gta 5 satılır mı?

Bu konuyu okuyanlar

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
arkadaşlar biliyorsunuz bedava oldu ama çok paraya sıkıştım. hesap stoğu yapsam 1 yıl sonra falan tanesini 30 dan falan satabilir miyim sizce?

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
neden mantıksız onu da söyleseydin. zorla konuşturuyor gibi 6 kelimelik cümle

:D Dostum ciddi misin sen? Onlarca hesap alıyor millet, onlarcayı geçtim en az 2-3'er tane hesap alanlar var.
Çok paraya sıkıştım diyorsun, 1 yıl sonra satmaktan bahsediyorsun? Yaptığın iş, iş değil vazgeç.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
:D Dostum ciddi misin sen? Onlarca hesap alıyor millet, onlarcayı geçtim en az 2-3'er tane hesap alanlar var.
Çok paraya sıkıştım diyorsun, 1 yıl sonra satmaktan bahsediyorsun? Yaptığın iş, iş değil vazgeç.
elim asla rahat değil ki para anlamında. biz sürekli bu tip yerlerde takıldığımızdan hep hesap biriktirenleri ve bu konuda bilgili olanları görüyoruz ama bilgisiz olan yok mudur?

[т]σятυє

Asistan
Reaksiyon puanı
278
bilgisiz olan yok mudur?

Elbette var ancak o bilgisiz olanları uyaranlar da var. (Zaten ücretsiz olmuştu/oldu, para verme.) vesaire...
Satabilirsen helal olsun ne diyeyim. Şahsen bu şekilde mesela, yakın arkadaşımdan birisine satılmaya kalksa asla sattırmam.

TeknoTakip

Doçent
Reaksiyon puanı
444
Elbette var ancak o bilgisiz olanları uyaranlar da var. (Zaten ücretsiz olmuştu/oldu, para verme.) vesaire...
Satabilirsen helal olsun ne diyeyim. Şahsen bu şekilde mesela, yakın arkadaşımdan birisine satılmaya kalksa asla sattırmam.
boşa uğraşıyorum dediğin gibi. gta 5 kıtlığına tekrar girildiği anlarda gta 6 çıkar zaten. yokmu şöyle 18 yaş altı internetten para kazanacağım bi sektör