Anket Hangi İSS'i Kullanıyorsunuz?

Evinizde Hangi İSS'i Kullanıyorsunuz?

• TürkTelekom

Kullanılan: 2 18.2%
  • Süperonline

Kullanılan: 5 45.5%
  • Vodafone Net

Kullanılan: 0 0.0%
  • Türknet

Kullanılan: 3 27.3%
  • Millenicom

• Kablonet

Kullanılan: 1 9.1%
  • Netspeed

• Comnet

• D-Smart

• GıbırNet

• Kullanılan toplam oy
    11

Unreal Engine

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
- Hangi İnternet Servis Sağlayıcısını Kullanıyorsunuz?
- Paketiniz?
- Ödediğiniz Tutar?
- Hangi Modem/Router Cihazı Kullanıyorsunuz?
- Altyapınız Kaç Mbps Destekliyor?
- Yakın Zamanda Firma Değiştirmeyi Düşünüyor musunuz?

İSS: Türk Telekom
Paket: 12 Mbps 4 Mbps
Tutar: 71 TL.
Altyapı: 72 Mbps
Yeni Firma: GıbırNet
Cihaz: ZyXEL VGM3625-T20A

Pablo Emilio

Asistan
Reaksiyon puanı
25
İss:Türktelekom
Paket: 24 Mbps 6 Mbps
Tutar:95 TL
Altyapı:63 Mbps
Geçeceğim Firma: Comnet
Cihaz: TP-Link TDW9970

bertal34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
süperonline
100 mbps 10 mbps
100 tl

asla türktelekom kullanmam :)

bertal34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Sizinle Aynı Paketi Kullansam,Bende Türktelekom Kullanmam.
ben mecbur olmadıkça türktelekom asla kullanmam demek istedim aslında, bulunduğumuz yerde özel kampanya vardı ve ordan fiber kullanıyoruz. Aslında şanslıyız. türktelekom kullanmadan önce netspeed ya da gıbır gibi altyapısı türktelekom ama hizmeti biraz daha kaliteli olanları tercih etmeli. türk net altyapısı da iyi imiş.

DarkKnight.

Asistan
Reaksiyon puanı
150
superonline 1000mgps 400 lira evde 5 ghz bağlanırsam Mac de 600-700 veriyor yatak odasında falanda 250 civarı wifi 6 modem aldım geçen aylarda tarifeye ek Turkcell in modemi. Yakın zamanda değiştirmeyi düşünmüyorum 10-15 yıl oldu hep Turkcell kullandım hiç hayal kırıklığına uğratmadı telefonda falanda tercih ediyorum

bertal34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
superonline 1000mgps 400 lira evde 5 ghz bağlanırsam Mac de 600-700 veriyor yatak odasında falanda 250 civarı wifi 6 modem aldım geçen aylarda tarifeye ek Turkcell in modemi. Yakın zamanda değiştirmeyi düşünmüyorum 10-15 yıl oldu hep Turkcell kullandım hiç hayal kırıklığına uğratmadı telefonda falanda tercih ediyorum
Altyapınız varmış hocam, heryerde yok altyapı. :)

Bir de dsmart sakın kullanmayın, en pahalısı ve en kötü hizmeti olan o.

Pablo Emilio

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Cihazlarınız Wifi 6 Destekliyor mu?

DarkKnight.

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Altyapınız varmış hocam, heryerde yok altyapı. :)

Bir de dsmart sakın kullanmayın, en pahalısı ve en kötü hizmeti olan o.
Üstad ankara Çankaya Alacaatlı mahallesinde oturuyorum genel olarak heryerde alt yapı var oturduğum bina 2 yıllık ama altyapıda mahallede genel olarak sorun yaşamıyoruz. yeni yerleşim bölgesi bazen 4 g de sorun oluyor o kadar

bertal34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Üstad ankara Çankaya Alacaatlı mahallesinde oturuyorum genel olarak heryerde alt yapı var oturduğum bina 2 yıllık ama altyapıda mahallede genel olarak sorun yaşamıyoruz. yeni yerleşim bölgesi bazen 4 g de sorun oluyor o kadar
Çankaya önemli yer, altyapı olması normal orada :) Sizin için gayet iyi.

DarkKnight.

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Mac var iPadim var iPhone var televizyonda xiaomi box kullanıyorum onun haricinde xiaominin akıllı cihazları var genel olarak ama şuan çok sorunsuz herşey

Pablo Emilio

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Bende Mamaktayım Bizimde Altyapı İdare eder.

DarkKnight.

Asistan
Reaksiyon puanı
150
bilmiyordum bende şimdi ölçüm yaptım siz sorunca 33 mgps gösteriyor şuan upload downloadda 613 verdi

DarkKnight.

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Özet olarak şunu söylemek isterim, Turkcell en hızlı veya ucuz değildir belki başka firma hiç kullanmadım fakat gerçekten çok stabil ilk abonelikten beri 1 yada 2 kez sorun yaşadım sadece bakın 10 yılı aşkın süredir 1 yada 2 kez çok iyi bence Turkcell i tavsiye ediyorum

Pablo Emilio

Asistan
Reaksiyon puanı
25
Türknet Down:1000 MBPS UP:1000 MBPS
Mesaj otomatik birleştirildi:

Özet olarak şunu söylemek isterim, Turkcell en hızlı veya ucuz değildir belki başka firma hiç kullanmadım fakat gerçekten çok stabil ilk abonelikten beri 1 yada 2 kez sorun yaşadım sadece bakın 10 yılı aşkın süredir 1 yada 2 kez çok iyi bence Turkcell i tavsiye ediyorum
Fiyatı Biraz uygun olsa emin olun herkes Turkcell Kullanır.

DarkKnight.

Asistan
Reaksiyon puanı
150
yükleme hızı 50 imiş sizde 33 vermiş. o da iyi ama aslında turknette daha yüksekti sanırsam. bi bakayım.
turknet pek tavsiye etmiyorlar komşum 100megabitlik bi paketini almış müşteri hizmetlerinden hiç memnun kalmamış ve netflixde bazen takılmalar oluyormuş 4 k çözünürlüğünde

bertal34

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
turkcell hizmeti çok iyidir ama turknette kötü değil şimdi bir de turknet 1000 mbps paketinde hem download hem upload 1000 mps hızında ve altyapı var ise tabii.

DarkKnight.

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Türknet Down:1000 MBPS UP:1000 MBPS

Fiyatı Biraz uygun olsa emin olun herkes Turkcell Kullanır.
Üstad inan yeni abonelik bilmiyorum fakat 200megabit turknet ile 100 megabit Turkcell aynı fiyatsa bence bir değerlendirsin arkadaşımız

turkcell hizmeti çok iyidir ama turknette kötü değil şimdi bir de turknet 1000 mbps paketinde hem download hem upload 1000 mps hızında ve altyapı var ise tabii.
piyasada rekabet herzaman iyidir umarım bu firmada başarılı olur. rekabet her zaman biz tüketiciye yarar

Son düzenleme:

Utku92

Dekan
Reaksiyon puanı
3,839
Turknet kullanıyorum. VDSL paketi var. 75 mbit paketindeyim. Ping 5 indirme 71 yükleme 7.2. Modem keenetic extra dsl var. Vr gözlüğüm var kablosu ile kullanıyordum genel olarak. Wifi 5 performansı fena değildi. Bugün de yeni aldığım wifi 6 lı router geldi. Markası Xiaomi ax3200. Aşırı memnun kaldım hem çekim alanı arttı evin her köşesinde çekiyor. Hemde rahatça kablosuz vr ile oyun oynayabiliyorum. Ayarları sona çeksem dahi sorun olmuyor. YouTube 8k video testi yaptım öncekinde takılıp kalıyordu şimdi ilerleyebiliyor. Yalnız bölge seçiminde Türkiye yoktu firmware güncellemesi yapıp tekrar sıfırladım. Öyle düzeldi. Bunun haricinde masaüstünde opencore Ventura kurulu çekim gücü iyi z390 anakart var ac9560 vardı onu da aliexpress aynısının killer kartı ile değiştirdim. Diğer cihaz laptop g513ih onda da kartı değiştirdim çünkü mediatek kartı bozuktu garanti de değiştirmedi. Onda da ax210 var wifi 6e destekli çok daha iyi oldu router ile.