IDM sorunu

Rivovi96

Asistan
Reaksiyon puanı
5
merhaba arkadaşlar bu konu daha öncede açılmış ama çözüm yazılmamış. bu yüzden konuyu tekrar açma isteği duydum idm chrome da çalışmıyor daha 3 hafta önce kullanıyordum. bir süredin indirme yapmıyordum kullanmadığım için farketmedim şimdi işim düştü ama çalışmıyor. birçok sitede araştırma yaptım az çok anlıyorum idm de chrome tiki fin işaretli eklenti ekli, üstelik opera ve explorer de çalışıyor sadece chrome da çalışmıyor denemediğim şey kalmadı ikisinide silip tekrar yükledim 1 kez format bile attım sorun aynı. çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Uzantılardan kaldırın.

Sonra IDM klasöründeki IDMGCExt.crx adlı dosyayı uzantılar sayfasına sürükleyin.

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Bir dosya bağlantısına sağ tıkladığınızda "Download with IDM" seçeneği geliyor mu?

Bir de program lisanslı değil mi? Değilse, belki başka bir program tehlikeli görüp çalışmasını engelliyordur.

Rivovi96

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Bir dosya bağlantısına sağ tıkladığınızda "Download with IDM" seçeneği geliyor mu?

Bir de program lisanslı değil mi? Değilse, belki başka bir program tehlikeli görüp çalışmasını engelliyordur.
söylediğiniz "Download with IDM" çıkmıyor, kullandığım pragramı yaklaşık 1 yıldır kullanıyordum sıkıntısız aniden gitti şuan pc nin güvenlik duvarı ve virüs programı kapalı

mazruf

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
İDM menüsünde "Tarayıcı ekle" deyip chrome.exe'sini elle ekleyin.

Olmazsa "Gelişmiş tarayıcı ilişkilendirmesi"ni devre dışı bırakın, bilgisayarı yeniden başlatıp sonra tekrar bunu aktif edin. Yeniden başlatma isteyebilir.

Rivovi96

Asistan
Reaksiyon puanı
5
İDM menüsünde "Tarayıcı ekle" deyip chrome.exe'sini elle ekleyin.

Olmazsa "Gelişmiş tarayıcı ilişkilendirmesi"ni devre dışı bırakın, bilgisayarı yeniden başlatıp sonra tekrar bunu aktif edin. Yeniden başlatma isteyebilir.
iki yöntemide denedim olmadı sorun hala devam ediyor explorer da çalışıyor chrome de çalışmıyor