Harika bir site Kantindeyim.Com

AkKusTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar 27 Eylül'de bir site açtım. Amacı lise ve üniversite gençlerine ortam yaratmak, muhabbet etmek vs. Tasarım olsun içerik olsun çok hoş oldu. Üyeler de kaliteli, forum da. Benden bu kadar bir gezin üye olun derim. ;)

www.kantindeyim.com Ben kantindeyim ya sen?

AkKusTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Forumda üyelik isteğini kaldırdım. Artık gezmek mümkün :)

blogger

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Ben yapayım bari (ne yapacaksam :D ) sitenin şablonu iğrenç.Mavi çizgiler arasındaki beyaz başlıklara bakınca insanın içi sıkılıyor hemen siteyi terketmek istiyor..

Denizhan Dakılır

Profesör
Reaksiyon puanı
23
Site acemi ama güzel :) Ön sayfanın teması hariç forumu çok güzel görünüyor.Yeni mesaj var yeni msaj yok ıconları harika görünüyor.Yaşam kategorisi dışında pek mesaj atılan yer yok.Ayrıca SMF olsa daha kullanışlı olur.

AkKusTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler yorumlarınız için. E daha bugün 3. günü olacak sitenin. Yakında üyeler de artar, site daha da güzelleşir ;)

m1903

Profesör
Reaksiyon puanı
8
phpnuke'un son kullanma tarihi geçti bence.phpbb3 veya smf tercih etseniz göze hem daha hoş görünürdü ve daha iyi işlerdi.

AkKusTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkürler yorumlar için. Daha da yorum yaparsanız, sitemi ona göre güzelliştireceğim ;)

regedit

Profesör
Reaksiyon puanı
1
anasayfa ve haberler güzel sitenin arayüzüde üstteki büyük mavi alan hariç harika.
forum üye olmadıktan sonra pek bir anlam ifade etmiyor, ama kategorileri arttırıp dallara ayırmanda fayda var.