HTC One Kullanıcıları Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Dediğin gibi bütün facebook uygulamasını iptal ediyor ancak devre dışı bırak ekranında yukarıda 'Show notifications'(Uyarıları göster) tikini kaldırırsak uyarılar gösterilmiyor. Sucrofe ve smnfrkn isimli arkadaşlar başınıza gelirse debelenmeyin :dil:

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar htc one m7 kullanıyorum,son güncellemeden sonra kendi kendine sesini kısar oldu,gelen aramalardan bi haberim çevremden tepki almaya başladım,bu sorunla başka karşılaşan var mı?..

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
yeni güncelleme ile biraz daha kendine geldi ancak tam olmamış.

lpsln

Asistan
Reaksiyon puanı
0
hTC one kullanan değerli arkadaşlarım,mesaj yazıyorum,umursayan yok mu,son güncellemelerden sonra m7 kendi kendine zil sesini kısıyor,ve hergün yapıyor,lütfen yardımcı olun,sense 6 ile yeni bi özellik falan mı geldi yoksa tel sıyırmaya mı başladı,lütfen yardımcı olun,lütfennnnn..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
an itibariyle bu sorunu yaşamaya başladım ve telefonum açıkken şarj olmuyor kapalıyken ıkına ıkına şarj oluyor..

bu sorunu yaşayan var mı aranızda ? intertte araştırdım root vs ile çözülmüş sanırım ama benim tel rootlu değil çıkamadım işin içinden.. garantisi devam ediyor ama çözümü olmalı böyle saçmalık olmaz :(

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bende de titreşim çalışmıyor.

michuozawa

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
493
telefondan karşı tarafa sanki sesim hoparlör ile konuşuyormuşum gibi gidiyor.çözümü bilen var mı acaba ? yahut başına gelen ? :bored:

wanda

Asistan
Reaksiyon puanı
2
bence telefonlara güncelleme yapmamalı. telefon nasıl çıktıysa en iyisi o. ille güncelleme sonrası sorun çıkıyor.

brtptb

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ses kısılması ile ilgili, arkadaşlar telefon sizden bağımsız bir yerde çalarken elinize alıp ekrana baktığınızda sesi azalır, bu çok ince düşünülmüş bir özellik ve çoğunuz belki de fark edemediniz. Sense 6 gelmeden önce de vardı.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
ses kısılması ile ilgili, arkadaşlar telefon sizden bağımsız bir yerde çalarken elinize alıp ekrana baktığınızda sesi azalır, bu çok ince düşünülmüş bir özellik ve çoğunuz belki de fark edemediniz. Sense 6 gelmeden önce de vardı.

Bahsedilen kısılma bu değil, BoomSound'un multimedya oynatırkenki çıkış gücünde bariz azalma var.

Jamais Vu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar 2-3 gündür telefonumda belirli şekilde takılmalar oluyor. sarjı azken, telin çekmekte zorlandığı ortamlarda gece takıp gündüz sarjdan çıkarttığımın ilk anları ve bir aramayı sonlardırdıktan sonra.
bu zamanlar sinir bozucu bir şekilde tıkanıyor ki hep övünürdüm 1 kere bile donmadı diye. aynı durumları yaşayan veya bir yol gösterecebilecek var mı? hiçbirşey de yüklü değildir telefonumda 2-3 oyun dışında.

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
arkadaşlar 2-3 gündür telefonumda belirli şekilde takılmalar oluyor. sarjı azken, telin çekmekte zorlandığı ortamlarda gece takıp gündüz sarjdan çıkarttığımın ilk anları ve bir aramayı sonlardırdıktan sonra.
bu zamanlar sinir bozucu bir şekilde tıkanıyor ki hep övünürdüm 1 kere bile donmadı diye. aynı durumları yaşayan veya bir yol gösterecebilecek var mı? hiçbirşey de yüklü değildir telefonumda 2-3 oyun dışında.

Ne kadar zaman oldu makineyi alalı?

burningauras

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba arkadaslar;tek tek okumaya kalktım baya uzun oldu.ben de uzun zamandır akıllı olmayan bir telefondan sonra htc one hediye gelince akıllı tele geçiş yaptım.bugün biraz inceledim malumunuz çok zorlandım.
az önce telefonla konuşurken kapatmak istedim teli.ekran titredi.görüntü gitti geldi bi kaç kere.ne oldugunu anlamadım.sonra kapatabildim.gece olunca ışık azaldı sanki hangi ayarları nasıl yapacagımı bilemedim.
bir de içinde ünlem olan bir üçgen var yukarda onu anlayamadım.kullanıcılar bana temel ayarlar konusunda bilgi verebilir mi?
batarya uzaması vs için yapmam gerekenler neler?

smt_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar merhaba;

LG G2 kullanıyorum öncelikle... Ama bu hafta sonu bir arkadaş ile hTC One için takas görüşeceğim..

One kullanan arkadaşlar cihaz hakkında biraz yorum yapabilir mi? performans nasıldır.

G2 gerçekten çok performanslı... Çok arada kaldım hTC One tasarımı çok hoşuma gidiyor. Ama G2 de fena değil :)

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
5 ay oldu hocam dediğim gibi teli kasacak bşy de yüklü değil. özellikle sarjı %30'un altına düşünce yavaşlıyor telefon.

Sıkıntı pilde gibi gözüküyor ama 5 ayda bu hale gelmez. Belki yüklediğin bi uygulamadan da kaynaklanabilir, dikkatsizliğine gelmiştir bi sıkıntı olmuştur belki. Fabrika ayarlarına döndün mü?

merhaba arkadaslar;tek tek okumaya kalktım baya uzun oldu.ben de uzun zamandır akıllı olmayan bir telefondan sonra htc one hediye gelince akıllı tele geçiş yaptım.bugün biraz inceledim malumunuz çok zorlandım.
az önce telefonla konuşurken kapatmak istedim teli.ekran titredi.görüntü gitti geldi bi kaç kere.ne oldugunu anlamadım.sonra kapatabildim.gece olunca ışık azaldı sanki hangi ayarları nasıl yapacagımı bilemedim.
bir de içinde ünlem olan bir üçgen var yukarda onu anlayamadım.kullanıcılar bana temel ayarlar konusunda bilgi verebilir mi?
batarya uzaması vs için yapmam gerekenler neler?

Ekran otomatik parlaklıkta olacaktır kutu çıkışında, dolayısıyla ortamda ışık azsa ekran parlaklığı düşer, yoksa karanlık bir ortamda en yüksek parlaklıkta gözünüz erir. :D Çağrı bağlanınca ve kapanınca telefon titriyor, çoğu zaman çağrıyı kapatmanıza gerek yok zaten karşıdaki kapatınca otomatik olarak kapanıyor ama telefonu kulağınızdan çektiğiniz anda ekran kendi açılır, açma kapama tuşuna basarsanız ekran kapanır belki bu yüzden sıkıntı çıkmıştır. :)

arkadaşlar merhaba;

LG G2 kullanıyorum öncelikle... Ama bu hafta sonu bir arkadaş ile hTC One için takas görüşeceğim..

One kullanan arkadaşlar cihaz hakkında biraz yorum yapabilir mi? performans nasıldır.

G2 gerçekten çok performanslı... Çok arada kaldım hTC One tasarımı çok hoşuma gidiyor. Ama G2 de fena değil :)

G2'nin chipseti ve bataryası daha güçlü, ekranı daha büyük. One'ın şıklığı, kalitesi, yazılımı, sesi daha iyi. Sonuçta One'ın chipseti G2'den geride de kalsa, bence gayet iyi bir chipset. Biraz performans düşüşü hissedilir, bir de pilde sıkıntı çıkar ama tüm bunlara rağmen One'ımı verip G2 ve ya GMD Elite almadım. Sanırım her şey ortada. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:hammer: Htc one da pil değişimi mevcut değil bildiğim kadarıyla bir kaç sene sonra pil işlevini kaybetmeye başladığında ne yapacağız bilgisi olanlar lütfen bilgilerini paylaşsınlar, şimdiden teşekkürler.

BatuhanSahin

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ses olmassa olmaz
oyun çok değil ama iyi performans vermesi lazım görüntü ve kamernın iyi olması lazım
sizce bana uygun bir tel mi

Jamais Vu

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sıkıntı pilde gibi gözüküyor ama 5 ayda bu hale gelmez. Belki yüklediğin bi uygulamadan da kaynaklanabilir, dikkatsizliğine gelmiştir bi sıkıntı olmuştur belki. Fabrika ayarlarına döndün mü?
öncelikle cevabın için teşekkürler hocam fabrika ayarlarına nasıl döneceğimi bilmiyorum açıkcası bir de sim rehberi gider mi acaba fotoları felan yedeklerimde. yüklediğim uygulama da yok yani bir tek yazı stili için bşy indirdim yazı stili farklı kullanıyorum onunla alakalı olabilir mi ki?

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
:hammer: Htc one da pil değişimi mevcut değil bildiğim kadarıyla bir kaç sene sonra pil işlevini kaybetmeye başladığında ne yapacağız bilgisi olanlar lütfen bilgilerini paylaşsınlar, şimdiden teşekkürler.

Pil, sizin cihaza ilginizi kaybetmenizden daha sonra randıman kaybedecektir muhtemelen ama yine de en kötü ihtimalle, servise yolarsınız, sadece pil parasına değiştirip, arka kasayı da yenilemiş olurlar.

ses olmassa olmaz
oyun çok değil ama iyi performans vermesi lazım görüntü ve kamernın iyi olması lazım
sizce bana uygun bir tel mi

Hangi ses, 3.5 mm çıkışı mı yoksa hoparlör çıkışı mı?

öncelikle cevabın için teşekkürler hocam fabrika ayarlarına nasıl döneceğimi bilmiyorum açıkcası bir de sim rehberi gider mi acaba fotoları felan yedeklerimde. yüklediğim uygulama da yok yani bir tek yazı stili için bşy indirdim yazı stili farklı kullanıyorum onunla alakalı olabilir mi ki?

Sim kart rehberi gitmez yine de ben işimi garantiye alayım dersen illa sim kartı çıkarıp reset atarsın. İstersen o uygulamayı bi sil, biraz öyle kullan baktın düzelmedi aşağıda linkini verdiğim hard reset rehberini uygula. Sorun yazılımsal ise çözülecektir ama değilse pil mefta olmuş gibi gözüküyor. :/

HTC One Hard Reset Konusu

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhaba arkadaşlar htc one m7 cihazım uzun smsleri mms e çevirip gönderiyor bunu nasıl halledebilrim uzun sms gönderemiyorum şuan

jack bauer

Profesör
Reaksiyon puanı
1
Selamlar ben cihazı s-off ve root yaptım fakat içinde yüklü gelen (hisseler, görevler vs.) uygulamalarını titanium back-up, system app remover ile silmeme rağmen telefonu açıp kapadığım zaman uygulamalar geri geliyor. Bunun çözümü var mıdır yada daha önce böyle bir şey ile karşılaşan var mıdır?

smt_1907

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar.merhaba Lg G2 cihaz var hTC One cihazi ile takas etmek isteyen.olur ise site uzerinden iletisime.gecebilir.. detaylar konusulur..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merhabalar;
Aşık olarak aldığım ve aşık olarak kullandığım htc one kullanıcısıyım. 8 ay oluyor cihazı alalı ve dün bi sorunla karşılaştım. Sim kartımı okumuyor ve cihaz 5 dk da bir kendiliğinde kapanıyor. Ne yapcamı bilmiyorum bilen başına böyle bişey gelen yada ilgilenen varsa lütfen yazsın :(

Anniversary

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaslar duvar kagidi indiricem ama bulamiyorum m7 icin suan ki duvar kagitlari bi kaci haric hosuma gitmiyor var mi bi bilgisi olan ?