Harry potter melez prens

bayrak01

Doçent
Reaksiyon puanı
2
harry potter melez prens hakkında yorumlarınız

ilk yorum benden : beklenılen gıbı deyıldı kıtaptakı çogu savas yerı yoktu kısacası berbattı diyer serılerı daha iyi

findukfaresi_

Profesör
Reaksiyon puanı
20
ben de gittim bugün harry pottera sevgilim çok ısrar etti gidelm diye yoksa ben 2 gün dah bekleyip orijinal dilinde izlemeyi tercih ederdm..

bence de diğer serileri daha güzeldi.daha çok aşk vardı sankiiiii :)

bide sonunda beklemediğim ve üzüldüğüm bişi olduuu :(:(

beyrezan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
film boyunca simdi savaş sahnesi başlayacak die bekledim ama aşktan fırsat bulamadılar savaşa. inş. ölüm yadigarları güzel olur

theformul

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Gttim 4 Gün Önce Film Güzeldi :D Ama pEK İzliyemedim filmi neden derseniz yandaki çift kişilik koltukta 1 kız 1 erkek felaket şeyler yapoolardı karanlıkta :D

Pesimistyle!

Profesör
Reaksiyon puanı
50
Gttim 4 Gün Önce Film Güzeldi :D Ama pEK İzliyemedim filmi neden derseniz yandaki çift kişilik koltukta 1 kız 1 erkek felaket şeyler yapoolardı karanlıkta :D
Şuana kadar güzel diyen ilk kişi oldun tebrikler... tam izleyemediğinden olsa gerek :)

cşarapçı

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Böyle bir filme güzel veya değil demekten ziyade izlediğim fragmanlarından biraz daha farklıydi demek isterim. Arkadaşlarında söylediği üzere daha fazla savaş sahnesi olduğu izlenimini veriyordu fragmanlar. Daha aksiyon daha bi heyecan falan.

Scorpius

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kesinlikle izlemeyin,serini en kötü olanıydı Melez prens kelimesi sadece 2 defa geçti ve pek fazla görsellik yani efekte kullanmamışlar..

Rena

Asistan
Reaksiyon puanı
2
@Scorpius sana bu konuda katılmıyorum, görsellik son kalitedeydi o kısımları güzel yapmışlar, fakat senaryo bakımından çok eksiklik vardı. Hele ki oyununda gördüklerim bile eksik olması, beni hayal kırıklığına uğrattı. Ben düello grubuna gireceğini bekledim, girmedi mesela. Malfoyla savaşında iki saat savaşacaklar, sonra en son büyüyü kullanacak zannettim, ama orasıda öyle olmadı. "Melez Prens benim" demesi de çok çok sonlara koyulmuş, buda bi hayal kırıklığıydı.

Şu anki düşüncem, sadece "ölüm yadigarları"na bi hazırlık olarak çekmişler bu filmi, ama 2 sene beklediğime hiçde değmedi. Bu yüzden Warner Bros ekibine yazıklar olsun diyorum. Hermione'nin Ron Weasley'e aşık olduğu ilk defa bu filmde gösterildi, orasıda çok saçma geldi bana, kardeş gibi geçiniyodular yani :). Aksiyon istiyoruz aksiyon.

Scorpius

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Dumbledore'ın ateş şovu diyorsan,haklısın.

Hatta Dumbledore'ı öldürmek için aşkla süslenmiş bir pasta gibiydi dış görünüşü tatlı içeriğinde ki içerik oldukça azdı...

GKHNCKR

Profesör
Reaksiyon puanı
47
Bu harry serisi benim hiç ilgimi çekmedi. -18 filmi gibi geliyor. İsminde bile hayır yok. Melez prens mi olur? Prenses dediğin taş gibi olur (içimden geldi :) ) neyse, anladınız siz onu...

Scorpius

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Prens'in kendisi yok ki prenses nasıl olsun:D

Melezmiş,ismine uysun diye senaryoda zorla söyletilmiş..