HTC One M8 Modeline Rom Nasıl Yüklenir?

modemin arayüzünde şifre ayarı vardır kullanıcı adı değişmeyebilir ama şifreyi değiştirebilirsin arayüze girip biraz kurcala güvenlik kısmını ya da ayarlarda falandır modelini bilmiyorum şimdi

Gereksiz bütün uygulamaları silince telefon on numara oluyor tüm Forumdaşlara tavsiye ederim.:)

NASIL HIzlandırıcam benim pil ve şarj hala aynı kaldı hiçbir değişim yok rootlu oldugu halde
--- Gönderi Güncellendi ---
modemin arayüzünde şifre ayarı vardır kullanıcı adı değişmeyebilir ama şifreyi değiştirebilirsin arayüze girip biraz kurcala güvenlik kısmını ya da ayarlarda falandır modelini bilmiyorum şimdi

Peki farklı bir soru daha sorayım.Ben cv hazırlayacağımda 0 dan fakat pc orj olmasına rağmen world yok online worldlede olmuyor nasıl yapabilirim internet kafeyemi gitmem lazım illa

Onedrive hesabından çalışır evet bi hotmail outlook vs hesabı alıp oturum açarsın bi zorluğu yok.

Ya da libre office kuracaksın ücretsiz istiyorsan. Microsoft office istiyorsan da bi yerden edineceksin.

Htc'ye rom yükleme nasıl olur diye bakmaya geldim, windows lisansından spotify'e kadar oradan da mail'e kadar uzamış konu:D

Ya hani bir şey bilmediğimden değil de fikir almak içinde soruyorum rootu bilmiyordum tek.Onun haricinde fikir almak için soruyorum size bilginiz var çünkü.Eğer derseniz pm den sorun oradan sorabilirim tabi ama fazla rahatsız ettim sizi hakkınızı helal edin

soru sorulur cevap verilir o önemli değil de konu içeriğine uymadı pc ile ilgili sorular, M8 ile ilgili problemleri yine buradan yazabilirsin başka şeyler için de pm kullanabilirsin bildiğim bişeyse cevaplarım
helal olsun hocam rahatsız olsam pmden sor demem :)

Tam benim konular @Bepob size herturlu yardimi edebilirim

@Şahin Emre rom icin roota gerek yoktur bi bunu size anlatamadim gitti be milletin kafasini karistirip duruyorsunuz...

Rom icin tek ihtiyac olan costum recovery dir...

Hallettim rapci sayesinde :) şuan sorunsuzca kullanıyorum.Rootlu güzel uygulamalar biliyormusunuz wifi kill gibi? Ayrıca biraz da hızlanması için l speed uygulaması vardı onu kullanıyorum.Biraz etki etti

Merhaba, ben htc one m8 cihazımın kilidini açtım, S-Off yaptım, TRW yi yükledim ama orijinal romuyla root olamadım, ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz.

benim şimdi çıkmam lazım dostum, yüklemeleri yaptığımda sana bilgi veririm, işlemden sonra ne yapmam gerekir onu da yazarsan onu da denemiş olurum ayrıca