Huawei P9 Kullanıcılar Kulübü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Geceleri parlaklığı 0 alsam bile gözümü alıyor mavi ışık filtresi açtın mı öyle bir sıkıntı kalmıyor aynen rahat okumak için gibi bir şey.
P9'da gece parlaklığı kısınca gözü hiç yormuyor. Işığa göre otomatik kontrast ayarı var. Sadece parlaklık değil, kontrastı da değiştiriyor.

Edit: Kontrast yerine, gamma da olabilir. Tam emin değilim.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Geceleri parlaklığı 0 alsam bile gözümü alıyor mavi ışık filtresi açtın mı öyle bir sıkıntı kalmıyor aynen rahat okumak için gibi bir şey.
Benim hiç öyle bir problemim olmadı genelde %30 40 civarı parlaklık kullanıyorum okumakta sıkıntı çekmedim.

aybarsk.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar önemli bir konu, bir kişi yanıtlayabilir mi lütfen özellikle hızlı şarj konusunu? 500 lira fazla verip s7 almak zorunda kalıcam yoksa

Arkadaşlar öncelikle herkese merhaba, telefonu almayı düşünen biri olarak iki soru var aklımda.
1; Kutu içinden çıkan adaptör quick charge değil biliyorum fakat quick charge desteği var mı onu bilmiyorum , varsa da süreleri paylaşabilir misiniz adaptör ismiyle birlikte
2; Cihazın kulaklık performansı nasıl acaba? Xperia Z2 cihazımdan sırf bu yüzden kurtulmak istiyorum da

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Arkadaşlar önemli bir konu, bir kişi yanıtlayabilir mi lütfen özellikle hızlı şarj konusunu? 500 lira fazla verip s7 almak zorunda kalıcam yoksa
S7 hızlı sarj olmuyor P9 da hızlı sarj olmuyor z2 den hızlı oluyor ayrı hızlı sarj istiyorsan note 5-v10-g5-gm5 plus-htc 10 alman lazım.
Benim hiç öyle bir problemim olmadı genelde %30 40 civarı parlaklık kullanıyorum okumakta sıkıntı çekmedim.
Bende sıkıntı oluyor gözüm hassas :)

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Teknik bilgilere ve Xda'daki(kullanıcıbilgileri dahil) bilgilere göre hızlı şarj desteği donanımsal olarak bulunmuyor.
Huawei P9 - Full phone specifications

Lakin Xda'da baız arkadaşlar farklı bir adaptörle biraz daha hızlı şarj olduğunu söylemekte. Fakat bu hızlı şarj desteğine sahip demek değildir. Yanlış bilgilendirme olmasın.
Bkz:Which FAST charger I should order for my new Huawei P9

aybarsk.

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teknik bilgilere ve Xda'daki(kullanıcıbilgileri dahil) bilgilere göre hızlı şarj desteği donanımsal olarak bulunmuyor.

Lakin Xda'da baız arkadaşlar farklı bir adaptörle biraz daha hızlı şarj olduğunu söylemekte. Fakat bu hızlı şarj desteğine sahip demek değildir. Yanlış bilgilendirme olmasın.
cevabınız için teşekkürler, telefonu bu yüzden alamayacağım maalesef:)

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327

Ben de Blitzwolf'un 2.4A'lık adaptör ve kablosunu alacağım. Bunun adaptörü 2A ama nedense kullanırken iyi şarj etmiyor. Acaba batarya ömrü için, kullanıma göre akımı bataryadan ayırıp direkt mi veriyor diye düşünmüyor değilim.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Ben de Blitzwolf'un 2.4A'lık adaptör ve kablosunu alacağım. Bunun adaptörü 2A ama nedense kullanırken iyi şarj etmiyor. Acaba batarya ömrü için, kullanıma göre akımı bataryadan ayırıp direkt mi veriyor diye düşünmüyor değilim.
Başka 2a bir adaptör denedin mi?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Başka 2a bir adaptör denedin mi?
G2'nin adaptörünü denedim. G2'yi daha hızlı şarj ediyor. Ya kablo ile alakalı ya da donanımsal bir durum var. Blitzwolf'un 2.4A destekli kablosuyla deneyeceğim.

sax105d7243

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bence 2.4 amperlik sarx cihazi kullanma ben eski telefonu oyle bozmustum

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Çin çakması olanlar bozar da, kaliteli üreticilerin ürünleri sıkıntı çıkarmıyor. Zaten telefonun girişi neyi destekliyorsa o kadar alıyor. Hem adaptör değil, kabloyu değiştircem önce. Baktım yine yavaş, adaptörle de deneyeceğim. Maksat, kaynağını bulmak.

Charmander1903

Doçent
Reaksiyon puanı
160
Çin çakması olanlar bozar da, kaliteli üreticilerin ürünleri sıkıntı çıkarmıyor. Zaten telefonun girişi neyi destekliyorsa o kadar alıyor. Hem adaptör değil, kabloyu değiştircem önce. Baktım yine yavaş, adaptörle de deneyeceğim. Maksat, kaynağını bulmak.
Baktın o da olmuyor telefon 2a üzeri sevmiyordur :D

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
galaxy s2, s4 mini gibi telefonlar var hepsini hızlı şarj aleti ile şarj ediyorum onlarda problem yaşamadım. Ama ios platformunda iPhone cihazında iPad şarj adaptörü kullandığımda iPhone'un bataryası bozulmuştu.

sax105d7243

Asistan
Reaksiyon puanı
1
S3 mini orjinal kutudan cikan 1 amper.
Ben orjinal samsung 2 amperle şarj ettim

Ahmet erbilli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
selamun aleykum bende dun aksamdan itibaren p9 plus satin aldim iraktayim 400 dolara satin aldim yaklasik 1300 lira gibi bi fiyata oncelikle sarji super gidiyor ekran super ses super aadece kameraya icim isinmadi cok net degil ama daha acik alanda denemedim orda denersem soylerim size

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
P9 Plus'ı nerde buldun?

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Tipi bildiğin G2 bu telefonun :D Lg yerine Huawei var sadece.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Tipi bildiğin G2 bu telefonun :D Lg yerine Huawei var sadece.
Neresi kime benzemiyor ki? :) Arka kamera kısmı orjinal bir tek ama tasarım olarak oldukça oturaklı ve şık duruyor. Beğenmeyen görmedim henüz etrafımda.

Virility

Profesör
Reaksiyon puanı
120
Neresi kime benzemiyor ki? :) Arka kamera kısmı orjinal bir tek ama tasarım olarak oldukça oturaklı ve şık duruyor. Beğenmeyen görmedim henüz etrafımda.
Bende motorola razr dışında orjinal bir tasarım görmedim açıkçası. G2 ye benzemesi şıklık açısından güzel ön taraf bildiğin G2 olunca söyliyim dedim. :)

Ahmet erbilli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaslae uygulamalari nasil kilitlerim ve parmak iziyle acipmasini istiyorum

sax105d7243

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Wifi dan 25 adet program indirdim ekran parlakligi seviyem yaridan biraz azdi

Ekli dosyalar

• Screenshot_2016-07-21-14-34-46.png
    Screenshot_2016-07-21-14-34-46.png
    46.1 KB · Görüntüleme: 492

ahmedutesbih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepsiburadada 1699tlye var arkadaslar satici olarak da hepsiburada yaziyo satici hepsiburada olunca bir sorun yasadiginizda daha iyi ilgi gorursunuz iletisimde sikinti yasamazsiniz ustelik su an her rengi var siyahini bekleyen arkadaslar vardi ben de bugun verdim siparisi. Bilginiz olsun

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...