General Mobile E-Tab 5

S

SDN Okuru

SDN Okuru
icon1.png
Tablet

Arkadaşlar ekran da general mobile yazısı dönüyo ne âcılıyo ne kapanıyo lütfen yardım edin ne yapabilirim

Kardeş Format at düzeliyo bendede oldu​

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben root apk dosyalarını indirebildim tablete ama apk yı açınca tabletiniz uygulamayı güvenlik açısıyla açılamadı falan diyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ben dosya yoneticisinden herseyi sildim bisey olmadi nasil yaptigini anlatir misin?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar hala oluyormu video ben giremiyorum nasıl oluyor anlatır mısınız kısaca?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadslar ben ekran kilidinin rede olduğunu biliyorum vpn ayarlarina gtince zaten diyor ilk once bir sifre yapmaniz gerekiyr sifreyi desen sekil yaptiginda ekrani kapatip sifreyi yapmaya geldihinde geri tusuna bir kac kere basarsaniz tablet aciliyor fakat hemen kapaniyor gene

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bir ise yaramiyor bu tabletler youtube daki videolarda guncelleme gelmden once hazirlanmis simdi hicbiri ise yaramiyor oyun yuklemeyi gectim youtube facebook hicbirine girmiyor en azindan bunlara girse yukarda yazilanlarin hepsini yaptim hicbir farkda olmadi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar ayarların verilerini temizleme şansımız var gibi ::öce ayarlara giriyoruz daha sonra su alltaki son uygulamalar varya kare tuşu ona basıyoruz ayarların üstüne basılı tutup uygulama bilgileri diyoruz ordan verileri temizle tuşu var ama pasif verileri temizleyemiyoruz maalesef... eğer diğer şekildede olsaydı yine uygulama verilerini temizleyemeyecektik. yani çöp çpööçpölpöxfhmnğkosr

msrfa75

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler drm lisansini silince bisey olmuyor denedik biz bosa yapmayin derim

SmokeXD

Dekan
Reaksiyon puanı
1,877
arkadaşlar ayarların verilerini temizleme şansımız var gibi ::öce ayarlara giriyoruz daha sonra su alltaki son uygulamalar varya kare tuşu ona basıyoruz ayarların üstüne basılı tutup uygulama bilgileri diyoruz ordan verileri temizle tuşu var ama pasif verileri temizleyemiyoruz maalesef... eğer diğer şekildede olsaydı yine uygulama verilerini temizleyemeyecektik. yani çöp çpööçpölpöxfhmnğkosr

O bug bulunmuş ya aktif de ederler onu

Y

Yusufak...

SDN Okuru
Aslında ben bug gibi bişey buldum ilk önce sistem güncelleme sitesine yasaklı bir site url si ekliyoruz. Sonra ayarlardan tableti fabrika ayarlarına sıfırlıyoruz ve tekrar aktive kodunu falan giriyoruz. Aktive ettikten hemen sonra güncelleme yapmadan interneti kesiyoruz ve ayarlara bluetooth ve wifi ile birkaç kapalı sekme geliyor ama gerisini getiremedim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Mesele hangi yasaklı site url atar mısın linkini ve bluetooth çalışıyor mu?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler su an e tab 5 den yaziyorm. Guvenilir bilgisayar hazirlamslar fakat guvenlik menusu ve play store bulunmadigi icin herhangi bir dosya yuklemesi gerceklestirilemiyor. Devlet her zaman guncelleme yaptiriyor. Root atmayi dusunenlere diyorm root atanlara karsi devlet yasal islem hakkina sahip oluyor. Akliniza bile getirmeyin :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bu formdaki yorumlara bakarak soyluyorum bu yasaklama falan hep kernel bağıntısı ve birkaç lisans kısıtlama işleridir bu yüzden açık kaynak lisanslarına girin ve orda birz uygulama isimlerini veya ayar kısıtlamalarını araştırsanız sonuca ulaşacağınızı umarım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Aynen bilgisayara bağlanmıyor usb kablosuyla taktığın zaman bilgisayardan ses geliyor ama algılamıyor sadece şarj et özelliğini açmışlar root falan atılmaz

Y

Yusuf ak..

SDN Okuru
Mesela meb tarafından yasaklanan siteler. youtube.com gibi ama bluetooth aktif olmuyor yalnızca cihaz ismini falan değiştirilebiliyor. Bluetooth sorununu Super Beam adlı programla çözebiliyoruz ama güvenlik nedeniyle apk yükleyemiyoruz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
e-tab 5 lerde samsung 4.4.2 olan telefonlar gibi ama güvenliği daha gelişmiş samsung 4.4.2 lerde ayarlar-cihaz hakkında-yapım numarası üzerine 7 kere tıklayınca usb hata ayıklama seçeneği geliyordu erişilebilirliğe e-tab 5 e denedim geliştirici modu açık dedi baktım gene gelmedi acaba benim tablettemi böyle bide siz deneseniz bu yöntemi çabuk cevap yazarsanız sevinirim. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hepiniz tobe abi acil bir çare bulunsunki kafayı yicemya sanki okul bunları gote sokmalık verdi anlamadım ben bişiy lütfen yardım edin !!!!!!

E

emreyavuz08r

SDN Okuru
Kardes Kilit koydum diyon ama guvenlik sekmesini acamazsin daha yolu bulunmadi o sifre koyma yeri ayarlar\ diger \ Vpn girince bunun icin bir kilit koymaniz gerekli diyor ordan koymussundur bende ordan koydum

S

sdn mehmeti

SDN Okuru
Apklı oyun indirince guvenlik amaciyla tabletiniz oyun yuklemiyor ne yapmam lazım!!!!!!!!!😕

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Ayarlar\pil\kurumsal cihaz yoneticisi\uygulm.bilgileri ancak onbellek temizleyebiliyoruz veri butonu pasif
Bir de hotspot acilabiliyor ama ne ise yarar bilmiyorum (ana ekranda widget ekle\ayarlar\(uygulamalar,bluetooth, wifi, hotspot...) ekleyebiliyoruz ama sadece hotspot ekleye biliyoruz.
Ayar\depolama\...\usb pc baglantisi var ama pasif
Yapabilecekler varsa yardimci olmaya calistim