Gm 5 plus ile lg g5 takas edilir mi ?

muhasebeciadam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Arkadaşlar telefonum gm 5 plus Allaha şükür hiç bir kronik sorunu yok kusursuz kullanıyorum. Geçenlerde LG G5 sahibi bir arkadaşım telefonları takaslıyalım dedi üstede 250 tl para istedi benim telefonda en ufak bi çizik dahi yok g5 te ufak tefek sıyrıklar var. Sizce edilir mi ikimizinde kutu fatura tam

sdnSamet

Asistan
Reaksiyon puanı
17
Arkadasinlg g5i birakicagina gore g5 var bi sikinti

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
Arkadaşlar telefonum gm 5 plus Allaha şükür hiç bir kronik sorunu yok kusursuz kullanıyorum. Geçenlerde LG G5 sahibi bir arkadaşım telefonları takaslıyalım dedi üstede 250 tl para istedi benim telefonda en ufak bi çizik dahi yok g5 te ufak tefek sıyrıklar var. Sizce edilir mi ikimizinde kutu fatura tam
yanlışlık vardır. o fiyata kimse g5 ile gm5+ takaslamaz. vardır bir bit yeniği........

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779

Merhaba,

Eğer lg g5'de herhangi bir arıza söz konusu değil ise takas için istenen para gayet uygun. Siz mutlaka ürünü detaylı bir şekilde bütün fonksiyonları kontrol edin, fatura kontrolü yapın, imei sorgulaması yapın, garanti sağlayıcısının distribütör olup olmadığını kontrol edin. Eğer bu ve bunun gibi kontrolleri yaptığınızda herhangi bir yamuk yoksa işin içinde takas gayet mantıklı.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Görkem moderatörümun dediklerini yap sonra uçarak takas et

52SakocaN52

Profesör
Reaksiyon puanı
738
Üste 250 tl istedi ise çok düşeş bir miktar değil ki bu. Çizik isr bormal bence.

Tavsiyeye gelince edin tabiki.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Güzel bir takas tabi bir sıkıntısı yoksa. ...Görkem... Mod'un dediği gibi A'dan gir Z'den çık.:)