Honor 10 Lite

Doğan Başköy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Honor 10 Lite öneririm iz 1800 TL yada bana 2500 TL altı telefon onerebilirsiniz,mesajla mi 8 lite diyorlar şebeke sorunu var eledim ,p smart 2019 var arka kapak çok çiziliyor bana çok sıcak gelmedi eledim,zenfone 5 Asus garanti berbat ve bazı sıkıntıları var eledim,mate 20 lite var ses performansı çok kötü eledim,a30 var işlemci kötü
YARDİM EDİN BANAAAAAAA

TCTeKiN23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Sizin için ne önemli?
Mesela kamera mı oyun performansı mı vb? Ne önemli sizin için?

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Honor 10lite o paraya en iyisi ön kamera güzel arka gündüz iş yapar işlemci zaten orta seviye iş görür e birde garanti var tak bir şeffaf kılıf kullan. Arka kapak konusuna takma o kadar şöyle düşün bu dönemde o paraya hem içi dolu hem kasası ve iç malzeme yapısı sağlam sorunsuz bir cihaz var mı? Bence 10lite alınır.

Doğan Başköy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Sizin için ne önemli?
Mesela kamera mı oyun performansı mı vb? Ne önemli sizin için?
Oyun sonra pil sonrada kamera
Mesaj otomatik birleştirildi:

Honor 10lite o paraya en iyisi ön kamera güzel arka gündüz iş yapar işlemci zaten orta seviye iş görür e birde garanti var tak bir şeffaf kılıf kullan. Arka kapak konusuna takma o kadar şöyle düşün bu dönemde o paraya hem içi dolu hem kasası ve iç malzeme yapısı sağlam sorunsuz bir cihaz var mı? Bence 10lite alınır.
Bende öyle düşündüm ama sadece 3 GB ram olması aklımda kaldı ama oda oda idare eder fiyatı göze alirsak

Leand

Dekan
Reaksiyon puanı
4,375
Oyun sonra pil sonrada kamera

Bende öyle düşündüm ama sadece 3 GB ram olması aklımda kaldı ama oda oda idare eder fiyatı göze alirsak

eğer istersen gm9pro var birde başka seçenek yok diyebiliriz.

TCTeKiN23

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Oyun konusunda Samsung'un son modeller ve ona yakın modelleri önerebilirim. Samsung'un son modelleri dediğiniz her şeyi karşılıyor. Fakat 2500 altı dediğiniz için kendi telefonum Samsung Galaxy J6 diyebilirim. Fakat dediklerinizden sadece pil konusunu karşılıyor. Oyun hariç performansı iyi bir telefon. Ön kamerası kötü. Yani diyeceğim 2500 altı Samsung'u pek önermem.

General Mobile önermem. Ben General Mobile Gm 8 Go aldım. Cihaz performansı sıfır. Kamera da idare eder. Ama Gm 9 Pro'yu bilmem. Bence General Mobile sorunlu telefon.