İlk defa akıllı telfon alıcam acil yardım.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Aynen oyle ama telfinu oyle bi suslerler ki iyi insanlardan bir sensin ama herkes oyle degil android tele iphone kasasi giydirim bide ilauncher yukleyip satanlar var insan herkese guvenmemeli ama herkes senin gibi degil keske oyle olsaydi
Arkadaşım bak şimdi. Kutu içeriği kasa fatura da cihazin yazılımında imei tuttumu telefon elde parçalancak gibi durmuyorsa o cihazda problem yoktur. Neyse 2.el telefon almayın pinpirikli ve cihazdan tam anlamıyorsunuz burası Türkiye ben birşey olmaz derim size birşey olur aman almayın siz :)

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Sarj 7 gun dayanmasada 3 4 gun sonra % 15 falan dusuyor arkadasin var benim tel zaten 1 gun 1.5 gun ancak bide 3000mhamper batarya var ya
6+ 2 gün max. Kullanmazsan süre artar.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
z2 ve z3c arasındaki tek fark ekran boyutu eğer ekranı büyük istersen z2 eğer küçük istersen z3c al.(z2 kullanıcısıyım)

MineCraftEr01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Sen istedigin yorumu yapabilirsin ama bi yandan cok haklisin cunku turkiyede telefon fiyatlarai ucuk fiyatlar hangimizin babasinin geliri oladar fazla insan ister istemez 2. Ele yonelio

mert.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar konu biraz dağılmış ben gelene kadar :D telfon önerilerinize devam ...

G4Fatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne alakası var ? Cihazdan anlarsan hiç bir zaman paran çöpe filan gitmez.

6+ un şarjı 6 gün mü dayanıyor ? Bir şarkı vardı bilir misin ? ufak atta civ civler yesin.mp3

Son çıkan haberleri oku bir istersen. Söylediği yanlış değil de türkiyeye gelmedi galiba daha.

YiğitBey

Profesör
Reaksiyon puanı
22
İlk kez telefon alacaksan, kesinlikle iPhone almalısın.
Arayüzü Android'lere göre daha kolay. Çabuk alışırsın.

RoketLiSaVasTReni

Profesör
Reaksiyon puanı
2,554
Bence de ilk kez alacaksan iphone al sonra sıkılınca andoide geçince ohhhh beeee dünya varmış dersin :laugh:

mert.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
abi aslında gönlüm herzaman iphone dan yanaydı ancak iphone 5s bile fahiş fiyatlardan satılıyor bende bir telefona 2.500 lira veremem tutumlu adamımdır ama artık e 250 yi değiştirme vakti geldi .

MineCraftEr01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
abi aslında gönlüm herzaman iphone dan yanaydı ancak iphone 5s bile fahiş fiyatlardan satılıyor bende bir telefona 2.500 lira veremem tutumlu adamımdır ama artık e 250 yi değiştirme vakti geldi .
Bende iphone 5s almayi cok isterdim cunku ilk apple urunum bir ipad ve jailbreak test point 55 falan yapmayi cok severim ama iphone 4a dusunun 1000 tlye satiliyor ben 5s tavsiye ederim ama alincak fiyata devil ama paralel ithalat alirsan 1200 tl iphone 5s sadece unlock ve jailbreak yalrsin olur biter is ama ben ailemden dolay 1300 telefonu gidip 1700 tl verdim neymis efendim turkiyede uretilcekmis garantisi lg nin olcakmis internetten alinmicakmis gitti 400 tl ama sagliko lsun deger ya

mert.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
iphone 5s i bende çok istemiştim son zamanlarda ikinci el falan baktım ama şöyle biraz iyi olanları 1.300-1.500 arası falan bende dedim bari 1.449 liraya z3 cımpact alayım sonuçta sony yani

yav bide bişey sorucam bir arkadaş kafamı karıştırdı yaz bittince yeni hükümet kurulacak falan dedi teofonlar ucuzlucak bu sayede daha iyi bir telfon alabilirsin dedi çok ucuzlarmı iphone 6 falan

MineCraftEr01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Olabilir bence bekle bekleyebilirsen herturlu iphone yeni mkdelleri ciktikca fiyat duser

mert.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yeni hükümet kurulunca fiyatlar çok düşermi yoksa 100 200 lira falanmı yoksa iphone 6s çıksada 6en fazla 2.00 e düşer onu yine alamam hükğmet kurulunca fiyatlar çok düşmücekse hafta sonu z3 cpmpact alıcam inşallah

MineCraftEr01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dusse dusse 300 200 tl duser ama iphone 6 icin butcen yetmez ama phone 5s alabilirsin daha ucuz

mert.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş onunda çıktığı 2 yıl oldu ondan yani

Starbowl

Profesör
Reaksiyon puanı
266
Hocam iPhone 6 düşmez artar. Çünkü dolar yükseldiği için 6s geldiğinde 3000'i geçer iPhone 6 2850'ye çıkar benim düşüncem bu. O yüzden iPhone alıcaksanız beklemeniz doğru olmayacaktır.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Htc one m8 öneririm. One m9 kullanıyorum kardeşimde lg g3 var arkadaşımda sony z2 bir diğer arkadaşta iphone 6 mevcut. İlk tercihin iphone değilse htc-lg-sony sıralaması yaparım. Samsungu kullanmadım kullanan yakınım yok birşey diyemem. Sony telefonlarda özellikle z2 de birçok hata mevcut sensörden kamerasına kadar. z3 compactta durum nedir bilmiyorum ama kullanan arkadaşlarım memnun kalmamış. Lg g3 stabil arayüze sahip kolay kolay sorun çıkarmaz kardeşim aldığından beri sorunsuz kullanıyor. One m8 ise 1500 liraya alabileceğin en iyi fiyat performans telefonu olur. Tercihlerin arasında olmasa bile mutlaka incelemeni tavsiye ederim.

mert.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

one m8 1.900 lira alamam ailemi zora sokmak istemiyorum 1.500 lirayı kendim biriktirdim z3 compact kötümü yav çok kararsız kaldım alıp en az iki yıl kullanıcam paramın da boşuna gitmesini istemiyorum

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
One m9 2.200 lira kardeşim m8 o fiyata kim satıyor. Vatan teknosa gibi sitelerden almayacaksan araştırdığında 1400 civarınada bulabilirsin.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Z3 de z2'nin sorunları devam ediyor mu bilmiyorum. Tek bildiğim sensör sorunu var bazılarında ve bir arkadaşım kullanmış menüsü kasmalar yapıyor kamerası yavaş açılıyor zamanla tavsiye etmem demişti bende one m9 aldım memnunum.

MineCraftEr01

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadasler size konunun sonunu getirrcek yorumu yazim simdi kardesimizin 1500 butcesi ailesini zora sokmak istemiyor ( kimse istemez) oyuzden en iyi iki telefon var sana tavsiye edecegim lg g3 alabilecegin en iyi fiyat parfotmans telefonu ha sen diyosan biraz daha az bi telefon olsun yanina kilif jelatin falan alim dersen htc m8 alirsin cogu insan sonynin telefonlarindan memnun degil sunuda soylim lg g3 2015 cikmis en telefon siralamadinda 3. Sirada sonra iphone 6 sonra htc m9 yani bi dusun

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Kısaca toparlamak gerekirse 2 yıl sorunsuz kullanmak için lg g3 ve htc one m8 önceliğin olsun. Sony alırsın şansına kusursuz ürünüde denk gelebilir ama gelmezse verdiğin paraya acıya acıya kullanırsın.
Tabiki son karar senin git telefonları kurcala biraz. Son olarak ve en önemlisi vatan gibi mağazalardan aldığında (ben 14 gün biliyorum emin değilim) memnun kalmazsan değişim yapıyosun koşulsuz şartsız iade de yapılabiliyor. Telefona hasar vermemek kaydıyla. :)

mert.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
tamam ben bir kurcalıyım ozaman ama m8 vatanda falan dediğim fiyattan satılıyor lg g3 arkdaşta vrdı 16 gb olandan onda arayüz yavaş çalışıyordu birde ısınmasından çok şikayetçiydi sony kullanan hiç arkadaşım yok z2 varda z3 compact yok ben mağazada iyice inceliyim ozaman konuyu çok uzattım ama ilk defa alıcağım için iyice bir danışmak istedim vatanda m8 1.899 lira m9 da 2.700 liradır arkadaşlar

mert.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar başka arkadaşların konusuna bakıyorumda 20 kişi z3 compact diyosa 5 kişi lg g3 diyor siz burda m8 ve g3 diyosunuz iyice kafam karıştı

mert.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar yardım lütfen

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Dostum biz seçenekleri sunduk. Her telefonun illa ki kusuru var. Bütçende sınırlı o yüzden gidip kendin deneyimleyip son kararı vericeksin. En son tavsiyem ne alırsan al şu aşamada sony alma derim. İkinci el düşünürsen temiz note 4 bulup onuda alabilirsin.

mert.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
benim 1.300 lira birikmiş param var annemi ikna edip üstünü tamamlatabilirim ama ne biliyim bir telefona 2.000 2.500 lira verilirmi içim acır şahsen okadar para verirsem 4 yıl kullanırım ama 1.500 lük bi telefon alırsam 2 yıl sonra tekrardan değiştirme şansım var hem bi insan 4 yılda bi telfondan sıkılır zaten performansıda düşer ama siz bi tavsiye verin kardeşim şu telfona ver 2.000 lira hiç bir şekilde pişman olmazsın verdiğine değer düşünmeden al dediğiniz bir telfon varsa biraz sınırlrımı yükseltirim heralde