HTC One X+ Satışa Çıktı !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
one x + nezaman gelecek mağazalara arkadaşlar bilen duyan varmıdır.
bende s3 den vazgeçip hatice 1x+ a kayanlardanım :)
sabırsızlanıyorum kredi kartım kaşınıyor :):)

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Geldiğinde Turkcell'den öğrenirsiniz, bu kadar sabırsızlanmayın =)

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar italya'dan htc one x+ aldırmayı düşünüyorum...

kayıt yaptırma gibi sorunum yok, benim sormak istediğim, ordan aldığım bu modeli Türkiye'de kullanmada sıkıntı yaşar mıyım. (dil, garanti, güncelleme)

mila12

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
255
arkadaşlar italya'dan htc one x+ aldırmayı düşünüyorum...

kayıt yaptırma gibi sorunum yok, benim sormak istediğim, ordan aldığım bu modeli Türkiye'de kullanmada sıkıntı yaşar mıyım. (dil, garanti, güncelleme)

Uluslararası garantisi var ise 1 yıl geçerli. Yoksa garantisi yok

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende HTC One X+ bekliyorum ya da bekliyordum diyeyim. Bugün Mediamarkt ın broşürünü gördüm her 100 liraya 20 lira hediye ceki veriyor Samsung S3 ü 1600 e satıyorlar 320 lira anında hediye cekı yazmıslar yanınada. Şimdi bilmiyorum HTC One X plus a 2000 lira verilir mi S3 un fiyatı resmi olarak 1300 gibi bir fiyata gelmiş oluyor. karasız kaldım şimdi, S3 alırım gibime geliyor arada muhtemelen 700 lira gibi dev bir fark oluşuyor. hemen hemen aynı özelliklere sahip cihazlar 700lira extra hak edecek birşeyi oluduğunu düşünmüyorum şahsen

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Elbette haketmiyor, fiyat/performans olarak baktığımız zaman her zaman ucuz telefon iyidir zira telefonlara ruh hastası gibi para veriyoruz. :)
MM'deki telefonun distribütörüne iyi bak derim, samsung Türkiye girişli cihazlar 1600TL'ye düşmüş müydü emin değiim.

Bir de hediye çekini mevcut, çekleri kazandığın alışverişte kullanamıyor olabilirsin. Bu durumda 320TL'lik gakgk bişeyler alman gerekiyor, yine harcatıyorlar sana o parayı. =)
Bir de, o kampanya devam ederse OneX+ da 1600TL'ye geliyor, işte o zaman değer. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Elbette haketmiyor, fiyat/performans olarak baktığımız zaman her zaman ucuz telefon iyidir zira telefonlara ruh hastası gibi para veriyoruz. :)
MM'deki telefonun distribütörüne iyi bak derim, samsung Türkiye girişli cihazlar 1600TL'ye düşmüş müydü emin değiim.

Bir de hediye çekini mevcut, çekleri kazandığın alışverişte kullanamıyor olabilirsin. Bu durumda 320TL'lik gakgk bişeyler alman gerekiyor, yine harcatıyorlar sana o parayı. =)
Bir de, o kampanya devam ederse OneX+ da 1600TL'ye geliyor, işte o zaman değer. :)

Evet hediye cekını aldıgın urunde kullandırmıyor fakat 320 liraya S3e mesela sigorta, 64GB hazıfa kartı, kılıfıydı cart curt ek batarya vs cevre bırımlerı edınebılırsın. Ayrıca One X+ ın Turkcell den cıkacagı aşikar bu durumda bu kampanya one x+ ı kapsamıyor malesef. yanı 2000 tl muhtemel one x plus turkcell fıyatı. Oysa pıyasaya gore o telefonun girişi 1700-1800 olmalı ki Note2 ye oranla donanım olarak geride bir urunun note2 den daha pahalı pazara surulmesı One X de oldugu gibi husranla sonuclanan satısları doguracaktır.
Bana sorarsanda HTC One X+ olsun 1700-1750 olsun cazip bir cihaz olur. aksi takirdide dediğim gibi birçok kişi 2013 şubat MObil fuarını bekleyecektir ki Galaxy S4 Söyentileri şimdiden çıkmışken.

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
one x+ 2000 geleceğini bilmeyen kalmadı sanırım... note 2 1800 civarında sırıtırken tüketicilere one x+ almak nasıl olur, gerek f/p gerekse diğer detaylarda note 2 kendini üstün hissettiriyor....

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Bu biraz o parayla ne satın almak istediğinize göre değişen bir konu.
Otomobil forumlarında yıllarca konuşulmuştur. Çok ciddi donanımla doldurulmuş paraya bir Passat almak mı, ondan biraz daha pahalı daha az donanımlı bir BMW 3 almak mı gibi. :)

Note 2 1800TL vs One X+ 2000TL konusunda ben hiç tereddüt etmeden One X+'ı seçerim mesela.
Ama bunun satışlara olumsuz etkisi olacağını kabul etmiyor değilim elbette. Fakat fark şu ki, Samsung Türkiye'de çok agresif şekilde fiyat düşürüyor, yoksa ABD'de S3 çıktığında (yani ONe X çıkali biraz zaman geçtikten sonra) One X daha ucuzdu. .)

Oooh bayılıyorum Türkiye'ye.. :D

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:)))) x plus tereddüt etmeden al ama onlar tereddüt ediyor guncelleme konusunda bilgin olsun

cankat88

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Htc müşteri hizmetleri ile konuştum. Gücelleme ocak ayından sonra yayınlanacakmış. One X + içinde 1 aydan kısa bir süre içinde türkiye de olmasını beklediklerini söylediler.

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
htc Türkiye tarafında gelişme var demek ki, en son sorduğumda çıkış tarihini bilmediklerini belirtmişlerdi... niye bilmediklerini sorduğumda süper cevap almıştım... bu tür alımlar gizli sözleşmeler ile olduğundan çıkış tarihini bilmiyoruz demişlerdi...
htc nin Türkiyede kurumsallaşamamasının nedenini anlamak kolay sanırım:mrgreen:

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Tüm Dünyada benzer cevaplar verir aslında herkes ama o bahane olarak pis sallamış. :D

İngiltere'de yeni yıl denilmişti, ama Orange cihazlar için. Türkiye'ye o kadar geç geleceğini tahmin etmiyorum.

arif_kemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben htc ye mesaj atmıştım. htc one x+ turkcell de şatışa çıkacak ama kesin bi tarih yok dediler.SDN ne zaman inceleyebilri htc one x+'ı?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu telefonu alanların 1 hafta sonra açacağı konuları söyleyeyim.

telefonumun pili akşamı bile çıkarmıyor.
telefonum çok ısınıyor.
telefonum ne zaman 4.2 güncellemesi alacak
.... gider de gider :D

Araştırmadan konuşmuşsun bu cihazın bataryası 2100mah

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
sanırım cihazın bize gelmesi 2013 bulacak, zaten şunun şurasında 13 e ne kaldı:mrgreen:

synchronline

Asistan
Reaksiyon puanı
0
ben lumia 920 aldım daha telefon ülkeye girmedi bile :D

arif_kemal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
htc one x + avea da satışa çıkmış sonunda acayip mutlu oldum valla :D:D 1999 tl ama fiyatı D: :D D:

shakal

Profesör
Reaksiyon puanı
29
htc one x bile sg3 den daha alinir bir telefon ,ben ce her yönden daha üstün kiyaslama yapmak isteyen elini kaldirsin

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
htc one x + avea da satışa çıkmış sonunda acayip mutlu oldum valla :D:D 1999 tl ama fiyatı D: :D D:
o mutluluk bende de mevcut şu an:mrgreen:, hatta yeni duyumlar yanında beats kulaklır hediye verileceği yönünde, ama aveanın sitesinde hiç rastlamadım...
kulaklık olayı kesinleşsin gidip alayım hazır kartın limiti halihazırda yerinde iken :lol:

thekillingroad

Profesör
Reaksiyon puanı
1
o mutluluk bende de mevcut şu an:mrgreen:, hatta yeni duyumlar yanında beats kulaklır hediye verileceği yönünde, ama aveanın sitesinde hiç rastlamadım...
kulaklık olayı kesinleşsin gidip alayım hazır kartın limiti halihazırda yerinde iken :lol:

Yurtdışında bile beats verilmiyorken TÜrkiyte'de hiç bekleme derim. :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beats kulaklık veriliyor arkadaşlar bu kulaklıkların ses kalitesinin üstüne tanımam telefonna diyecek lafım yok zaten.. S3 e telefon bile demiyorum bu varken zaten elinizde aldığınızda bunun ipek gibi kaliteli bir telefon olduğunu anlayacak s3ün ise sadece plastikden ibaret olduğunu anlayacaksınız.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar "Doğubank İş Hanında" 15 günden fazladır 1350.-TL fiyatla satılıyor... Bilmeyenlere duyurulur.

debir

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Arkadaşlar "Doğubank İş Hanında" 15 günden fazladır 1350.-TL fiyatla satılıyor... Bilmeyenlere duyurulur.
onu herkes biliyor, sahibinden.com da da var... doğubanktan biradere aldık s3 iki hafta geçmedi imeı patladı elinde... şimdi dandik bir modelin ime nosunu işlemişler...

bizim amacımız vergisini vererek alma devlete katkımız olsun:mrgreen:

OnurErgin

SDN Okuru
Reaksiyon puanı
0
mersinde dün bakmadığım sormadım yer kalmadı ama one x + yok daha henüz