Huawei p40

FurkanD

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Arkadaslar bu cihazi almak ostiyorum ancak bankacilik uygulamalarinda sorun var doyolar ve o fiyat bandinda alinir mi artilari eksileri neler

Ufuukkbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Arkadaslar bu cihazi almak ostiyorum ancak bankacilik uygulamalarinda sorun var doyolar ve o fiyat bandinda alinir mi artilari eksileri neler
Çoğu banka uygulamasını hms ile entegre ettiler olmayanlar hakkında da okuduğum kadarıyla çalışmalar devam ediyor eminim yakın zamanda gelir Entegrasyonu olmayan banka uygulamalarına Web versiyona erişim sağlanıyor şimdilik oda 1-2 tane kalmış sanırım. Bende P40 Lite kullanıyorum gayet memnunum P40 donanımı çok kuvvetli bir telefon tasarımda müthiş imkanın varsa al tabiki tedirgin olma

FurkanD

Asistan
Reaksiyon puanı
53
Bütçe ne kadar?
Butce 8k
Mesaj otomatik birleştirildi:

Çoğu banka uygulamasını hms ile entegre ettiler olmayanlar hakkında da okuduğum kadarıyla çalışmalar devam ediyor eminim yakın zamanda gelir Entegrasyonu olmayan banka uygulamalarına Web versiyona erişim sağlanıyor şimdilik oda 1-2 tane kalmış sanırım. Bende P40 Lite kullanıyorum gayet memnunum P40 donanımı çok kuvvetli bir telefon tasarımda müthiş imkanın varsa al tabiki tedirgin olma
Garanti varmi

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
google servisleri yok. apk kurman gerekiyor bazı uygulamalar için. güvenilir siteler deniliyor ama somut bir şey yok. o kurduğun programlar, bir veri hırsızlığı yaparsa bankacılık programlarından, sorun yaşarsın. p20 kullanan biri olarak soyluyorum, P serisinde alınacak en son cihaz p30 serisidir.

başka telefonlara yönelebilirsin, yada p30 pro ya bakabilirsin. 8k yüksek bir meblağ, farklı telefonlara apple a, samsung a bakabilirsin.