Hoşunuza Giden Veya Nefret Ettiğiniz Reklamlar

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Günümüzde reklamlar artık çok özen gösterilen ve büyük bütçeler ayrılan bir sektör haline geldi.Televizyon izlerken,telefona bakarken günlük hayatta oldukça sık karşımıza çıkan bu reklamlar çoğu zaman hoşunuza gitmesede arada beğendiklerimiz oluyor.Peki sizin hoşunuza giden,beğendiğiniz veya nefret ettiğiniz reklamlar hangileri?
Benim,bankalardan nefret etsemde ingbank reklamları hoşuma gidiyor.

fragger

Dekan
Reaksiyon puanı
3,061
Günümüzde reklamlar artık çok özen gösterilen ve büyük bütçeler ayrılan bir sektör haline geldi.Televizyon izlerken,telefona bakarken günlük hayatta oldukça sık karşımıza çıkan bu reklamlar çoğu zaman hoşunuza gitmesede arada beğendiklerimiz oluyor.Peki sizin hoşunuza giden,beğendiğiniz veya nefret ettiğiniz reklamlar hangileri?
Benim,bankalardan nefret etsemde ingbank reklamları hoşuma gidiyor.

youtubede bulunana trivago reklamını hiç sevmiyorum, otel aramıyorum kardeşim geçmiyor birde :D

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Son zamanlarda youtube uygulamasinda cikan nespresso reklami acayip sinirlerimi ziplatiyor.

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Youtube reklamları iyice sıkmaya başladı zaten insanı.Geçemiyorsun da izlemek zorundasın.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Gecilemeyeni daha denk gelmedi. Daha dogrusu trivago reklami hic denk gelmedi :)

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
Mobile Legends reklamı zaten oynuyorum :D.Birde su YouTube de game of bilmem ne

Nagrazo

Asistan
Reaksiyon puanı
117
Youtubede tam bişey odaklanıp izlerken mobile legends deki o yapmacık adamın çıkıp bişeyler demesi çok gıcık ediyor.Reklamlari önleyebilir miyim mobilde

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
15 sn'lik reklamlardan nefret ederim atlamana da izin vermiyor.
Hele youtube mobil uygulamasında youtube'ın kendi reklamı var atlı eşekli horozlu bişey. Her müzik değiştirdiğimde bu reklamla karşılaşmaktan bıktım.

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
Youtubede tam bişey odaklanıp izlerken mobile legends deki o yapmacık adamın çıkıp bişeyler demesi çok gıcık ediyor.Reklamlari önleyebilir miyim mobilde

ca25472c2c19907aa5fc0c3536a61699.png

Gamer koltuğunda mobil oyun oynayan ruh hastası

Entürkteynment

Doçent
Reaksiyon puanı
186
Şu ruffels cips reklamı da oldukça saçma. Böyle anlamsız reklamlar sinirimi bozuyor. Ama letgo reklamları da bi o kadar güzel.

MrtAltg

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
12,074
eskiden yerler seni eti puf reklamıydı şimdi let go

Çok Bilmiş

Doçent
Reaksiyon puanı
288
15 sn'lik reklamlardan nefret ederim atlamana da izin vermiyor.
Hele youtube mobil uygulamasında youtube'ın kendi reklamı var atlı eşekli horozlu bişey. Her müzik değiştirdiğimde bu reklamla karşılaşmaktan bıktım.
Yok be güzel o şarkı da çalıyor