Huawei d15

AlihanKimki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar ben 3 hafta önce huawei d15 almıştım. İş bilgisayarı olarak ve bazenleri canım sıkıldığında oyun açıp oynamak için almıştım , Ama 256 gb hafızanın yetmediğini fark ettim. Sonra huawei sitesinde girdim orda destek bölümü vardı oraya yazdım işte ben bilgisayar aldım falan ben bilgisayarımın hafızasını yükseltmek istiyorum dediğimde bana şöyle dendi; Bilgisayarın donanımları ana karta bağlıdır herhangi bir yetkisiz işlem oluşunda garantiden çıkıyordur . Dendi , Ben nasıl yükseltebilirim bunu.

akncftc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Garanti dışında yükseltmeye kalkarsan garanti devre dışı kalır. Huawei ile iletişime geçmen daha iyi olur. Müşteri Hizmetleri'ni telefon ile ara bence.

EFI Shell

Rektör
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
19,090
Merhabalar ben 3 hafta önce huawei d15 almıştım. İş bilgisayarı olarak ve bazenleri canım sıkıldığında oyun açıp oynamak için almıştım , Ama 256 gb hafızanın yetmediğini fark ettim. Sonra huawei sitesinde girdim orda destek bölümü vardı oraya yazdım işte ben bilgisayar aldım falan ben bilgisayarımın hafızasını yükseltmek istiyorum dediğimde bana şöyle dendi; Bilgisayarın donanımları ana karta bağlıdır herhangi bir yetkisiz işlem oluşunda garantiden çıkıyordur . Dendi , Ben nasıl yükseltebilirim bunu.
512GB SSD almanız lazım. PC'nin alt kısmında olur genelde SATA portu ya da M.2 SATA/NVMe.

Son düzenleme:

ThorJ

Dekan
Moderatör
Reaksiyon puanı
9,832
Anakarta gömülü olduğunu zannetmiyorum. M.2 ya da SATA SSD vardır onda.