Hak ve Eşitlik Partisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

aliservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
anlayanlar peki? 20 yıldır? sade bir vatandaşın söyledikleri ve olması gereken atv haberde uçuk haber die cıkıyor avrupa birliği ile ilgili uçuk olan ne almıcaklar bosuna zamanımız ve paramız gidiyor diyor uçuk olan ne ki? en basit örnek bu

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
valla parti logosu çok güzel biraz hitlerinkini andırıyor ama yinede güzel

Rom.

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
177
Hayırlısı olsun diyorum Valla Ne Diyim artık :D :D

RosenRood65

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Kömür, erzak vs. dağıtmadıkça bir yere varamazlar.
Birşey söylicem fakat tartışma olmasın Allahını Seversen Arkadasım Söylermisin Hükümet Chp veya başka partide iken sana veya ailene ne verdi.Bana deki şu nu verdi Sen haklısın.Hey Allah'ım ya.:wassat:

sivaspor

Profesör
Reaksiyon puanı
2
Adi bile sacma sapan bir parti,
Bir kere siyaset icinde ne hak olur nede esitlik.
Hersey oy verene kadardir,
capkin gencin kizi tavlayana kadar verdigi yalan sozler gibi, sonra bir bakarsin askin yalan olmus yerlerde geziyor.
AKP de CHP de diger hepside bu peyniri ekmeklerinden eksiltmezler, biz halk olarakta kotuden iyisini seceriz olay budur.
Yoksa krali gelse ne hak dagitir nede esitlik. Heleki bu ordudan birinin kurdugu partiyse orda birak hakki hukuku askeri disiplin bile olur :)
Aslinda bunlarin ekmegine yag suren yine biz vatandaslariz cunki seviyoruz boyle yonetilmeyi,
Devlet dairelerinde kolayliktan is bulmaya kadar torpil ve adam kayirma derdimiz hic bitmez. Hastanelerde prof gormeler, millet vekili sirti sivazlamalar falan.
Tabi bunlar icin amcasi dayisi olmayan garibanlarda Hak hukuk esitlik falan filan sevdasiyla omur tuketir.
Karsisindakinin gorusune tahammul etmeyi, saygili olmayi, vatanina ve degerlerine sahip cikmayi, hakkini aramayi ogrenmedigi surece ne kimse hak alir nede ozgurluk ve boyle sam seytani siyasetcilerde basimizdan eksilmez.
Bu arada himbil himbil kahvelerde okey tasi devirip vatan kurtaranlarinda calisma hevesi kazanmalarida ayri bir hayal oluyor...

HapS

Profesör
Reaksiyon puanı
63
1 mayıs da işçiler taksime n zaman girerse o zaman hak ve eşitlik gelmiştir diyorum ve noktayı koyuyorum .

antilove

Profesör
Reaksiyon puanı
11
bu partinin seçim kazanma olasılığı benim genel not ortalamamım 4.00 olması ile aynı orana sahip
%0

angoren

Doçent
Reaksiyon puanı
5
ben eşya yardımlarını şiddetle savunuyorum. özellikle tunceli'de yapılan yardımları. mhp neden karşı çıkıyor inanın anlayamadım. çünkü tunceli'de dtp mi kazansın. sizce daha mı iyi? elbette demokrasi var ama dtp'ye oy veren hizmet mi bekliyor sizce. bu arada şu paşanın partisi meselesini de yine mhp düşünsün ciddi şekilde olmasa da birkaç yüzbin oylarını aşağı çeker.

astronash

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Güneydoğuda yıllarca mücadele vermiş bir emekli general hakkında bu kadar alaycı konuşmanın manasını anlayabilmiş değilim. Ayrıca siyasetten anlamaz diyenlere de

kitaplarından kaç tanesini okuduklarını sormak isterim. Mecliste oturan vekillerin çoğundan da daha iyi siyasi bilgiye sahip olduğundan eminim. Tabiki iktidar olamayacaklardır ama beklentilerinizin üstünde bi oy alırlarsa hiç şaşırmayın..

Jerusalem

Profesör
Reaksiyon puanı
5
LiveImages%5CG%C3%BCzelim%5CKOMED%C4%B0%20DANS%20%C3%9C%C3%87L%C3%9CS%C3%9C%5C01.jpg

90'lı yılların bombası, Komedi Dans Üçlüsü'ne daha çok saygı duyuyorum. Vatana millete daha çok hayırları olduğu kanaatindeyim.

gokhankayaci

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bilmediğiniz kişi hakkında araştırma bile yapmadan yorum yapmak çok etik bir davranış.. Standart Türk davranışı ve malesef bunu hiç öğrenemeyeceğiz diye korkuyorum..

Şahsen ben oyumu hak ve eşitlik partsine vericem.. aqp ye chp ye mhp ye oy vereceğime hak ve eşitlik partisine veririm en iyisi.. Herkesin kendi seçimi herkez herkeze saygı duymak zorunda..

aliservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar Osman pamukoğlu haziran ayında mitinglere hazırlanıyormuş duyurulur