(GÜNCEL FIRSAT) Anket doldurarak para kazanma - Opensurvey

82_denizkan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba, baya bir süredir bir uygulamayı takip ediyorum sizleri de haberdar etmek istedim. Uygulamanın adı OpenSurvey.

Uygulamada bir sürü anket var, bu anketleri çözerek coin kazanabiliyorsunuz. Anketler birçok konu hakkında olabiliyor, küçük ev aletlerinden tutun da araba markalarına kadar birçok anket var. Biriken coinlerinizi Bu içerik forum kurallarına aykırı olduğundan dolayı filtrelenmiştir. üstünden paraya çevirebiliyorsunuz. Dönüştürme limiti de az geldi bana. (SS’leri ekliyorum). Belki ileride çek vs. seçenekler de eklenir.

Kripto para ile ilgilenen/uğraşan arkadaşlarımın işine yarayabilir, benim en büyük çekincem kazandığım parayı nasıl çevireceğim hakkındaydı ama bir sorun yaşamadım. Yaşarsanız bana ulaşabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırım.

Kayıt olmayı düşünürseniz aşağıya ref kodumu bırakıyorum, işinize yararsa belki teşekkür etmek isterseniz :D Tabii sistem belli, siz bu kodla kaydolduğunuzda bana da bir miktar ödül gelecek. Siz de kendi referans kodunuzu alıp paylaşabiliyorsunuz

Ref: POUD7INID
Anket Başı: 5000-6080 SRVEY
Min Çekim: 40K SRVEY
Link: Open Survey

Ekli dosyalar

• n4.jpeg
    n4.jpeg
    52.5 KB · Görüntüleme: 23