Hangisini Almalıyım?

SelimAkoguz

Asistan
Reaksiyon puanı
267
Beyler yazın gamegaraj'dan pc alıcağım sizce hangisini alayım fiyatları uygun gibi geldi birde şey görüyorum internette kasaların önü mü ne mesh olması lazımmış bu kasaların önü mesh mi? Birde fiyatlarına değer mi?
1. Sistem:
2. Sistem:
3. Sistem:
4. Sistem:
5. Sistem:
Beyler ek olarak sistemlere rami 2x8 yapıp 16 ram yapcam, wifi adaptor ekliyeceğim, ve ssd yi çıkarıp 1tb hdd alıcağım.
bütçem maks 5000 TL, 5000 TL zaten benim için çok fazla daha üstüne çıkamam
daha iyi sistem varsa söyleyebilir siniz

Berkecix

Asistan
Reaksiyon puanı
90
Aquarius 5AD-X
yada
Aquarius 5AN

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
En kötü durumda bile 240gb ssd ekleyin. Bu devirde ssd'siz pc almak paranla rezil olmak demektir.

Kendiniz parçaları uygun yerlerden alıp toplayabilir misiniz, yoksa hazır sistem mi istiyorsunuz?

SelimAkoguz

Asistan
Reaksiyon puanı
267
En kötü durumda bile 240gb ssd ekleyin. Bu devirde ssd'siz pc almak paranla rezil olmak demektir.

Kendiniz parçaları uygun yerlerden alıp toplayabilir misiniz, yoksa hazır sistem mi istiyorsunuz?
yani hazır olması benim açımdan daha iyi olur, ssd yi sonradan almak istiyorum şuan kullandığım laptopda hdd var ve benim için çok sıkıntı değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

kendim topluyacak olursam nereden en ucuza toplayabilirim

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
yani hazır olması benim açımdan daha iyi olur, ssd yi sonradan almak istiyorum şuan kullandığım laptopda hdd var ve benim için çok sıkıntı değil
Mesaj otomatik birleştirildi:

kendim topluyacak olursam nereden en ucuza toplayabilirim

Kendiniz şöyle toplayabilirsiniz:

Biz buradan en uygun fiyatlı ve güvenilir linkleri atarız, siz de aldıktan sonra parçaları bir bilgisayarcıya montaj yaptırtırsınız. Aynı donanım daha uygun fiyata gelir.

Kendim toplamam derseniz önerim:
IMG_20200518_230911.jpg

Sinerji Bilgisayar - sinerji.gen.tr - PC Toplama üzerinden toplandı.

SelimAkoguz

Asistan
Reaksiyon puanı
267
Kendiniz şöyle toplayabilirsiniz:

Biz buradan en uygun fiyatlı ve güvenilir linkleri atarız, siz de aldıktan sonra parçaları bir bilgisayarcıya montaj yaptırtırsınız. Aynı donanım daha uygun fiyata gelir.

Kendim toplamam derseniz önerim:
Ekli dosyayı görüntüle 99677

Sinerji Bilgisayar - sinerji.gen.tr - PC Toplama üzerinden toplandı.
toplamak için bir sitemi oluyor yoksa atıyorum bir yerde indirime girdi vs. öyle mi olucak benim haziran bitmeden önce elimde olması lazım o bilgisayar :D

The Cyclist

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
toplamak için bir sitemi oluyor yoksa atıyorum bir yerde indirime girdi vs. öyle mi olucak benim haziran bitmeden önce elimde olması lazım o bilgisayar :D

Yazdım ya, en uygun yerlerden ayrı ayrı alıyorsunuz. Hazirana kadar lazımsa hazır sistem alın o zaman.

Son mesajlar