Günaha girmek İstemeyenler için dev arşiv oluşturuyoruz

Frozia

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Visual Studio'nun en büyük alternatifi Express sürümüdür.Sadece MS'in sitesine kayıt olarak MS tarafından size verilen keyi kullanabilirsiniz. Tabi tam sürüme göre eksik bazı şeyler, en büyük eksiği ise bilgisayarı daha az kastırdığı için tam bir Visual Studio havasına giremiyosunuz :)

Bu arada sonradan alırım, param olduğunda alırım modlarında takılanlar o kullandığınız sistem başta 1000 TL iken 200 TL'ye düşünce aldığınızda siz firmaya aradaki 800 tl'lik kul hakkını nasıl ödeyeceksiniz? Sonuçta başta 1000 TL'ydi o, ilk kullandığınız zamanlar.Bide firma batarsa alsanız bile onlara yarar sağlayamayacaksınız onlara ne olacak? Ben sanmıyorum ki kul hakkı orda silinsin.

semihx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Visual Studio'nun en büyük alternatifi Express sürümüdür.Sadece MS'in sitesine kayıt olarak MS tarafından size verilen keyi kullanabilirsiniz. Tabi tam sürüme göre eksik bazı şeyler, en büyük eksiği ise bilgisayarı daha az kastırdığı için tam bir Visual Studio havasına giremiyosunuz :)

Bu arada sonradan alırım, param olduğunda alırım modlarında takılanlar o kullandığınız sistem başta 1000 TL iken 200 TL'ye düşünce aldığınızda siz firmaya aradaki 800 tl'lik kul hakkını nasıl ödeyeceksiniz? Sonuçta başta 1000 TL'ydi o, ilk kullandığınız zamanlar.Bide firma batarsa alsanız bile onlara yarar sağlayamayacaksınız onlara ne olacak? Ben sanmıyorum ki kul hakkı orda silinsin.

Sıkıntı büyük en iyisi linux kullanmak ama o da yetersiz :D Mesela yasadışı müzik indirmek program indirmek ticaretini yapmazsan bişi olmaz gibi fetva verenler var . Bi de emperyalist düzene karşı olduğumdan para vermem diyenlerde var. Windowsun bilgileri amerikan gizli servisine sızdırmak gibi şark kurnazlığı yapması da var. Yani burda kimse masum değil karşılıklı yapılan kul hakları var . Olaya nasıl bakarsan bak iki taraf için de zerre kadar günahın bile karşılığı verilecek . Paran varsa alıcaksın yoksa alamayacaksın aksi takdirde durum vahim dostum...

wattelektrik

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bu programlar ücretlilere göre gerçekten en iyi alternatif programlardır. İndirme sitesi olarak hepsini yazilimara.com'da bulabilirsiniz.

TheToweler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yardımcı olacak arkadaş olursa birlikte C# da bilgisayarda ki ücretli programları tarayıp tek tıkla ücretsizlerini indirmeye yarayan bir program yazabiliriz.
Tek başıma da yaparım ancak çok fazla vaktimi alır.
Sen yap biz kullanırız derseniz yapabilirim.

abidn

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Yardımcı olacak arkadaş olursa birlikte C# da bilgisayarda ki ücretli programları tarayıp tek tıkla ücretsizlerini indirmeye yarayan bir program yazabiliriz.

Hocam iyi demişsin de ücretlisini kurmuş adam neden onu silip geri ücretsizini kursun ki; yalnız bir site tarzı bir şey yapılabilir bunların daha iyi derlenip linklerin verilebildiği hani.

TheToweler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam iyi demişsin de ücretlisini kurmuş adam neden onu silip geri ücretsizini kursun ki; yalnız bir site tarzı bir şey yapılabilir bunların daha iyi derlenip linklerin verilebildiği hani.

Haklısın dostum ancak kimse ücretlisini para ile satın almıyor sonuçta crack vs kullanıyorlar.
Böyle olunca da program güncellenemiyor oysa ücretsizlerde topluluk gelişmişse sürekli olarak güncelleme geliyor.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
ninite.com a girip yüklemek istediğin uygulamaları seçip installer e basınca ücretsiz bir uygulama iniyor onu bilgisayara kurunca otomatik kuruyor aradığınız uygulamaların çoğunu bulabilirsiniz. Ben internet kafede formattan sonra onu kullanırdım eskiden çok işe yarayan bir program reklam gibi şeyler yok o konuda çok temizdir.

giskur11

Profesör
Reaksiyon puanı
160
ninite.com var hocam bakabilirsin adamlar hepsini derlemiş istediklerini seçip installer dosyasını indiriyorsun otomatik kuruyor.

Naira TR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İndirmek istersenizde hepsini google'a yazıp 2dk sürmeden indirebilirsiniz.Neden link eklemedin demeyin adama emeğe saygı lütfen.

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Şaka mı bu ya şimdi ben ESET'in yasal olmayan lisanslarını kullanıyorum ama bunları piyasaya süren zaten ESET Spol SRO yani ESET'in ta kendisi programın kullanımı yaygınlaşsın herkes tanısın diye. Şimdi diğer programların %90 ı böyle ben nerden bileyim cracklı sürümün haram olup olmadığını. Ona bakarsak din hocalarımız char soymanın günah olmadığını söylüyorlardı kul hakkı değilmiş. Valla internet ortamında günah olan tek bişey varsa oda açık fotoğraflara bakıp video izlemek bu kadar. Gün içinde insanoğlu kaç tane günah işliyor farketmeden ahh ahh bunu mu sorun ettiniz şimdi

FBK

Doçent
Reaksiyon puanı
7
Şaka mı bu ya şimdi ben ESET'in yasal olmayan lisanslarını kullanıyorum ama bunları piyasaya süren zaten ESET Spol SRO yani ESET'in ta kendisi programın kullanımı yaygınlaşsın herkes tanısın diye. Şimdi diğer programların %90 ı böyle ben nerden bileyim cracklı sürümün haram olup olmadığını. Ona bakarsak din hocalarımız char soymanın günah olmadığını söylüyorlardı kul hakkı değilmiş. Valla internet ortamında günah olan tek bişey varsa oda açık fotoğraflara bakıp video izlemek bu kadar. Gün içinde insanoğlu kaç tane günah işliyor farketmeden ahh ahh bunu mu sorun ettiniz şimdi

ya gerçekten çok güldüm şu cevaba. demek eset crackleri kendi dağıtıyor öylemi ? abi nerden buluyosunuz bu bilgileri anlamıyorum. bi arada virüsleri antivirüs şirketlerinin yazdığı yalanı dönüyodu piyasada. hey allahım

norm_life

Doçent
Reaksiyon puanı
54
valla bugüne kadar kullandığım veya kullandığımız illegal programların haddi hesabı yoktur :D , hepsine para verecek kadarda zengin değiliz malesef. şimdi bütün suç bizde de değil. money money money

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
ya gerçekten çok güldüm şu cevaba. demek eset crackleri kendi dağıtıyor öylemi ? abi nerden buluyosunuz bu bilgileri anlamıyorum. bi arada virüsleri antivirüs şirketlerinin yazdığı yalanı dönüyodu piyasada. hey allahım

Çok biliyorsun değil mi ? Ayrıca crackleri değil keyleri kendi dağıtıyor %60 civarını hepsinide değil. Benim bile dağıttığım oluyor piyasaya. Virüslerin antivirüs kuruluşları dağıtmıyor bu kesinlikle yalan tabiki dediğin gibi ama bu konuda biraz daha bilgi sahibi olursan yorumlarıma gülmezsin

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Koskoca teknoloji forumunda açılan konu başlığına bakın , günah olan neymiş , bir iza etseniz ?

Geliştiricilerin geliştiği programları astronomik rakamlardan satmaları günah değil , Askeri ücret alan adamın crackli bulup indirmesi günah?

Kendinizi kandırmayın , böyle salak bir konu olmaz.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Koskoca teknoloji forumunda açılan konu başlığına bakın , günah olan neymiş , bir iza etseniz ?

Geliştiricilerin geliştiği programları astronomik rakamlardan satmaları günah değil , Askeri ücret alan adamın crackli bulup indirmesi günah?

bu söylediğin her uygulama için geçerli değil. çok uygun fiyata olan uygulamalar var. Özellikle oyunlarda kampanyalarla vs çok çok uygun fiyatlara alabilmek mümkün.
Vicdanınızı rahatlatmak için bahaneler üretmeyin.

Jomolocco

Doçent
Reaksiyon puanı
5
bu söylediğin her uygulama için geçerli değil. çok uygun fiyata olan uygulamalar var. Özellikle oyunlarda kampanyalarla vs çok çok uygun fiyatlara alabilmek mümkün.
Vicdanınızı rahatlatmak için bahaneler üretmeyin.

Hangi vicdani rahatlatmasindan bahsediyorsun ? .

Vicdanim ile ilgili bir sorunum yok. Muhtelemen bu konuyu acanin sorunu olsa gerek. Herkesi kendi beyin yapinizda sanmayin.

Hic kusura bakmayin arkadas bir uygulamanin fiyati 30 dolarken burada 100 liraya satiliyorsa para vermem.

En basitinden gectigimiz gunlerde Steam 1.5 lira kur koymus ve fiyatlar oldukca "cazip"
fiyatlara inmisti. Ama bazi beyinler akli sira kar saglayacak (Türk üretmez anca Birbirini kaziklar mantigina uyar). bir anda uygulamalarin cogu 3 katina cikti. Simdi ben bunu indiricem ve sizin o cok meshur lafiniz vicdanimi rahatlacagim ? hadi ordan desene.

Steam hesabindan 40 tan fazla oyun var. hepsini yuzde 75 yuzde 50 indirmlerle satin aldim. Bir oyuna fiyatini veririm ancak . gidipte 170 liraya bir oyun , program alana da allah daha cok kazanc saglasin derim.

O paralari havadan bulmuyoruz , emek harciyoruz ve bazi seylerden fedakarlik yaparak elde ediyoruz.

Simdi bana diyeceksin Uygulamayi gelistirenlerde emek harciyor ?
Haklisin buna lafim yok . Ama dedigim gibi astronomik bir fark koyarak haksiz kazanc elde etmeyede haklari yok.

Bu fiyatlar devam ettikce cracklide indiririm , serialde bulurum torrentin dibini bulur. Elektronik esyami yurtdisindan alirim.

vindovs ikspi

Asistan
Reaksiyon puanı
18

aynen, parası olan alır
parası olmayan crack indirir

oyun konusundada
parası olan alır
almayan torrent indirir
aklı olan indirimde alır

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
Çok biliyorsun değil mi ? Ayrıca crackleri değil keyleri kendi dağıtıyor %60 civarını hepsinide değil. Benim bile dağıttığım oluyor piyasaya. Virüslerin antivirüs kuruluşları dağıtmıyor bu kesinlikle yalan tabiki dediğin gibi ama bu konuda biraz daha bilgi sahibi olursan yorumlarıma gülmezsin
"Ayrıca crackleri değil keyleri kendi dağıtıyor" demişsiniz buna örnek olarak bir site veya link verir misiniz ve hangi şirket böyle bir şey yapıyor?
"Benim bile dağıttığım oluyor piyasaya" demişsiniz.Peki bu dağıttıklarınız korsan mı?Nereden ve nasıl bulup dağıtıyorsunuz?

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
"Ayrıca crackleri değil keyleri kendi dağıtıyor" demişsiniz buna örnek olarak bir site veya link verir misiniz ve hangi şirket böyle bir şey yapıyor?
"Benim bile dağıttığım oluyor piyasaya" demişsiniz.Peki bu dağıttıklarınız korsan mı?Nereden ve nasıl bulup dağıtıyorsunuz?
ESET Türkiye'ye 5 senemi verdim. Dağıttığım lisanslar 3 aylık 6 aylık ve 1 senelik olarak değişiyor. Bu lisansların dağıtılma amacı ev kullanıcılarına yönelik lisanslar. Tamamen geri bildirim sistemine katkı amaçlı yapılmış bir düzen. Bu sadece ESET yazılımlarında geçerli değil, birçok yazılımda geçerli. Bir yazılımcı gerekli bütçeye ve yazılım teknolojisine sahipse, onun yaptığı yazılımı kimse kıramaz.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
ESET Türkiye'ye 5 senemi verdim. Dağıttığım lisanslar 3 aylık 6 aylık ve 1 senelik olarak değişiyor. Bu lisansların dağıtılma amacı ev kullanıcılarına yönelik lisanslar. Tamamen geri bildirim sistemine katkı amaçlı yapılmış bir düzen. Bu sadece ESET yazılımlarında geçerli değil, birçok yazılımda geçerli. Bir yazılımcı gerekli bütçeye ve yazılım teknolojisine sahipse, onun yaptığı yazılımı kimse kıramaz.
Cevabınız için teşekkürler.Yani şimdi herhangi bir programı indirip internetten bulduğumuz keyi kopyala yapıştır etkinleştir diyerek korsan kullanmamış mı oluyoruz:)

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Cevabınız için teşekkürler.Yani şimdi herhangi bir programı indirip internetten bulduğumuz keyi kopyala yapıştır etkinleştir diyerek korsan kullanmamış mı oluyoruz:)
Piyasaya sürülmüş keyin türevine göre değişir. Benim piyasaya sürmüş olduğum +10.000 kullanıcı kapasiteli promosyon keyleriydi. Her key çeşiti her yazılımda aynı mantıkta çalışmaz.

Halktan Biri

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
9,164
Piyasaya sürülmüş keyin türevine göre değişir. Benim piyasaya sürmüş olduğum +10.000 kullanıcı kapasiteli promosyon keyleriydi. Her key çeşiti her yazılımda aynı mantıkta çalışmaz.
Bana da key paylaşır mısınız?Korsan olmayan antivirüs keylerinden.Tabi siz bilirsiniz.