Hüsranla Biten Evlilik Teklifi

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
[video=youtube;Xygk_4BmCtc]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Xygk_4BmCtc[/video]

sevdimsadece

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bir kadın hem güzelliginin farkında hemde mütevazi ise o kadın sadece güzel değil çok iyi bir insandır diye bir laf var :)

eSa

Dekan
Reaksiyon puanı
352
Ya tutarsa. Bu iş yazı tura atar gibi olmaz zaten. Sürprizler evlilik teklifini bekleyen bayanlar için hazırlanır. Sen kavga et sonra gel benimle evlen de. Oldu canım, çek arabayı dükkanın önünü kapatıyor :D

sevdimsadece

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yazık bee sap gibi kaldı adam.:p

Bir erkek olarak o an hiç istifimi bozmam sap gibi kaldığımı düşünmem ilk önce elbette kadınıda düşünmek gerekir ama burada durum çok farklı kadın eğer tepkisi bu kadar aşalayıcı olmasa benim için aşalayıcı idi bu gün farklı konuşur olurduk.
Elbette tepki göstere bilir bunu bir kenara çekerek yapmamasını uygun bir dille ilete bilir biz buna mütevazi ve anlayışlı olmak diyoruz.Elbette erkekte şuç vardır belki şansını zorlamıştır elbette hak etmiştir ama kendisini ondan daha aşagıya çekmekten başka bir durum olmamıştır seviyesine inmesine gerek yok seviyeye davet edebilir buda akıl işidir.

Elbette kadın zor durumda kalmştır ama o kadarda kaldığını sanmam bir evlenme teklifi yani bir bayanı ne kadar zora sokabilir ne kadar zorlar hayır dersin biter kimse lan bak kıza evlenme teklif etti bu kadında bir şey var demez.

elbette bu adam abartmş olabilir yine irdeliyorum kadın haklı olabilir ama yapılmaması gerek bir şey çek kenara lafını bagıra bagıra söyle et hakaretini ama ikinizin arasında kalsın herkesin arasında değil.

Birde şu var kadın milletidir bende yaşadım inanın çok deger veren biriyle evlenen kadın malesef bir elin parmakları kadar azdır kadın zaten kendini yüceltecek adamla evlense idi bu gün kadın türkiyede daha farklı algılanır olurdu çünkü arkasında anlayışlı bir erkek olurdu. Malesefki kadınlar özellikle bazı kadınalar güzellik ve insanlıgı farklı algılamaktadır.

Tabi kadına hak vermekteyim hakkıdır itiraz edecek keşke böyle dğilde akılcı tepki verse idi

Uranos

Profesör
Reaksiyon puanı
15
Bir erkek olarak o an hiç istifimi bozmam sap gibi kaldığımı düşünmem ilk önce elbette kadınıda düşünmek gerekir ama burada durum çok farklı kadın eğer tepkisi bu kadar aşalayıcı olmasa benim için aşalayıcı idi bu gün farklı konuşur olurduk.
Elbette tepki göstere bilir bunu bir kenara çekerek yapmamasını uygun bir dille ilete bilir biz buna mütevazi ve anlayışlı olmak diyoruz.Elbette erkekte şuç vardır belki şansını zorlamıştır elbette hak etmiştir ama kendisini ondan daha aşagıya çekmekten başka bir durum olmamıştır seviyesine inmesine gerek yok seviyeye davet edebilir buda akıl işidir.

Elbette kadın zor durumda kalmştır ama o kadarda kaldığını sanmam bir evlenme teklifi yani bir bayanı ne kadar zora sokabilir ne kadar zorlar hayır dersin biter kimse lan bak kıza evlenme teklif etti bu kadında bir şey var demez.

elbette bu adam abartmş olabilir yine irdeliyorum kadın haklı olabilir ama yapılmaması gerek bir şey çek kenara lafını bagıra bagıra söyle et hakaretini ama ikinizin arasında kalsın herkesin arasında değil.

Birde şu var kadın milletidir bende yaşadım inanın çok deger veren biriyle evlenen kadın malesef bir elin parmakları kadar azdır kadın zaten kendini yüceltecek adamla evlense idi bu gün kadın türkiyede daha farklı algılanır olurdu çünkü arkasında anlayışlı bir erkek olurdu. Malesefki kadınlar özellikle bazı kadınalar güzellik ve insanlıgı farklı algılamaktadır.

Tabi kadına hak vermekteyim hakkıdır itiraz edecek keşke böyle dğilde akılcı tepki verse idi

Offf ne yazmışsın be :p

Kısaca kadın adamı o hale soktugu için kaşarlık yapmış :mrgreen:

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
529
[MENTION=75786]sevdimsadece[/MENTION] Hocam mesajının altına bir de bu şarkıyı ekleseydin süper olurdu. :D

[video=youtube;92UbDfpOMs0]http://www.youtube.com/watch?v=92UbDfpOMs0[/video]

Aretios

Profesör
Reaksiyon puanı
3
emin değilsen ne gidiyon be .....

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
Altına bmw çekip öyle gidersen havalı havalı böyle olur işte.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
bazen insanın tek suçu sevmek oluyor..

mr_rain

Guru
Reaksiyon puanı
441
Kadına şiddete karşıyız ama bu kadın şiddeti haketti o anda..

danceinthedark

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bana o arabayı alsın birisi neler neler yaparım ramazanda aklınız hayaliniz almaz :D

sevdimsadece

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Offf ne yazmışsın be :p

Kısaca kadın adamı o hale soktugu için kaşarlık yapmış :mrgreen:

senin gibi birine yapsa zoruma gitmez ama onu söyleyim çünkü senin gibisi hak eder bu kadar kkelimeden bunu çözdünya gerçi çizigi yemişsin

- - - Mesaj Güncellendi - - -

@sevdimsadece Hocam mesajının altına bir de bu şarkıyı ekleseydin süper olurdu. :D

[video=youtube;92UbDfpOMs0]http://www.youtube.com/watch?v=92UbDfpOMs0[/video]

yeni fark ettim okadar elbette kullandıgımı :p

pesimist

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,035
Viralliğin dibine vurmuşlar.

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
tühbe herif bmw ile rezil oldu iyimi nasılmış hava atmak böyle kalırsın kapıda direk gibi:mrgreen:

leonfrt

Doçent
Reaksiyon puanı
1
La o araba bende olsun hergün kız ayarlarım
92 model reno flashımız var ( benle yaşıt ) onunla ne kızlar götürüyorum :)

Muvahhid

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Olur olur böyle takma kafana birader kız mı kalmadı.. :D