Gençler Antivirus programı önere bilirmisiniz

Hırho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gençler Antivirus programı önere bilirmisiniz

ysf.taskin

Asistan
Reaksiyon puanı
9
antivirüsse defender kullan yeterli. Internet securityse Eset. hafif ve sağlam

Promethium

Doçent
Reaksiyon puanı
67
O kadar hafif ki her gelen virüsü kova gibi alıyor. :D AVG Internet Security kullanmanı tavsiye ederim tabi bazen antivirüsler bile bilgisayarla senkronize hareket edemiyor.

Ahmethz

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
398
para vereceksen eset yoksa bedava önerim avg olacaktır

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Para vereceksen bitdefender

Ücretsizse Panda da olur Avira da.

D

Deleted member 312196

SDN Okuru
Ücretsiz Avira ve AVG'yi senelerdir kullandim, ikisi de gayet basarili.

leventsonmez

Öğrenci
Reaksiyon puanı
5
Ben 2 yıldır Panda Free Antivirüs kullanıyorum.Gayette memnunum.Ne rahatsız edici pop up reklamları var ne de başka birşeyi.Sisteminize kurduktan sonra herşeyi otomatik olarak hallediyor.

PartyPancakes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
AVG internet security'yi kullan derim. Bazı paralı programlardan bile daha iyi. Mesela ben kaspersky kullanıyodum ama bilgisayarımda hala reklamlar ve sistmime zarar veren virüsler vardı. AVG yi indirdikten sonra bilgisayarımı taramaya başladı ve bütün reklamları ve virüsleri kendi kendine sildi. Bunun sonucunda kaspersky'yi sildim be şu an AVG yi kullanıyorum.

Reaksiyon puanı
2
Misafir arkadaşımız noktayı koymuş. 4 Seneden beri antivirüs programı kullanmıyorum. Tavsiye edecek olursam da Norton 360 ı önerebilirim. Çevremde kullananlardan olumlu tepkiler alıyorum.
Misafir değilim ya la sistemde sıkıntı var yoksa ben üyeyim :D dışlamayın bizi

AylinTurker

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Microsoft Security Essentials ve Comodo Firewall kullanıyorum. Sizde bu şekilde kullanabilirsiniz. Comodo Firewall çok gerekli değil.

onur510

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Eset al zaten indirip internetten kodunu bulup hemen beleş yapıyorsun ve eseti tavsiye ederim

rainman4009

Asistan
Reaksiyon puanı
5
parayla alacaksan.. mobile de kullanılabilen.. 5 cihaz ile kullanıcı desteği olan antivirus programı al... zaten int karşılaştırmalı fiyatlar var..

Seyhoo

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
ESET'i geliştiren ve satışını yapan biri olarak ESET Smart Secuirty 9 tavsiye ederim imza veritabanı diğer antivirüs yazılımlarına göre çok daha zengin ve ilk teşhisi genelde her zaman ESET koyuyor, bunu önceki tartışmalarda defalarca kez kanıtlamıştım. Hızlı, güçlü, hafif ve kaynak tüketimi çok düşük. Yazılımın en belirgin özelliği yanlış pozitif algılaması diğer antivirüslere göre çok daha profesyonel. ESET'in yazılımcıları ve analistleri çok iyi, imza veritabanını zenginleştirmek içinde güzel yol biçmişler.

Lazzz

Rektör
Reaksiyon puanı
3,278
Paralı olarak norton Free olarak avast çok hojdir şirkete norton aldım evde avast kullanıyorum.

Kaya26

Profesör
Reaksiyon puanı
550
Kişisel Bilgisayarım da Virüs programı bulundurmuyorum uzun süredir ama en hafif anti virüs un Eset in olduğunu söyleyebilirim. Bildirim merkezi olarak da katlarca iyi diğer yazilimlardan.

anystopmr

Asistan
Reaksiyon puanı
11
AVG ve yanında onu destekleyici antimalware programlarıyla çoğu full programdan farkı olmuyor

kenantiger

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Kişisel bilgisayarın için Defender yeterli. Kurumsal bilgisayar veya sunucu ise değişir. Kaspersky ve eset kesinlikle sunucuyu yavaşlatan cinslerden.

Kadima

Rektör
Reaksiyon puanı
841
Kişisel bilgisayarın için Defender yeterli. Kurumsal bilgisayar veya sunucu ise değişir. Kaspersky ve eset kesinlikle sunucuyu yavaşlatan cinslerden.

Defender koruması böyle :D

k1Wgjv.gif

Avira ücretsiz sürüm yeterli olacaktır