Gittigidiyor.com'dan Ayakkabı Alabilmek ?

Bu konuyu okuyanlar

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Arkadaşlar malumunuz yarınlar okullar açılıyor.Bende kurban bayramında biriktirdiğim paralarla ayakkabı almaya karar verdim.Bende Nike AirMax almaya karar verdim.Lakin Nike'ın kendi mağazasından veya internet sitesinden alsam çok pahalılar.Bende ilk başta Eminönündeki yerlerden bi yerden alıcaktımta sonra fatura falan vermezler diye korktuğumdan vazgeçtim.Bende son çare bari internetten falan alayım dedim.Gittigidiyor'da fiyatıma göre ayakkabılar buldumda size soracağım şey işte burada :D O kadar uzun lafın ardından asıl soru şu:
+Gittigidiyordan ayakkabı alınır mı ?
+Eğer Gittigidiyordan ayakkabı alan varsa 0(sıfır)'mı geliyorlar.
+Bir de son olarak fatura falan veriyorlar mı ?
Lütfen cevaplayın hemen almam gerek yardımcı olursanız sevinirim.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
Sorduğun soruların hepsi satıcıya bağlı. Yorumlarını oku nekadar satış yaptığına bak ona göre alabilirsin.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
çakma olma olasılığı %50

ErwinSmith

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
344
Onternetten orijinal site ya da cok güvenilir satıcı olmadıkça alinmaz. Hele ki nike air max çakmalari bayagi fazla olan bir model.

MuhammedSC

Profesör
Reaksiyon puanı
484
MuhammedSC adlı arkadaş yorumlara bak demişti yorumlara baktım yaklaşık olarak 800 yorum falan gelmiş çoğuna baktım ve güzel olduklarını söylediler
Ya yorumlarda %100 güvence demek değil bu arada. Ama %98 %99 gibi olumlu yorum varsa. Çok çok düşüktür sahte,kullanılmış ürün gelmesi.

_JoKeR_ınC

Asistan
Reaksiyon puanı
14
Neyse ben bi bakayım.Olmadı zaten geri yollanabiliniyor.

Son mesajlar