Huawei P9 Kullanıcılar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mususy33

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadslar guncellemedn sonra share tam olarak baglanamiyor mesala yarim gosteriyor .. bir de haritalar bir yer arattigim da Gps baglanmiyor galiba navigasyon olarak kullanamiyorum...boyle sorunlar yaşayan var mi?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Android 7 yükledikten sonra format atmadıysanız, yapmanız iyi olur.
Yaşadığınız sorunları kendim yaşamadığım için bir fikrim yok.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Android 7 yükledikten sonra format atmadıysanız, yapmanız iyi olur.
Yaşadığınız sorunları kendim yaşamadığım için bir fikrim yok.

P9 nasıl hatta huawei nasıl bende şuan m8 varda bu yazın değiştirmeyi düşünüyorum bütçem max 2.

Xiaomiyle kıyaslandıgında nasıl ikisini de test ettiniz mi.

response

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Facebook ve Chrome durmadan yüksek güç kullanıyor uyarısı veriyor.Şarjdan sonra hiç kullanmasam bile bu uygulamaları gene aynı uyarıyı veriyor sizde de böyle bir durum var mı?

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
P9 nasıl hatta huawei nasıl bende şuan m8 varda bu yazın değiştirmeyi düşünüyorum bütçem max 2.

Xiaomiyle kıyaslandıgında nasıl ikisini de test ettiniz mi.
Ufak tefek yazılımsal sorunları olsa da ben genel olarak memnunum. Xiaomi Mi 6 gelirse o da güzel cihaz. Hem daha ucuza gelir.

Facebook ve Chrome durmadan yüksek güç kullanıyor uyarısı veriyor.Şarjdan sonra hiç kullanmasam bile bu uygulamaları gene aynı uyarıyı veriyor sizde de böyle bir durum var mı?
Arkaplanda kapamayı ayarladınız mı?

response

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkaplanda kapamayı ayarladınız mı?[/QUOTE]

Kapalı hocam.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Benim asıl sorum şu olsun o zaman aklımda htc 10 vardı ama max 2 tl bütçeyle önümzde ki 1-2 aylık süreç dahil ne alınabilir

2. olarak xiaomi mi verdiğim paraya değer yoksa huawei mi?

1.önceliğim stabil olması 2. ise pil konusunda 1 günü çıkarsın yeter

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Benim asıl sorum şu olsun o zaman aklımda htc 10 vardı ama max 2 tl bütçeyle önümzde ki 1-2 aylık süreç dahil ne alınabilir

2. olarak xiaomi mi verdiğim paraya değer yoksa huawei mi?

1.önceliğim stabil olması 2. ise pil konusunda 1 günü çıkarsın yeter

Bu 2 konuda Huawei'den şaşmam artık. Xiaomi kullanmadım hiç. Elime bile almadım yani ama Mi 6 çok güzel görünüyor videolarda.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Bu 2 konuda Huawei'den şaşmam artık. Xiaomi kullanmadım hiç. Elime bile almadım yani ama Mi 6 çok güzel görünüyor videolarda.

huawei de güzelde pahalı bence hani 2 bin üstü onu alacağıma htc 10 devam ederim

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
huawei de güzelde pahalı bence hani 2 bin üstü onu alacağıma htc 10 devam ederim
Aldığım bir duyuma göre HTC, Türkiye pazarından çekiliyormuş. 2K üzerinde şu an en beğendiğim telefon Huawei Mate 9..

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Aldığım bir duyuma göre HTC, Türkiye pazarından çekiliyormuş. 2K üzerinde şu an en beğendiğim telefon Huawei Mate 9..

Bilemiyorum mi6 ülkemizde çıkınca htc 10 arasında gidip geleceğim belki mi6 alırım çok övüyorlar

M

Murat Burç

SDN Okuru
Benim duyduğum bu sıralar HTC ülkeye HTC 10 getirecek çekilme gibi bir durum yok sanırım
--- Gönderi Güncellendi ---
Bilemiyorum mi6 ülkemizde çıkınca htc 10 arasında gidip geleceğim belki mi6 alırım çok övüyorlar
İthalatçı alırım dersen HTC 10dan daha güçlü, kamera ekran vb HTC 10un gerisinde kalır donanım olarak onun önünde

Son düzenleyen moderatör:

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
HTC tavsiye etmiyorum. Xiaomi yine daha iyidir.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Benimde kafam karışık m8 var şuan elimde çok memnun kalmıştım htcden.Şuan ise fiyatı dolayısıyla htc 10 2 bin altı almak mümkün de.
En iyisi mi6 çıkmasını bekleyeyim bakalım fiyatı ne olacak

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Benimde kafam karışık m8 var şuan elimde çok memnun kalmıştım htcden.Şuan ise fiyatı dolayısıyla htc 10 2 bin altı almak mümkün de.
En iyisi mi6 çıkmasını bekleyeyim bakalım fiyatı ne olacak
O zaman HTC 10 ile devam et. HTC'den memnunken başka markaya gidip memnun kalmadığında içinde pişmanlık oluşmasın.
Benim HTC ile yıldızım hiç barışmadı. Ne tasarımı, ne arayüzü hiç cazip gelmiyor. Bana göre duruşunda bile ayrı bir hantallık var. Bunlar kişisel durumlar, sen de aksine daha çekici buluyor olabilirsin.

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
O zaman HTC 10 ile devam et. HTC'den memnunken başka markaya gidip memnun kalmadığında içinde pişmanlık oluşmasın.
Benim HTC ile yıldızım hiç barışmadı. Ne tasarımı, ne arayüzü hiç cazip gelmiyor. Bana göre duruşunda bile ayrı bir hantallık var. Bunlar kişisel durumlar, sen de aksine daha çekici buluyor olabilirsin.

Telefonlara hiç kişisel yaklaşmadım önceden samsung kullanıyordum htc ön yargım vardı fakat alıp kullanmaya başlayınca anlıyorsun farkını.Bilakis tasarımı güzel geldi belki tasarım kişisel olabilir ama arayüzü zaten meşhurdur htcnin sense arayüz..Googlede bile çok övgü ettiklerini görebilirsin.Bu seferde xiaomi yi çok övdükleri için tercih etmek istiyorum.En iyisi 1 ay daha sabretmek.

Hulk16

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var, Chrome şuan açık eyvallah ama diğerleri ??
Screenshot_20170510-184923.png

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Ben 2 uygulamayı da kullanmıyorum. O yüzden bir şey diyemem.

muto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Ben 2 uygulamayı da kullanmıyorum. O yüzden bir şey diyemem.
Hocam kolay gelsin öncelikle bende yeni p9 aldım htc mi den sonra uzun araştırma sonucu aldım tabi bu sayfadaki yazılanlarda okudum teşekkürler hepinize benim de ufak bi sorum var yoğun güç kullanan uygulamalar uyarısı geldiğinde whatsapp ı kapat dediğimde whatsapp dan bildirim gelmiyor acaba bunun bi çözümü var mı yada bu uyarı geldiğinde whatsapp ı kapatmadan en doğrusu mu?
Bu arada sarj konusunda ben böyle bi telefon görmedim whatsapp twitter konuşma instagram hep açık sabah 7 den akşam 12 ye kadar gidiyor
Htc 10 almayı düşünüyordum ama herkes Türkiye'den çekildiğini söylediği için bunu aldım herkese tavsiye ederim

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Hocam kolay gelsin öncelikle bende yeni p9 aldım htc mi den sonra uzun araştırma sonucu aldım tabi bu sayfadaki yazılanlarda okudum teşekkürler hepinize benim de ufak bi sorum var yoğun güç kullanan uygulamalar uyarısı geldiğinde whatsapp ı kapat dediğimde whatsapp dan bildirim gelmiyor acaba bunun bi çözümü var mı yada bu uyarı geldiğinde whatsapp ı kapatmadan en doğrusu mu?
Bu arada sarj konusunda ben böyle bi telefon görmedim whatsapp twitter konuşma instagram hep açık sabah 7 den akşam 12 ye kadar gidiyor
Htc 10 almayı düşünüyordum ama herkes Türkiye'den çekildiğini söylediği için bunu aldım herkese tavsiye ederim
Hayırlı olsun. Yoğun güç tüketen uygulamayı kapatırsanız, telefon o uygulamayı uyutur, çalışmasını tamamen durdurur. O yüzden whatsapp gibi anlık bildirim gelen uygulamaları kapatmamanızda fayda var. Zaten arkplanda pek de güç tüketmiyorlar.

muto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Hayırlı olsun. Yoğun güç tüketen uygulamayı kapatırsanız, telefon o uygulamayı uyutur, çalışmasını tamamen durdurur. O yüzden whatsapp gibi anlık bildirim gelen uygulamaları kapatmamanızda fayda var. Zaten arkplanda pek de güç tüketmiyorlar.
Teşekkür ettim chrome yerine ne kullanmayı tavsiye edersiniz?

muto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Samsung internet browser i kullanabilirsiniz
Güç tüketimi daha iyiyseneden olmasın teşekkür ettim
Tek elle kullanım için kapasite tuşları en soldan sağa doğru kaldırıldığında küçük ekran oluşuyor sağ tarafta güzel bi özellik olmuş tavsiye ederim
Bildirim alamama sıkıntısını bende yaşıyorum hiç bi uygulamananın kapatılmasına izin vermediğim halde sahibinden instagram haber sitelerinden bildirim alamıyorum çözüm yolu bilen varsa yardım ederse sevinirim
Screenshot_20170512-134441.png

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
Teşekkür ettim chrome yerine ne kullanmayı tavsiye edersiniz?
Yandex oldukça iyi. Kullanırsan, başka bir şey kurma ihtiyacı hissetmezsin. Chrome'dan en az 2 kat daha iyi. Üstelik reklam da engelliyor.

muto

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bildirim alamama sıkıntısını bende yaşıyorum hiç bi uygulamananın kapatılmasına izin vermediğim halde sahibinden instagram haber sitelerinden bildirim alamıyorum çözüm yolu bilen varsa yardım ederse sevinirim
Yandex oldukça iyi. Kullanırsan, başka bir şey kurma ihtiyacı hissetmezsin. Chrome'dan en az 2 kat daha iyi. Üstelik reklam da engelliyor.
Reis bide şu bildirim gelmeme olayında bi bilgin varsa anlatsan sevinirim sinir bozucu hale girdi haber sitelerinden filan hiç bildirim gelmiyor teşekkür ettim şimdiden

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327

Reis bide şu bildirim gelmeme olayında bi bilgin varsa anlatsan sevinirim sinir bozucu hale girdi haber sitelerinden filan hiç bildirim gelmiyor teşekkür ettim şimdiden
Bildirim ayarlarını kontrol ettiniz mi?

ersintezcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
son güncelleme b368 i yükledikten sonra takvim ve temalar uygulamaları silindi aynısını yaşayan varmı ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son mesajlar