Görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti ve bu durumdan kurtuldu

exelds78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
evet arkadaşlar başlıktada yazdığım gibi benim sorunum bu fakat bi sorun daha var oda şu ki bu hatayı sadece MİNECRAFT adlı oyunda alıyorum mesela örnek vermek gerekirse LOL adlı oyunu sorunsuz bir şekilde oynayabiliyorum ve sizinde bildiğiniz gibi minecraft gibi düşük görüntü kaliteli bi oyunu açmamasında farklı bi sorun olmalı ve şunuda eklemeliyim win8 kullanırken hiçbir sorunum yoktu windows10 yükleyince bu sorunla karşılaştım ve tekrar söylüyorum bu sorunu SADECE MİNECRAFT oyununda alıyorum açılınca renkler birbirine karışıyor sonra görüntü sürücüsü yanıt vermeyi kesti diyor ve oyun çalışmayı durduruyor bu sorunumun bilgisayardan kaynaklanmadığını biliyorum ama sorunu tespit edip çözebilmiş değilim ve bu yüzden yardımınıza ihtiyacım var lütfen bu sorunuma bi çözüm bulun şimdiden teşekkürler... Aldığım hatanın resmi linkte. http://hizliresim.com/7Ma1WW

exelds78

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
sorunu kendim çözdüm gerçekten çok yardımcı oldunuz eyvallah :D :D işe yaramaz bi site burası haberiniz olsun

- - - Mesaj Güncellendi - - -

benle aynı sorunu yada benzer sorunu yaşayan olursa diye söylüyorum yapması gereken bütün driverlerini güncel hale getirmek bu sorun driverden kaynaklanıyor

honline

Profesör
Reaksiyon puanı
296
sorunu kendim çözdüm gerçekten çok yardımcı oldunuz eyvallah :D :D işe yaramaz bi site burası haberiniz olsun

- - - Mesaj Güncellendi - - -

benle aynı sorunu yada benzer sorunu yaşayan olursa diye söylüyorum yapması gereken bütün driverlerini güncel hale getirmek bu sorun driverden kaynaklanıyor

Teşekkürler ben yapacağını biliyordum o yüzden cevap vermedim :)

Reaksiyon puanı
16,118
vista'ya özenen os ne? nostalji olsun diye o hatayı çıkartan klasik kafalı bir pc durumu?