grafik donanımı engellendi mb wardband

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eskieksi

Öğrenci
arkadaşlar ben oyun oynarke grafik donanımı erişimi engellendi sorunu alıyorum bunun nedeninin işlemci sıcaklığıyla ilgili olduğunu düşündüm pc fazla sıcak gibi geldi bu oyunu oynamak istiyorum 1 kere mavi ekran hatası verip pc yi yeniden başlattı. ne yapabilirim ne yapmalıyım? pc eski 6-7 yıllık falan i3 2100 işlemci hd 2000 gpu var . resimde görünüyor gibi 40 fps sabitledim hata vermesin diye ama yine sorunlu arada oyun donuyor kapanıyor falan . yardım ederseniz sevinirim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

1601557475941.png

kaç saat oldu konuyu gören yok cevap yazan yok ohh mis

Son düzenleme:
?

var mı bu konuyu çözebilecek bir babayiğit?

Son düzenleme:
aga banada böyle oluyor bence technopate konu aç orda daha fazla cevap veriliyor ben banlandım sjsjsj o yüzden burda takılıyorum

arkadaşlar ben oyun oynarke grafik donanımı erişimi engellendi sorunu alıyorum bunun nedeninin işlemci sıcaklığıyla ilgili olduğunu düşündüm pc fazla sıcak gibi geldi bu oyunu oynamak istiyorum 1 kere mavi ekran hatası verip pc yi yeniden başlattı. ne yapabilirim ne yapmalıyım? pc eski 6-7 yıllık falan i3 2100 işlemci hd 2000 gpu var . resimde görünüyor gibi 40 fps sabitledim hata vermesin diye ama yine sorunlu arada oyun donuyor kapanıyor falan . yardım ederseniz sevinirim.

Ekli dosyayı görüntüle 118262

kaç saat oldu konuyu gören yok cevap yazan yok ohh mis
ekran kartına oc yaptıysan ondan oluyor.bende aynı sorunu yaşamıştım stabilite yakalaman lazım eğer öle bişey yaptıysan. frekansı düşür.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...