Duyuru Gereksiz yere banlı üyeler Hk.

Bu konuyu okuyanlar

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,965
Merhaba değerli forum üyeleri. 👋

Forumumuzda gereksiz yere banlı olan üyelerin aktifliği sağlamak amacına cezalarını kaldıracağız.

Şimdi diyeceksiniz ki "gereksiz yere banlı üye mi olur?" Olabiliyor bazen kadroya yeni gelen moderatörlerimiz yanlışlıkla veya tam hâkim olamadıkları için buna sebebiyet verebiliyor. Sorun değil, hatalara kapımız kapalı değildir.

Gereksiz yere banlanan üyeleri tanıyorsanız bizlere bildirin, ban sebebini inceleyelim. Uygun görülürse cezasını kaldıralım.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
Ban degil ancak yine de belirteyim; James Howlett’in hesabi acilabilir, hesabini her ne kadar kendi iradesi ile kapatsa da istemeden kapattigi asikar. Gecenlerde ugramisti, belki hesabini actirmak istiyordur. Baska bir forumda gordum kendisini, gorusunu alirim.

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
16,965
Technopat Sosyal üzerinde kendisini gördüm, oradan bahsediyorsunuz sanırsam. Ben konuştuğumda görüşünü belirtmedi ama dönmek istemediğini ima etti gibi. Zahmet olmazsa görüşünü/fikrini alabilirsiniz.

irsuya

Profesör
Emektar
Reaksiyon puanı
3,003
Technopat Sosyal üzerinde kendisini gördüm, oradan bahsediyorsunuz sanırsam. Ben konuştuğumda görüşünü belirtmedi ama dönmek istemediğini ima etti gibi. Zahmet olmazsa görüşünü/fikrini alabilirsiniz.
Sordum bakalim, geri donus bekliyorum kendisinden.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,180
Sordum bakalim, geri donus bekliyorum kendisinden.
Zaur`u seviyor musun diye sor bakalım. Valla çoğu üye banımın açıldığını bilse forum belki eski haline döner. Biraz şakalaşmayada izin verseler efso olur😌

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
394
Okudum da buraları patpatçı çocukların kokusu burnumda tüttü.

Son düzenleyen moderatör: