Herkes yanlış yöne sapıyor.

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Son dönemlerde dar pantolon moda oldu. Kadınları anlatamam
Kan akışını engeller.
Vücut gelişimini engeller
Cilt sorunlarına neden olur.
Penis ve yumartalıklar '' taşaklar'' zarar görür. Halen lc wakiki, defacto vb alışveriş merkezinde satılıyor

En rahat pantolon alın

Kadınların bisiklete karşıyım
Pedalı çeviriyor kadınlık organı zarar görüyor. Elektirikli araç kullan, motosiklet kullan

Cumaları Hep başıma geliyor. En arkada saftanamaz kılıyorum, Düşük belli dar patolonuyla yukarı çekmeye çalışıyor. Namaz kılıyor adamın çatalı gözüküyor. Adamı dikkatle baksan, Abdest gider.
Hele tesisat ve elektrikçiler Tulum giyin ! Adamın tuvaleti zor ama giymek zorunda

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Giyimde insanlar genellikle sağlığı değil modayı önemsiyorlar.

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Giyimde insanlar genellikle sağlığı değil modayı önemsiyorlar.

Vallahi yalan söylemiyorum, O kadar gerizekalı iş yapıyorlar ki; Dar pantolon ve beli düşük bana sattırmaya kakalıyorlar. Yemin olsun bulamıyorum kargo pantolon sokakta, internet'ten güvenemiyorum. Hıyar gönderirler, tabak gönderirler.

Tek tek twitter'da küfür ederim alışverişte XXXX mağazasına hapse girerim boş yere. Dar pantolonda kışın çok pis, içine don giyemiyorsun. Bel soğuğa yiyeceksin.... Kime anlatıyorum. XXXX mağazası takıyorlar mı?

High Noon

Asistan
Reaksiyon puanı
80
Son dönemlerde dar pantolon moda oldu. Kadınları anlatamam
Kan akışını engeller.
Vücut gelişimini engeller
Cilt sorunlarına neden olur.
Penis ve yumartalıklar '' taşaklar'' zarar görür. Halen lc wakiki, defacto vb alışveriş merkezinde satılıyor

En rahat pantolon alın

Kadınların bisiklete karşıyım
Pedalı çeviriyor kadınlık organı zarar görüyor. Elektirikli araç kullan, motosiklet kullan

Cumaları Hep başıma geliyor. En arkada saftanamaz kılıyorum, Düşük belli dar patolonuyla yukarı çekmeye çalışıyor. Namaz kılıyor adamın çatalı gözüküyor. Adamı dikkatle baksan, Abdest gider.
Hele tesisat ve elektrikçiler Tulum giyin ! Adamın tuvaleti zor ama giymek zorunda

Kanka bunlar şey değil mi, yabancı dizileri izleyip LGBT'ye özenenler, sırf popüler kültür diye starbucks'a gidenler (güzel diye giden de var), sırf havalı olduğunu düşünüp Türkçe'si daha kısa olan kelimeleri İngilizce söyleyenler, tek amacı batıya özenmek olduğundan ötürü Türk mizahına karşı çıkıp yabancı mizah sayfalarını takip edenler, ya da poposu olmamasına rağmen sıkı giyinenler (ama ne sıkı). Bunların hepsi aynıdır, ergenlik dönemlerinden çıkamayıp salak salak şeylere özenip, özenmeyene (boomer, çomar) gibi lakaplar takan avellerdir. Batı'dakiler gülüyor aslında bunlara ama bunlar kendini havalı zannetsinler. Ben sıkma ayran gömerek, türk kahvesi içerek, mangal yakarak mutluyum açıkçası :)

garb02

Doçent
Reaksiyon puanı
123
Kapitalizm Allah belasını versin. Ne diyeyim !
Mesaj otomatik birleştirildi:

1 kere gittim. Oda eş dost orada 2 kahve 75 tl içtim Fil bokundan yapılıyor starbucks