Her klasörü yeni pencerede açıyor?!!

renas.kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bir süredir bilgisayarımda bir tuhaflık var. Açacağım bir klasör aynı windows gezgini penceresinde değil yeni bir pencerede açılıyor. Örn: Belgeler>Müziğim'e tıklayınca müziğim klasörü yeni bir pencerede açılıyor. Müziğim'in içinde bir klasöre tıkladığımda bir pencere daha açıyor o da o pencerede açılıyor. Bunu nasıl eski haline getirebilirim?

DumDumaq

Dekan
Reaksiyon puanı
9
Resim Koy böyle anlayamayız oNa göre bakalım

re13el

Dekan
Reaksiyon puanı
114
Klasör seçeneklerini aç ve orada en üstteki "Klasörlere Gözat" kısmındaki Tüm klasörleri aynı pencerede aç seçeneğini seç.
7d8044R.png

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
Yine düzelmezse

Başlat-Tüm Programlar-Donatılar(Accessories)- Komut istemi uygulamasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır.

Windows 7 32-bitse şunu yaz.

regsvr32.exe "%Programfiles%\Internet Explorer\ieproxy.dll"

Windows 7 64-bitse şunu yaz enter tuşuna bas.

regsvr32.exe "%Programfiles(x86)%\Internet Explorer\ieproxy.dll"

renas.kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Klasör seçeneklerini aç ve orada en üstteki "Klasörlere Gözat" kısmındaki Tüm klasörleri aynı pencerede aç seçeneğini seç.
7d8044R.png
Bende de seçili olan o ama problem devam ediyor. Başka ne olabilir fikriniz var mı?

hamza5806

Profesör
Reaksiyon puanı
22
combofix
ben her türlü sorunumda onu kullanıyorum sorun ne ise çözülüyor:)

kpln04

Profesör
Reaksiyon puanı
2
ayrıca clover diye bi program var açılan klasörleri web gezgini gibi sekmeli açıyor tavsiye ederim

Reaksiyon puanı
2,146
virüs marifeti gibi duruyor, combofixle taratın ardından da dgncnnin dediğini yapın belki hallolur

Mr.Elm

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Ctrl tuşuna basılı tutarsan dediğin olayı yapar. Kontrol et belki ctrl basılı kalıyordur. Dosya seçer gibi yap tek tek ctrl basmış gibi mi seçiyor

renas.kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yine düzelmezse

Başlat-Tüm Programlar-Donatılar(Accessories)- Komut istemi uygulamasına sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştır.

Windows 7 32-bitse şunu yaz.

regsvr32.exe "%Programfiles%\Internet Explorer\ieproxy.dll"

Windows 7 64-bitse şunu yaz enter tuşuna bas.

regsvr32.exe "%Programfiles(x86)%\Internet Explorer\ieproxy.dll"
İşletim sistemim Windows 7 32 bit. Söylediğin gibi yukarıda yazanı komut istemine girdim. RegSvr32 diye bir hata veriyor. Çıkan hata penceresi şöyle :
42288573.jpg

Yardımcı olma şansınız var mı?

Ctrl tuşuna basılı tutarsan dediğin olayı yapar. Kontrol et belki ctrl basılı kalıyordur. Dosya seçer gibi yap tek tek ctrl basmış gibi mi seçiyor
Hayır ctrl basılı değil. :( Daha çözemedim gitti kafayı yicem.

virüs marifeti gibi duruyor, combofixle taratın ardından da dgncnnin dediğini yapın belki hallolur
Combofix i de denedim. Durumum umutsuzlaşıyor galiba. :D

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
İşletim sistemim Windows 7 32 bit. Söylediğin gibi yukarıda yazanı komut istemine girdim. RegSvr32 diye bir hata veriyor. Çıkan hata penceresi şöyle :
42288573.jpg

Yardımcı olma şansınız var mı?
Komut istemcisini sağ tık ile yönetici olarak çalıştırdığınıza emin misiniz?

Eğer olmazsa bilgisayarı güvenli modda başlatıp aynı işlemleri deneyin. Hiç olmazsa bir format cdsi ile sistem onarmayı deneyin.

renas.kaya

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Komut istemcisini sağ tık ile yönetici olarak çalıştırdığınıza emin misiniz?

Eğer olmazsa bilgisayarı güvenli modda başlatıp aynı işlemleri deneyin. Hiç olmazsa bir format cdsi ile sistem onarmayı deneyin.
Yönetici olarak çalıştırma kısmını acele edip okumamışım demek. Sorun çözüldü. Çok çok teşekkür ederim.

sersah36

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yönetici olarak çalıştırdığınız etkili oluyor. Denedim ve gördüm. Teşekkür ederim.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Yönetici olarak çalıştırdığınız da etkili oluyor. Denedim ve gördüm. Teşekkür ederim.