Göztepe'den Aziz Yıldırım'a tepki

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
[h=2]Göztepe Kulübü Yönetim Kurulu, ”Göztepemiz’in tarihi ya da geleceği kimsenin yorumları ya da söylemleriyle değişmez ve değişmeyecektir” açıklamalarını yaptı.[/h]11:13 | 29 Temmuz 2012
goztepe-den-aziz-yildirim-a-tepki-2477613.Jpeg

İZMİR (AA)
Göztepe Kulübü yönetimi, kulübün tarihinin ya da geleceğinin kimsenin yorumları ya da söylemleriyle değişmeyeceğini belirtti.

Kulübün resmi internet sitesinde yayınlanan açıklama ile Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda dün yaptığı konuşmada, Göztepe ile ilgili bir köşe yazısında yer alan iddiaları dile getirmesine tepki gösterildi.

Göztepe Kulübü yönetimince yapılan açıklamada şöyle denildi: ”(Aziz Yıldırım’ın) Sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da öncü şekilde başarılara imza atmış Cumhuriyet tarihi kadar köklü olan kulübümüz ile ilgili, bir köşe yazarının kendine göre yaptığı yorumlara dayanarak söylediği ifadeler bizi son derece üzmüştür. Şu bilinmelidir ki, böyle bir köklü camia hakkında konuşurken, kim olursa olsun herkesin dikkatli olması gerekir. Camiamız şuna emin olmalıdır ki eğer gerekiyorsa cevap en uygun şekilde verilecektir. Göztepemiz’in tarihi ya da geleceği kimsenin yorumları ya da söylemleriyle değişmez ve değişmeyecektir."

NOT:Bir yorumcu arkadaşın yazdığı yorum

aziz yıldırımın şikeyle suçladığı takımların biri uefa kupasını kazanmış, diğeri uefa kupasında yarı final oynamış. kendi takımı bu başarıların yanına dahi varabilmişmi? saygılar..

http://spor.milliyet.com.tr/goztepe...spor/spordetay/29.07.2012/1573364/default.htm

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Renklerimize karşı zaafı var sanırm Aziz Yıldırım'ın. KayseriSpor'da sarı kırmızı olduğu için yarın ona sallar emin olabilirsiniz.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
adam aynı ispanyol boğaları nasıl kırımızı görüyorsa deliriyorsa aziz de sarı kırmızı görüyorsa deliriyor :)

images

michuozawa

Emektar
Emektar
Reaksiyon puanı
493
bu yorumu eklemen komik olmuş :D hemde baya komik.
Juventus küme düşürüldü. Roma ceza aldı vs. bu klüplerin aldıkları kupalar herhalde gztepe ve galatasarayın katları kadardır.
demem o ki şike yapmayı engellemez bunlar. :)
şike yaptı demiyorum yoruma yapıştırasım geldi bu cümlemi.

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
bu yorumu eklemen komik olmuş :D hemde baya komik.
Juventus küme düşürüldü. Roma ceza aldı vs. bu klüplerin aldıkları kupalar herhalde gztepe ve galatasarayın katları kadardır.
demem o ki şike yapmayı engellemez bunlar. :)
şike yaptı demiyorum yoruma yapıştırasım geldi bu cümlemi.

fenerbahçe herzaman ilklerin takımıdır değilmi :)

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Göztepe Kulübü Yönetim Kurulu, ”Göztepemiz’in tarihi ya da geleceği kimsenin yorumları ya da söylemleriyle değişmez ve değişmeyecektir” açıklamalarını yaptı.

11:13 | 29 Temmuz 2012
goztepe-den-aziz-yildirim-a-tepki-2477613.Jpeg

İZMİR (AA)
Göztepe Kulübü yönetimi, kulübün tarihinin ya da geleceğinin kimsenin yorumları ya da söylemleriyle değişmeyeceğini belirtti.

Kulübün resmi internet sitesinde yayınlanan açıklama ile Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın Yüksek Divan Kurulu Toplantısı’nda dün yaptığı konuşmada, Göztepe ile ilgili bir köşe yazısında yer alan iddiaları dile getirmesine tepki gösterildi.

Göztepe Kulübü yönetimince yapılan açıklamada şöyle denildi: ”(Aziz Yıldırım’ın) Sadece Türkiye’de değil Avrupa’da da öncü şekilde başarılara imza atmış Cumhuriyet tarihi kadar köklü olan kulübümüz ile ilgili, bir köşe yazarının kendine göre yaptığı yorumlara dayanarak söylediği ifadeler bizi son derece üzmüştür. Şu bilinmelidir ki, böyle bir köklü camia hakkında konuşurken, kim olursa olsun herkesin dikkatli olması gerekir. Camiamız şuna emin olmalıdır ki eğer gerekiyorsa cevap en uygun şekilde verilecektir. Göztepemiz’in tarihi ya da geleceği kimsenin yorumları ya da söylemleriyle değişmez ve değişmeyecektir."

NOT:Bir yorumcu arkadaşın yazdığı yorum

aziz yıldırımın şikeyle suçladığı takımların biri uefa kupasını kazanmış, diğeri uefa kupasında yarı final oynamış. kendi takımı bu başarıların yanına dahi varabilmişmi? saygılar..

http://spor.milliyet.com.tr/goztepe...spor/spordetay/29.07.2012/1573364/default.htm

çok komiksiniz ya fenerbahçe uefa kupasında yarı final oynamadı ama şampiyonlar liginde çeyrek final oynadı değilmi?

gs'yi göreceğiz bu sene şampiyonlar liginde, kesin şampiyonlar ligi kupasını alırsınız. :lol:

komoon

Profesör
Reaksiyon puanı
8
çok komiksiniz ya fenerbahçe uefa kupasında yarı final oynamadı ama şampiyonlar liginde çeyrek final oynadı değilmi?

gs'yi göreceğiz bu sene şampiyonlar liginde, kesin şampiyonlar ligi kupasını alırsınız. :lol:

Biz kupayı alırız sende kına yakarsın artık :D

uA23uA

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Din İman Töre Ölümüne Göztepe:)

Allahıma şükürler olsun ki Galatasaraylıyım.
Nice şampiyonluklar gördüm.
UEFA kupasını gördüm.
Süper Kupayı gördüm.
Siz renkli tvlerde izlerken dünya starlarını ben Samiyende gördüm:):) ( bu arada Roberto Carlosu ilk bizim maçlarımızda tanıyan arkadaşlar var:):):) )
Şampiyonluk için tüm hazırlıklarını tamamlamış takımın 16 dk uzatma almasına rağmen şampiyon olamamasını gördüm:)ve ardından şampiyonluğu kutladım.
55 bin kişi önünde kutlanan zaferi ve ağzı açık bir şekilde gözyaşlarıyla ağlayıp abi nasıl olur biz şampiyon olmalıydık diyen gençleri gördüm:):):)

daha ne olsun ha siz söylemeden ben sölim.Şimdi kesin biri çıkar yazar.6-0 da gördüm merak etmeyin:):):):)

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Eğer gazete küpürlerini kanıt olarak gösteriyorsanız kabul etmediğiniz şike dosyasını kabul edersiniz. Çünkü 3 Temmuz'dan itibaren gazete yazılanları bizden çok siz daha iyi biliyorsunuz.

Şike dosyası da gazete küpürlerinden ibaret zaten. Bak yüzlerce suçlamayı geçtim tek birşey istiyorum. Emenike'nin para saydığı görüntüler nerede? Kısa ve net.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Şike dosyası da gazete küpürlerinden ibaret zaten. Bak yüzlerce suçlamayı geçtim tek birşey istiyorum. Emenike'nin para saydığı görüntüler nerede? Kısa ve net.

Şike dosyasının gazete küpürlerinden ibaret olduğunu sadece fenerbahçe taraftarı savunuyor. Diğer takımlar savunmuyor nedense. Fanatikliğin bir göstergesi değildir. Mahkemede çıkan sonuçlar dolayısı ile.
Fakat şundan çok eminimki başkanınız açık açık " Ben şike yaptım " der ise, bunu artık üstelemeyi bırakacaksınız. Çoban ve koyun misali.
Şuan sadece o çok güvendiğiniz yöneticilerinizin lafına bakıyorsunuz.
Unutmadan Emenike'yi demişsiniz.
Başkanınız, eski başkanımız olan Adnan Polat ile ilgili olan kayıp paradan bahsetmişti yanlış hatırlamıyorsam.
O görüntüler nerede? Kısa ve net.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
[MENTION=31973]Militarist[/MENTION] O fotoğrafı koyarak, ne demek istediğini açıklar mısın?

Şahsen, bir Galatasaray taraftarı olarak merak içerisindeyim.

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Bir moderatör olarak merak içerisindeysen açıklayabilirim ama bir galatasaray taraftarı olarak merak içerisindeysen açıklamıyorum.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Bir moderatör olarak merak içerisindeysen açıklayabilirim ama bir galatasaray taraftarı olarak merak içerisindeysen açıklamıyorum.

O zaman bende, bir taraftar olarak buraya bir resim koyarım.

Ve soran olursa açıklamıyorum derim.

Bu hoşuna gider mi? Sence nasıl bir davranış?

Militarist

Dekan
Reaksiyon puanı
130
Daha sonra tartışa tartışa doğruyu bulmaya çalışalım. Şimdi müsait değilim. Kendine iyi bak.

deatmania

Rektör
Reaksiyon puanı
62
Daha sonra tartışa tartışa doğruyu bulmaya çalışalım. Şimdi müsait değilim. Kendine iyi bak.

Militarist, tartışacak bir şey yok.Sadece açıklama istiyorum.

Ben bir Galatasaray taraftarıyım ve o fotoğrafın açıklamasını istiyorum.

1 saat sonra bir gün sonra bir hafta sonra.

Hiç fark etmez.

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
gazete küpürü zaten kanıt dimi :D ama mahkeme kararı değil

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19

şu bir gercek ki herzman şikeci olarak anılacaksınız arkadaşımın 8 yaşındaki BJK li oğlu bile cafeterya da oturuken fenerbahçeli formalı biri gecti baba bak şike dedi düşünün ne hale geldinizi başka birşey demiyorum

kabullenin artık aziz kovmadınız sürece herzman bu leke ile anılacaksınız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şu bir gercek ki herzman şikeci olarak anılacaksınız arkadaşımın 8 yaşındaki BJK li oğlu bile cafeterya da oturuken fenerbahçeli formalı biri gecti baba bak şike dedi düşünün ne hale geldinizi başka birşey demiyorum

kabullenin artık aziz kovmadınız sürece herzman bu leke ile anılacaksınız

Yok böyle söyleyincede Aziz Yıldırım'dan korktuğumuzu söylüyorlar. Ki biz Allah'tan başka kimseden korkmayan bir taraftar grubuyuz ve kulübüyüz.

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
süper ligde takım tutulur, avrupada tek yürek olunur! fanatiklik senin gözünü kör etmiş [MENTION=254437]ADRENALİN[/MENTION]

IThelp

Profesör
Reaksiyon puanı
19
samimi söylüyorum bir fanatik galatasaraylı olarak inş fenerde başarılı olur ş.liginde belki lig de nefret tohumları olsada avrupada bu başka

ADRENALİN-1

Doçent
Reaksiyon puanı
0
süper ligde takım tutulur, avrupada tek yürek olunur! fanatiklik senin gözünü kör etmiş @ADRENALİN

bunu bana değil kendine sor, ilk mesajında ne yazmışsın... fenerbahçenin avrupadaki başarıyı görmezlikten gelmek asıl sizin yaptığınız fanatizminliğin danıskasıdır.