HTC 10 Kullananlar Kulübü

Bu konuyu okuyanlar

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Yani abartı dediğin elini ateş gibi yakmasıysa o kadar değil :) Durduğu yerde çok ısınıyor. Asıl mesele ekran açıkken ses var akım kaçağı falan mı var acaba diyorum?

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Kardeşim telefonun ekranı açıkken sessiz bir yerde telefonu kulağına dayayıp dinleyebilir misin gövdesini?Kulak çınlaması tarzında bir ses geliyor mu?Bir de telefon düşük batarya da şarja taktığın zaman durduğu yerde ısınıyor mu?
Arka kameranın olduğu yerden ses geliyor cidden. Tıslama gibi bir ses mevcut. Isınma olayı normal note 5 kullandım daha önce oda ısınıyordu hızlı şarjda.

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Y
Arka kameranın olduğu yerden ses geliyor cidden. Tıslama gibi bir ses mevcut. Isınma olayı normal note 5 kullandım daha önce oda ısınıyordu hızlı şarjda.
Yav bende bugün garantiye gönderdim telefonu o yüzden hepsinde var heralde.Tıslama dan çok kulak çınlaması gibi mi?Kamera da değil her yerinden geliyordu benimkinin. Ekranı kapatınca da kesiliyor mu ses?

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Y

Yav bende bugün garantiye gönderdim telefonu o yüzden hepsinde var heralde.Tıslama dan çok kulak çınlaması gibi mi?Kamera da değil her yerinden geliyordu benimkinin. Ekranı kapatınca da kesiliyor mu ses?
Ekran kapalı iken de ses geliyor. Kulak çınlaması tiz bir ses olur bendeki daha çok fısıltı ses tonunda. Tiz değil daha boğukk derinden gelen bir ses mevcut.

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ekran kapalı iken de ses geliyor. Kulak çınlaması tiz bir ses olur bendeki daha çok fısıltı ses tonunda. Tiz değil daha boğukk derinden gelen bir ses mevcut.
Boşuna yolladım o zaman garantiye ya neyse bakayım alabilirsem alayım öyleyse?Düşük batarya da şarj ederken ısınma oluyor mu?Normal mi?

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Isınma oluyor olmazsa sorun var demektir alma bence garanti baksın bakalım ne diyecekler. Belkide bir sorun vardır.

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Başka HTC 10 telefonun da bu tarz sesler gelen varsa bilgilendirsin en azından?

Mateist

Profesör
Reaksiyon puanı
238
Ben daha mağazalarda göremedim. Elime alıp incelemek kısmet olmadı bu telefonu :(

smnfrkn

Profesör
Reaksiyon puanı
11
kullananlara sorum olacak HTC 10 malzeme kalite, kamera, dayanıklılıkta önde fakat sanırım lg g5'den bile bataryası kötü bu kafamı karıştırıyor bir de real racing, fifa 16 vb. oyunlarda fps düşmesi, anlık donmalar, kasılmalar yaşadığını gördüğüm videolar var korkuttu birazcık

Batarya, kamera, ısınma, fps düşmeleri vb. konularda deneyimlerinizi tarafsız yazar mısınız, 1 kere telefon alcam başka şansım yok :)

20 gündür kullanıyorum RR3 falan oynamıyorum ama Mortal Kombat X var, gayet akıcı zaten donanım yükün altından kalkabilecek güçte. Bataryası G5'ten bile kötü mü? :) Micheal Fisher'la Twitter üzerinden konuştuğumuzda kendisi tam tersini söyledi. Ben de 10 kullanıyorum bataryası çok mutlu etmedi dedim de "Get the G5 and the 10’s battery life will suddenly make you happy." dedi. :) İlgili Link

Benimki antutu'dan 107.000 gibi olması gerekene göre düşük bir puan aldı. Nedenini bilen yardımcı olabilecek var mı? Lifestyle mı diye soracaklar için 820'li model arkadaşlar.

Videoları izleyip aldığınız telefona AnTuTu testi yapıp aynı sonuçları almaya çalışmayın. Gerek yok. Hayırlı olsun, kullanın.

Başka HTC 10 telefonun da bu tarz sesler gelen varsa bilgilendirsin en azından?

Ben duymadım.

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
20 gündür kullanıyorum RR3 falan oynamıyorum ama Mortal Kombat X var, gayet akıcı zaten donanım yükün altından kalkabilecek güçte. Bataryası G5'ten bile kötü mü? :) Micheal Fisher'la Twitter üzerinden konuştuğumuzda kendisi tam tersini söyledi. Ben de 10 kullanıyorum bataryası çok mutlu etmedi dedim de "Get the G5 and the 10’s battery life will suddenly make you happy." dedi. :) İlgili Link

Videoları izleyip aldığınız telefona AnTuTu testi yapıp aynı sonuçları almaya çalışmayın. Gerek yok. Hayırlı olsun, kullanın.

Ben duymadım.
Kardeşim sessiz bir yerde ekran açıkken telefonu dinlemeyi deneyebilir misin acaba ona göre garantiden alıcam telefonu?

BuzenessClass

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Ekran açıkkan arka gövdeye sessiz bir mekanda kulağına daya.

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
HTC 10 siyah rengi Tr gelmeyecek mi?

Alio6

Doçent
Reaksiyon puanı
38
yalnız batarya testlerine baktığımda lg g5 hem daha hızlı şarj oluyor %20 farka yakın hemde geç şarjı bitiyor kafamı karıştırdı

baadereser

Asistan
Reaksiyon puanı
31
Arkadaşlar bu cihazı lgg5 ile karşılaştırmayalım lütfen gerek yok :).

Bellycio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar Öncelikle Merhaba 20 gündür Htc 10 kullanıyorum Benim Şöyle Bir sorunum var acaba sadece benim telefonda mı var bu sorun sizdede var mı? Güneşgözlüğü taktığımda ve güneş altında ilerlerken telefonun ekranını çok zor görüyorum birde ekranı full parlaklıkta bile zor görmeme rağmen yukarıdan aşağı inen çizgiler görüyorum bu sadece bende mi oluyor yoksa sizde de var mı bu sorun cevaplarınız için çok teşekkür ederim.

Mehmet4242

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Htc 10 da galiba epey problem mevcut simdiden bu kadar sikayet var. 3000 veriliyor bir de. Sonraki surumlerini beklemek lazim

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Arkadaşlar Öncelikle Merhaba 20 gündür Htc 10 kullanıyorum Benim Şöyle Bir sorunum var acaba sadece benim telefonda mı var bu sorun sizdede var mı? Güneşgözlüğü taktığımda ve güneş altında ilerlerken telefonun ekranını çok zor görüyorum birde ekranı full parlaklıkta bile zor görmeme rağmen yukarıdan aşağı inen çizgiler görüyorum bu sadece bende mi oluyor yoksa sizde de var mı bu sorun cevaplarınız için çok teşekkür ederim.
Problem yok. Sanırım güneş gözlüğü kaynaklı bir problem.

Bellycio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır bir çok güneş gözlüğü ile denedim ve gerçekten güneş altında zor görünüyor ekran ve kare kare çizgiler görünüyor yukarıdan aşağıya sebebini bilmiyorum acaba kargoyla bana gelirken telefonu düşürmüş olabilirler mi?

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
hayır bir çok güneş gözlüğü ile denedim ve gerçekten güneş altında zor görünüyor ekran ve kare kare çizgiler görünüyor yukarıdan aşağıya sebebini bilmiyorum acaba kargoyla bana gelirken telefonu düşürmüş olabilirler mi?
Güneş gözlüğü ile gölgede bile karanlık görüyorsun ekranı normal bir durum. Çizgi olayı yok bende 2 gözlük ile denedim. Servislik durum var gibi ama sadece gözlükle bakınca ortaya çıkması enteresan.

Bellycio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güneş gözlüğü ile gölgede bile karanlık görüyorsun ekranı normal bir durum. Çizgi olayı yok bende 2 gözlük ile denedim. Servislik durum var gibi ama sadece gözlükle bakınca ortaya çıkması enteresan.
Valla bilmiyorum yoğun güneş altında bir daha deniycem en kısa sürede.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
G2'de de vardı. Panelin yapısından ötürüdür o çizgiler. Görüntüde sorun yoksa tabi.

hkndmrlp42

Profesör
Reaksiyon puanı
145
Valla bilmiyorum yoğun güneş altında bir daha deniycem en kısa sürede.
Umarım ciddi bir durum söz konusu değildir ama htc servisinden memnunum. M9 var bende kaasada çatlak oluştu gönderdim servise sadece kasayı değiştirmekle kalmamışlar telefonu test etmişler. Hoparlöründe sorun varmış değiştirmişler. Ekranında kılcal çizik vardı değiştirmişler. O konuda iyidir servis. Bence en kısa zamanda gönderip değişim talep edin.

Bellycio

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
G2'de de vardı. Panelin yapısından ötürüdür o çizgiler. Görüntüde sorun yoksa tabi.
görüntüde her hangi bir sorun yok sadece güneş gözlüğü takınca yoğun güneş altında az güneşte değil özellikle yoğun güneş altında yukarıdan aşağı inen çizgiler gözüküyor çizgiler kalın bu arada ince değil yani ekranın arkası görünüyor sanki.

Bloother

Rektör
Reaksiyon puanı
2,327
görüntüde her hangi bir sorun yok sadece güneş gözlüğü takınca yoğun güneş altında az güneşte değil özellikle yoğun güneş altında yukarıdan aşağı inen çizgiler gözüküyor çizgiler kalın bu arada ince değil yani ekranın arkası görünüyor sanki.
Panelin yapısından kaynaklanıyor. G2'nin ekranı da güneş altında kareli deftere benziyor. Bir de dikine sık çizgiler var. Bu normal.

Son mesajlar