Soru HP Victus 15-FB0009NT laptop nasıldır?

Bu konuyu okuyanlar

baranaltas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İyi forumlar herkese. 20 bin civarları bir bütçem var ve oyun oynamak için bir laptop almak istiyorum.

Linkte verdiğim ürün fiyat performans açısından gözüme fena görünmedi. İçinde 4 GB RTX 3050 ekran kartı mevcut. Ne yazık ki HP kendi sitesinde kaç Watt olduğuna dair bir bilgi vermemiş. M.2 bir 512 GB kapasiteli bir SSD bulunmakta ayrıca. RAM'ler tarafında 4x2 3200 MHz 8 GB DDR4 bellek bulunmakta. RAM'leri satın alırken Vatan Bilgisayar'da 8x2 yapabilirim. 144 Hz FHD 9 ms IPS bir monitörü bulunmakta. İnternette bilgisayar hakkında bakındığımda bazı insanların kendisiyle benzer bir fiyat segmentinde olan;

ürününü önerdiğini gördüm ancak Acer bu ürünü sadece Hepsiburada ve Trendyol siteleri üzerinden satmakta. Bu tarz satın alımlarda interneti tercih etmiyorum, o nedenle maalesef ki tercih edemiyorum. Konu başlığında da modelinden bahsettiğim HP Victus 15-FB0009NT bilgisayar sizce alınır mı? Teşekkürler şimdiden.

Semihonix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
İkiside güzel 2. bilgisayar ekran kartı bakımından daha iyidir ama güvenmem dersen 1.yi de alabilirsin.

Son mesajlar