Yardım Gta 5'te görev çıkmıyor

shanzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Arkadaşlar ben oyunu yeni aldım ps4te oynuyordum en son görevin adını hatırlamıyorum ama jimmyi tekneden kurtarma görevini yapmıştım ondan sonra hiç bir görev çıkmıyor nasıl yapıcam ne yapıcamda görev çıkıcak yardım edermisiniz michael karakterindede görev yok

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
19,072
Oyunu yıllar önce bitirdim hatırlamıyorum ama belki bir süre sonra telefonla vb ararlar sizi, yada diğer karakterlerin görevini yapınca ona görev gelir.

shanzi

Öğrenci
Reaksiyon puanı
17
Oyunu yıllar önce bitirdim hatırlamıyorum ama belki bir süre sonra telefonla vb ararlar sizi, yada diğer karakterlerin görevini yapınca ona görev gelir
Telefonla aranmadım franklin ve michael karakterleri açık sadece ve ikisindede görev yok sadece soru işareti var haritada orda bi görev var ama bununla ilgili olduğunu düşünmüyorum onada bakıp haber ederim sizi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Oyunu yıllar önce bitirdim hatırlamıyorum ama belki bir süre sonra telefonla vb ararlar sizi, yada diğer karakterlerin görevini yapınca ona görev gelir.
aynen hocam ? işareti yerine gittiğimde görev aldım ondan sonra michaelin görevi çıktı

Son düzenleme: