Hangisi ve neden

Hangisi

• Kullanılan toplam oy
    24

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
iOS kullandığım için alışkanlık var ama şarj konusu çok kötü

elmacıbedevi

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Ben olsam o kadar parayı bir telefona vermem.Ama verecek olsam s9 Plus alırım

Kalenderadam

Doçent
Reaksiyon puanı
205
Ben olsam o kadar parayı bir telefona vermem.Ama verecek olsam s9 Plus alırım
Arkadaşım dediğiniz gibi telefon fiyatları aldı başını gidiyor. Bana kalırsa elindeki telefonla yetinmesini bilmeli yüksek meblağları çar çur etmemek gerek.

Durmuşkandemir

Profesör
Reaksiyon puanı
1,098
S9 Plus tasarım kamera ve güncellik konusunda daha iyi malum teknoloji için 1 sene çok uzun bir süreç. Ayrınca şarj olarak 8 Plus sizi üzmek kamerası gündüz çekimlerin de özellikle başarılı ama tasarımı çooook geri kalmış bir telefon ıphone x ise benim gözümde parmak izi okuyucusu olmadığı için bir tık geride

TeknoBoss32

Profesör
Reaksiyon puanı
494
s9+ diğer 3 telefondan daha iyi.Bataryada en iyisi.Performansta en iyisi.Kamerada en iyisi.Ekranda en iyisi denilebilir s9 ile aynı ekrana sahipler.Kesinlikle s9+

Reaksiyon puanı
258
İos alışkanlığın olduğu için 8 Plus al onun batarya ömrü iyi.İos'tan vazgeçerim dersen S9 Plus al.

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
SGS9+ yeni ne 8 nede x yeni değil ikiside çöp... bedava verilse bile alınmazlar...

muhammetakbas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bir telefona paran varsa verilir ama ios kendine özgü bir işletim sistemi android gibi derya deniz değil..,

Ama neden samsung s9+ dersen
6gb ram, 3500 mAh batarya, 6,2 ekran tablet kullanımını bir nebze ortadan kaldıran boyut, hızlı kablosuz sarj, 8mb ön kamera, 8 çekirdek işlemci, Ayrıca son olarak neden samsung s9+ iphone x ile aradaki 1000 tl gibi bir fiyat farkı var ne gerek var iphone kullanmaya derim benim görüşüm kullananlar üzerine alınmasın saygım sonsuz.

chu5555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Bende olsam aralarinda s9 plus alirdim. O parayi verdikten sonra uzun vade de kullanabilecegin guzel bir telefon. Yenisi ciksada kolay kolay eskiyecek bir telefon degil.

qwert123436

Doçent
Reaksiyon puanı
60
iostan memnun musun memnun isen iosa devam et bence
ben olsam s9+ alırdım güzel telefon. ben ios a fazla alışamadım

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,387
Samsung Galaxy S9+ tercih etmelisin.
Eşsiz Kamera deneyimi harika gece ve düşük ışık çekim imkanı sunuyor.
Pil performansı gayet harikadır. Hızlı şarj sayesinde 1.5 saat civarı tam dolum sağlıyor.
Muazzam bir tasarımı var diyebiliriz. Streo hopörlör var.
En güncel donanımı barındırıyor.

YAGM17

Asistan
Reaksiyon puanı
58
Arkadaşım dediğiniz gibi telefon fiyatları aldı başını gidiyor. Bana kalırsa elindeki telefonla yetinmesini bilmeli yüksek meblağları çar çur etmemek gerek.
Şuan 5s var elimde şarjı 3 saat gitmiyor priz yanında yaşıyorum artık

---- Mesajlar birleştirildi ----

Bende olsam aralarinda s9 plus alirdim. O parayi verdikten sonra uzun vade de kullanabilecegin guzel bir telefon. Yenisi ciksada kolay kolay eskiyecek bir telefon degil.
S8 içinde öyle denmişti ama s9 çıkınca azaldı baya konular falan

S8 içinde öyle denmişti ama s9 çıkınca azaldı baya
Samsung Galaxy S9+ tercih etmelisin.
Eşsiz Kamera deneyimi harika gece ve düşük ışık çekim imkanı sunuyor.
Pil performansı gayet harikadır. Hızlı şarj sayesinde 1.5 saat civarı tam dolum sağlıyor.
Muazzam bir tasarımı var diyebiliriz. Streo hopörlör var.
En güncel donanımı barındırıyor.
Elime büyük gelir mi diye düşünüyorum

Son düzenleme:

FurkanT.

Profesör
Reaksiyon puanı
340
Ben S9 tercih ederdim. Sebebi S9+'nın bana göre büyük olması ve telephoto kameraya ihtiyaç duymadığımdan fazla para vermeye gerek olmadığı için . Yoksa S9+ tavsiye ederim.
Diğerlerine göre s9 avantajı ,
Kamerası ,
Bataryası (8 Plus'a göre),
Ekranı ,
3.5mm jack girişi,
Ve fiyatına göre daha iyi özellikler barındırması sebebiyle.
Hızlı şarj kablosu için ekstra ücret ödüyorsun Apple'da . Bu saçmalık için bile almam Apple.

chu5555

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
S8 veya s8 plusta ayni sekilde oyle . Konularu azalsa da hemen eskimicek telefonlar. Sizin anketinizde 9plus oldugu icin onu isaretledim ama bana kalsa hala s7 edge de alinabilir gayet yeterli guzel bir telefon.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,387
Şuan 5s var elimde şarjı 3 saat gitmiyor priz yanında yaşıyorum artık

S8 içinde öyle denmişti ama s9 çıkınca azaldı baya konular falan

S8 içinde öyle denmişti ama s9 çıkınca azaldı baya

Elime büyük gelir mi diye düşünüyorum
Hayır gelmeyeceğini düşünmüyorum. 6.2 inc 5.5 inc gibidir.5.5 inc telefon kullanmaya alıştıysanız hiçbir problem yaşamazsın.

Sweeny

Asistan
Reaksiyon puanı
43
İphone 8+ alın bence :
Nedeni işlemcisi rakipsiz ve kamerası güzel. Plus modellerinin şarjı normal serileri göre daha iyi gidiyor. Çünkü bataryası daha büyük. İos alışkanlığınız varmış bence değiştirmeyin devam edin. Ayrıca apple servis kalitesi daha iyidir. Ben uzun zamandır iphone kullanıcıyım android geçtim. Fakat ios daha stabil android hayla gelişmesi gerekiyor. Özellikle iphone safarisinin verdiği akıcılığı hiçbir android de alamadım. Uygulamalar olsun oyunlar olsun daha stabil çalışıyor.

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
İphone 8+ alın bence :
Nedeni işlemcisi rakipsiz ve kamerası güzel. Plus modellerinin şarjı normal serileri göre daha iyi gidiyor. Çünkü bataryası daha büyük. İos alışkanlığınız varmış bence değiştirmeyin devam edin. Ayrıca apple servis kalitesi daha iyidir. Ben uzun zamandır iphone kullanıcıyım android geçtim. Fakat ios daha stabil android hayla gelişmesi gerekiyor. Özellikle iphone safarisinin verdiği akıcılığı hiçbir android de alamadım. Uygulamalar olsun oyunlar olsun daha stabil çalışıyor.
stabilmiş ios stabil sanan bir sdn üyesi daha yuh... artık stabil filan değil... her güncellemeden sonra çöken ios değil mi_?_

Sweeny

Asistan
Reaksiyon puanı
43
stabilmiş ios stabil sanan bir sdn üyesi daha yuh... artık stabil filan değil... her güncellemeden sonra çöken ios değil mi_?_
Xiaomi mi mix2 kullanıyorum şuan snapdragon 835 en güçlü işlemcilerin biri var. Fakat iphone 7 gerçekten daha stabil özellikle internette sayfalar kaydırırken. Benim kendi görüşüm bende çökme felan da olmadı. Kendi tecrübemi söylüyorum burda başkasının tecrübesini değil.

imhotep

Profesör
Reaksiyon puanı
192
Xiaomi mi mix2 kullanıyorum şuan snapdragon 835 en güçlü işlemcilerin biri var. Fakat iphone 7 gerçekten daha stabil özellikle internette sayfalar kaydırırken. Benim kendi görüşüm bende çökme felan da olmadı. Kendi tecrübemi söylüyorum burda başkasının tecrübesini değil.
adamlar videolarla isyanlarını haykırıyor özellikle X çok kötü durumda çok defo çok dert var...

Sweeny

Asistan
Reaksiyon puanı
43
adamlar videolarla isyanlarını haykırıyor özellikle X çok kötü durumda çok defo çok dert var...
Benim çevremde arkadaşlarım olsun var. Hatta kullanma şansım oldu. Bi problem görmedim şahsen.