Hak ve Eşitlik Partisi hakkında ne düşünüyorsunuz?

Bu konuyu okuyanlar

aliservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Emekli tümgeneral osman pamukoğlunun kurmuş olduğu hak ve eşitlik partisi hakkında neler düşünüyorsunuz arkadaşlar. Vatan için efsaneleşmiş bir generalin atılımı hakkında.

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Vatan millet sakarya diyorum..:)

aliservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
sadece bilgi amaçlı farklı bi oluşum yasaksa kaldıralım siyaset amaçlı değil

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Kömür, erzak vs. dağıtmadıkça bir yere varamazlar.

TazzzY

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Misyonu pkk bitircez yerle bir etçez kavramıdır kesin :D onun için tutmaz..

aliservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
yok pkk ile konusulmuyor bile izlediklerimde,terör kullanılıyor izlenimi vermemek için sanırım osman pamukoğlu onu sormayın bana o kesin ekonomik ile ilgili sorular sorun diyor bi konusmasında

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Kömür, erzak vs. dağıtmadıkça bir yere varamazlar.

Dağıtsalar bir dert dağıtmasalar 2 dert..İnsanı yaşat ki devlet yaşasın..

Bana bir tek hükümet gösterki kmür erzak burs v.b yardımlarda bulunmamış olsun.Eğer bunu gösteren bir belge görürsem ömür boyu oy kullanmayacağım.

Basın ne de güzel yönlendiriyor sizi..Duyduğunuza inanmayın,gördüğünüze de inanmayın..Dolu bir çay bardağına batırılan kaşık kırık görünür.

Şüpheci ve araştırmacı kimliğinize inanın...

7.43

Dekan
Reaksiyon puanı
332
Hak tamam da eşitlik nedir? Kim, kiminle eşit olacak. Eşitlik adalet midir? Bence değildir. İsim kendisiyle çelişiyor. İsme taktım. :)

baaydin

Profesör
Reaksiyon puanı
7
evinde beyaz eşyası eksik olanlar. adam gibi vergi ödeyen sorumlu vatandaşların ödedikleri vergi, haksız doğalgaz zammı , haksız elektirik zammı , fakirin fukarının hakkı ve telekomun gibi kit lerin peşgeş çekilmesi ile ödenen paralarla beleşe dağıtılan AKP mağazalarından eksiklerinizi tamamlayınız. 3-5 oy karşılığında.

aliservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Kaç üyeleri varmış ?
parti sitesinden alınan basvrular var osman paşanın söylemine göre ve site sayacına gore 1milyonu geçmiş yarısı olsa 3 ayda işte kayda değer bi sayı açıklanır sanırım yakında yakın bi sayı

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
Bu konuyu gündem bölümüne taşırmısınız sayım mod lar hangi moddasınız?Uyku mu...:)

spybot

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
629
Bence artık kömür,makarna kurtlu pirinç dönemi eskidi

Artık laptop buzdolabı çamaşır makinesi koltuk takımı dağıtma devri..:D

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
Dağıtsalar bir dert dağıtmasalar 2 dert..İnsanı yaşat ki devlet yaşasın..

Bana bir tek hükümet gösterki kmür erzak burs v.b yardımlarda bulunmamış olsun.Eğer bunu gösteren bir belge görürsem ömür boyu oy kullanmayacağım.

Basın ne de güzel yönlendiriyor sizi..Duyduğunuza inanmayın,gördüğünüze de inanmayın..Dolu bir çay bardağına batırılan kaşık kırık görünür.

Şüpheci ve araştırmacı kimliğinize inanın...

" Bana bir tek hükümet gösterki kmür erzak burs v.b yardımlarda bulunmamış olsun."

Sence ben neyi anlatmak istemiştim ?

Bu ülkede hiçbir parti kömür, erzak, burs vs. yardımı yapmadan iktidar olamıyor.

Yarası olan gocunur derler. Neden hemen Akp'yi savunuyorsun ?

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
[/color]

" Bana bir tek hükümet gösterki kmür erzak burs v.b yardımlarda bulunmamış olsun."

Sence ben neyi anlatmak istemiştim ?

Bu ülkede hiçbir parti kömür, erzak, burs vs. yardımı yapmadan iktidar olamıyor.

Yarası olan gocunur derler. Neden hemen Akp'yi savunuyorsun ?
[/color]

AKP yi savunmuyorum.Basın neyi gündemine alırsa aklımıza öyle kazınıyor.

Ayrıca sen mesajında AKP yi kastetmediğine emin misin?Belki buna cevap olarak evet ben genel anlamda söyledim diyeceksin ma bilinçaltın öyle söylemiyor.Sesi buraya kadar gelior çünki:):

Juggernaut

Profesör
Reaksiyon puanı
41
AKP yi savunmuyorum.Basın neyi gündemine alırsa aklımıza öyle kazınıyor.

Ayrıca sen mesajında AKP yi kastetmediğine emin misin?Belki buna cevap olarak evet ben genel anlamda söyledim diyeceksin ma bilinçaltın öyle söylemiyor.Sesi buraya kadar gelior çünki:):

Ben yazdığım mesajda Akp'yi kastediyorum ama sen yazdığın mesajda Akp'yi savunmuyorsun. :D :D

Seçime az kaldı yakında 1-2 gün sonra Chp,Mhp falan da birşeyler dağıtmaya başlar. Hak ve Eşitlik Partisi de şimdiden kömür falan dağıtmaya başlar. Eee geleceğe yatırım :D Bekli de dağıtmazlar.

Basın sence hep muhalefeti mi koruyor kolluyor. İktidara destek olan bir basın yok mu ?

aliservi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
yerel seçimlere girmiyorlar kurultayları yeni yapıldı 6 ay geçmesi gerekiyor hedefleri milletvekilleri seçimi

ZorhaK

Rektör
Reaksiyon puanı
259
İktidar dediğin devleti yönetir.Devlet dediğin Başsız kalmaya görsün..NEyse...

Sonuç olarak bir temenniyle bu konudan uzaklaşmayı düşünüyorum..

Laik antilaik Atatürkçü yobaz başötrüsü meselesi gibi konuları 50 yıl sonra tarih kitaplarında TÜrkiye'nin Tarihteki iç meseleleri'' başlığı altında görmek dileğiyle.Ben göremezsem(ki göremem)torunlarım görsün...

Hatta bu konuyu derste işleyen tarih öğretmenine bir öğrencinin:Hocam ozamanki yöneticiler neden bu kadar abartmışlar bu çözümü kolay işleri'' diye sormasını görmek de güzel olur.Kimbilir belki de bu soruyu Bizim torun sorar:D

ddogukan

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Osman Pamukoğlu dikkat etsin eger hırsız gibi çamaşır makinesi verirse verdigi yerde su varmı diye.

Son mesajlar