Hemen Şimdi siz olsanız hangisini alırsınız

mutu06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
One Plus 5 vs Sony XZ1 yada o kadar paraya gerek yok Mi 6mu

M

Murat Burç

SDN Okuru
Oneplus 5t'nin TR fiyatını görmeden telefon almazdım
--- Gönderi Güncellendi ---
Xz1 yerine de XZ premium konsa daha iyi olur.

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
xz1 alırdım.Daha iyi ekran ve su geçirmeme senin için önemli değilse one plus 5 al.hatta büyük ekran önemli değilse mi6 bile alabilirsin.ama daha iyi kamera ve tasarım için one plus 5t beklenebilir

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Hemen şimdi diyorsan Xiaomi Mi 6 tercihim olurdu. Ama arkadaşların dediğim gibi One Plus 5T'nin fiyatını görmeden cihaz almazdım.

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
One Plus 5 vs Sony XZ1 yada o kadar paraya gerek yok Mi 6mu

Sahsi kanaatim kamera konusunda sony xz1 diger iki modelden daha onde. Garanti olarak da eger distributor garantili olan sony xz1'den bahsediyorsaniz tabiki xz1 daha iyi bir tercih olur. Hepsiburada fiyati 2800 lira.

Artik ulkemizde mi6 modelininde distributor garantili halde kvk garantili olarak 2050 liraya satildigini da belirtelim. Yani hem garanti yonunden guvenilir hemde f/p orani cok yuksek. O nedenle mi6 modelini daha az para verip guzel bir urune sahip olayim dusuncesindeki kullanicilara tavsiye ederim.

Arada 800 lira var. Onuda marka ve kameraya sayabilirsiniz.

Benim size birde soyle bir tavsiyem olacak. Hem ust cok guclu hemde cok guzel kamerali bir urune cok para vermeden sahip olabilirsini. Egee ithalatci garantili urunlere sicak bakiyorsaniz;

HTC U11 64 GB (İthalatçı Garantili) Fiyatı - Taksit Seçenekleri

En iyi tercih bu olur. Tavsiye de ederim guzel bir urun.

Teknoloji severiz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
12
Kamera konusunda en kötüsü mi6. Ama benim 3. tercihim xz1 olurdu hem sony nin köşeli tasarımını beğenmiyorum hem de arayüzü çok sıkıcı geliyor bana.. Küçük tel istiyorsan kamera çok iyi olmasa da olur diyorsan çok para vermeyip mi6 al derim. Büyük ekran, daha iyi kamera ve yüksek pil ömrü için op5 alabilirsin.

mutu06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
teşekkür ederim herkes adına. peki OP5 aldım . Oldu ya arızalandı ? Ne yapılabilir ?Zaten bu sorunun cevabını bilmiyorum ,araştırmadım da :((. Bu yüzden gitgeller yaşıyorum.

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,997
teşekkür ederim herkes adına. peki OP5 aldım . Oldu ya arızalandı ? Ne yapılabilir ?Zaten bu sorunun cevabını bilmiyorum ,araştırmadım da :((. Bu yüzden gitgeller yaşıyorum.
Hepsiburada müşteri hizmetleri ile iletişime geçiyorsun buradan alırsan onlar sana bir adres veriyor ve oraya kargoluyorsun ürünü.Daha sonra ürünün onarılıp sana geri yollanıyor.Garanti ile senin iletişimin olmuyor yani.Bu arada 128GB/8GB RAM modelini almanı öneririm.Bana kalırsa U11 128GB modelini al ama :).

mutu06

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hepsiburada müşteri hizmetleri ile iletişime geçiyorsun buradan alırsan onlar sana bir adres veriyor ve oraya kargoluyorsun ürünü.Daha sonra ürünün onarılıp sana geri yollanıyor.Garanti ile senin iletişimin olmuyor yani.Bu arada 128GB/8GB RAM modelini almanı öneririm.Bana kalırsa U11 128GB modelini al ama :).
Görkem Say teşekkür ederim. s7 edge için ne düşünürsünüz ?. Bu 3 akıllı hemen hemen aynı fiyatlarda

Görkem Say

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
24,997
Görkem Say teşekkür ederim. s7 edge için ne düşünürsünüz ?. Bu 3 akıllı hemen hemen aynı fiyatlarda
U11 her konuda hepsinden daha iyi.S7 edge OP5 e göre kamera konusunda daha iyi ama 3-4 ay sonra S9 un çıkacağı zamanda S7 edge almak mantıklı değil.Bana kalırsa U11 128GB/6GB ram veya OnePlus 128 GB almanı öneririm.HTC U11 kamera,ses olarak bu telefonların çok önünde.

alikemal580

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
xz1 alırdım çünkü kamerası çok başarılı

Transistor

Profesör
Reaksiyon puanı
1,085
Oneplus 5t'nin TR fiyatını görmeden telefon almazdım
Xz1 yerine de XZ premium konsa daha iyi olur.
Profil fotoğrafi işe yarıyor :D
Türkiye'de fiyatlandırmalar özelliklere göre yapılıyor. Yani OP5T'nin OP5'in fiyatında olma olasılığı neredeyse imkansız. O nedenle alacaksan OP5 önerimdir.