Soru Huawei almaya çekinenlerden misiniz?

Huawei almaya çekiniyormusunuz

• Evet çekiniyorum ama almayı düşünüyorum

Kullanılan: 2 18.2%
  • Evet çekiniyorum almayacam

Kullanılan: 5 45.5%
  • Hayır çekinmiyorum herşeye rağmen aldım mutluyum

• Hayır çekinmiyorum aldım ama pek mutlu değilim

Kullanılan: 0 0.0%
  • Hayır çekinmiyorum ekonomik durumuma göre alacam

• Kullanılan toplam oy
    11

Bu konuyu okuyanlar

James Howlett

Profesör
Reaksiyon puanı
4,256
Arkadaşlar dostlar, Huawei kamerası başta olmak üzere en sağlam markalardan biri hepimiz biliyoruz ama harmonyos olması en önemlisi Google servisleri olmaması çoğu insanı çekindiriyor.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ankette hazırladım.

Not: Huawei almayacam haberiniz olsun şahsıma öneri olarak açmadım konuyu.

KRZMNİTK

Profesör
Reaksiyon puanı
1,067
Huawiyi daha önceden kullanmıştım ve memnundum ancak bu google işi biraz sıkıntılı. Bu sebeple çekinirim ama uygun fiyata iyi model bulursamda kaçırmam

Reaksiyon puanı
8,023
Huawei gayet alınabilir bir marka. Diğer çin markalarına kıyasla en kaliteli cihazlar onda.

Alyx Vance

Profesör
Reaksiyon puanı
1,608
Şu anda huawei kullanıyorum ve google da hiçbir sorun yaşamıyorum. Kamerası eh işte. Oyun performansı çöp. Minecraft Brawl Stars gibi oyunları asla açamıyodu zamanında. Şarj %5 in altına düştüğünde baya kasıyor. Günlük kullanım için işimi görüyor ama Ciddi kullanımda gerçekten üzüyor. Alın size foto örneği
IMG_20191115_223726.jpg

Bu arada bu fotoğrafı kasım 2019 da çektim

mesutyavuzx

Asistan
Reaksiyon puanı
93
Şu anda huawei kullanıyorum ve google da hiçbir sorun yaşamıyorum. Kamerası eh işte. Oyun performansı çöp. Minecraft Brawl Stars gibi oyunları asla açamıyodu zamanında. Şarj %5 in altına düştüğünde baya kasıyor. Günlük kullanım için işimi görüyor ama Ciddi kullanımda gerçekten üzüyor. Alın size foto örneğiEkli dosyayı görüntüle 164656
Bu arada bu fotoğrafı kasım 2019 da çektim
o düşük şarjda performans kaybı bende de aynı Xiamoi olarak güç moduna alıyor telefona otomatik sanırım

Applemania

Profesör
Reaksiyon puanı
3,460
Arkadaşlar dostlar, Huawei kamerası başta olmak üzere en sağlam markalardan biri hepimiz biliyoruz ama harmonyos olması en önemlisi Google servisleri olmaması çoğu insanı çekindiriyor.

Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz ankette hazırladım.

Not: Huawei almayacam haberiniz olsun şahsıma öneri olarak açmadım konuyu.
Huawei ile işim olmaz.Google servislerinin olmaması,cihazların kazık fiyattan satılması ve berbat video performansı Huawei den uzak durmak için ciddi unsurlar olduğunu düşünüyorum.

Son mesajlar