Yardım Hogwarts Legacy Siyah Ekran Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

MaceraciErkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Selamlar, oyunu birkaç güç önce aldım, indirdim ve oyuna giriş yaptım. FPS testi yapmak için oyuna girdim. 60 FPS aldığımı görünce ara sahneleri de izleyerekten oyundan çıkış yaptım belki Türkçe yama bulurum diye. Fakat oyuna girerken oyun driver güncel değil dediği için NVIDIA grafik kartımı güncelledim ve Türkçe yama yaptım fakat uyarı yazısından sonra oyun siyah ekranda kaldı, sonrasında Türkçe yamayı kaldırdım fakat sorunum çözülmedi. Silip tekrardan yükledim, Windows güvenlik duvarını vs kapattım fakat hala siyah ekranda kalıyor. DirectX falan güncel her şey güncel, sizce sorun ne olabilir veya ekran kartımı güncellediğim için mi olabilir?
Bilgisayarım Monster Notebook Abra A5 v16.6.
Not:Aygıt Yöneticisinden eski sürücüye geri dön yapıp denedim aynı sorun. tabi doğru yaptım mı onu da bilmiyorum. Daha sonrasında eski sürücü versiyonunu NVIDIA'nın sitesinden indirerek denedim, oyuna girerken güncelleme uyarısını verdi, girecek sandım fakat oyuna girip yine siyah ekranda kaldı. Tekrardan oyunu silip yükledim yine siyah ekranda kaldı. yardımcı olursanız sevinirim. :)
RAM:16GB
Ekran kartı:Nvidia Geforce GTX 1650 Ti
İşlemci:Intel(R)Core(TM) i5-10200H CPU @2.40GHz