Gaming Mouse ve Gaming Kulaklık Önerisi

Bu konuyu okuyanlar

CrimButcher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
FPS Oyuncusuyum, yeni bir laptop sipariş ettim, şimdide gaming mouse ve gaming kulaklık(iyi ses kasabileceğim, oyun için yani) lazım.,
NOT : Ayrıca çok pahalı olmayacak şekilde Mouse Padde önerebilirsiniz
Kulaklık olarak bi fikrim yok..
Mouse olarak 2 tane mouse buldum, linklerini paylaşıcam.. genelde bu mouselar hakkında yorumlar iyi...
http://www.sanalmarketim.com/a4-tech-xl750bh-3600dpi-antivibrate-laser-gaming-mouse-bronz/p_23744/
http://www.vatanbilgisayar.com/mous...3-gaming-mouse/productdetails.aspx?I_ID=63295
1.Sıradakinde 1msn tepkime süresi diyor, sanırım daha iyi,, benim pek bi bilgim yok..
2.Sıradakinde 3msn tepkime süresi diyor..

Bu mouselardan kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum.. illa linkteki ürünler degil komple gaming mouse ve gaming kulaklık önerilerinizi bekliyorum
Toplam 100 TL olacak şekilde olabilir, çok iyi ekipmanlar var derseniz Max Limit 150 TL.
Bu gece sipariş vermeyi düşünüyorum, lütfen konuya girerseniz yardımcı olun..

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
O bloody v7 den bende var. On numara mouse. Aliyosan onu sitesinde kodu var onuda almaz lazim 20 dolar.

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
64 liraya dusmus hemen al bence bloodyi ben 75e almistim vatandan kral mouse. Youtube ruslarin ve cinlilerin cektigi videolar var onlara bi bak anliycan

CrimButcher

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam Kulaklık olarak max 150 TL verebilirim..(Fiyatlı link verirseniz daha iyi olur)
Mouse olarak http://www.vatanbilgisayar.com/mous...3-gaming-mouse/productdetails.aspx?I_ID=63295 linktekini düşünüyorum,, 60-70 TL max. başka mouse öneriniz varsa söyleyebilirsiniz.
Birde Mouse Pad alıcam, Khan Gamingin birsürü mouse padi var ve hakkındaki yorumlar gayet iyi geldi bana, ucuzda olsa diğer mouse padleri aratmıyor diyolar, siz ne dersiniz, max 20-30 TL de mouse pad ihtiyacım var.. bu konudada yardımcı olurmusunuz.
O bloody v7 den bende var. On numara mouse. Aliyosan onu sitesinde kodu var onuda almaz lazim 20 dolar.
Hocam Bloody v7 Alsam, yazılımını almasam yinede işimi görür mü? Yazılımı almazsam ne gibi eksiklikler oluyor, ayrıca Win 8 yüklü olarak gelicek yeni laptopum, sıkıntı çıkarır mı ?
64 liraya dusmus hemen al bence bloodyi ben 75e almistim vatandan kral mouse. Youtube ruslarin ve cinlilerin cektigi videolar var onlara bi bak anliycan
Birkaç videoya baktım hocam, hoşuma gitti aslında ama yazılım konusu sıkıntı olur mu onu bir cevaplarsanız sevinirim, vatanda şuan %50 indirim var.
Başka mouse önerileriniz varsa söyleyebilirsiniz,(60-70 TL Max.)
Ayrıca Mouse Pad ve Kulaklık da lazım.(Pad Max. 20-30 TL - Kulaklık Max. 150 TL.) olarak varsa önerileriniz söyleyebilirsiz.
Bloody v7 ve G300 Arasından hangisini tercih etmeliyim sizce?
Ayrıca Mouse Pad ve Kulaklık ihtiyacımda var, bu konulardada yardımcı olabilirmisiniz?
Kulaklık Max. 150 TL ve Mouse Pad Max. 20-30 TL. olabilir.

- - - Mesaj Güncellendi - - -

Arkadaşlar biraz fazla soru sordum ama, gerek mouse gerek Mouse Pad ve kulaklık olmak üzere hepsini bugün sipariş etmek zorundayım ve yanlış tercihler yapmak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum

karacaerc

Profesör
Reaksiyon puanı
18
Bütçe senin tabiki ama bu konuda oldukça iyi olan mouse logitech. Benim de tavsiyemdir ;) diğer ekipmanları kullanmıyorum ben

Lee Tai

Profesör
Reaksiyon puanı
2
G300 benimde seçeneğimdi bloody ile ben bloody yi tercih ettim . Yuzeyide kadifemsi terletmiyo eli cok saglam mouse iyiki almisim 1 seneyi gecti cok oyun oynarim tiklamalarda hic sorun yok hala ayni. Yazilimi onemli onun makrosu var bide bi ozelligi var sekme yapmiyo shooter oyunlarda . 10 numara mouse ya ben 75e almistim dustugunu gorunce canm sıkılıyo. Bloodyi al yaziliminida al senin iş tamam. Ses olarak da beats audio ibeats kulaklik var onu kullanirim boyle bisey olamaz. Kulak ustu kulakliklar halt etmis bana gore.

Mehmet_Tahir

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Fps olarak hangi oyunu oynuyorsun ?
Kulaklık olarakda ; http://www.teknosa.com/urunler/125084364/logitech-g230-stereo-gaming-headset
bu kulaklık ve bunun üst modellerini kullanan arkadaşlarım var, fazlasıyla memnunlar.
Maus olarakda bloody'nin tuşları ortada gördüğüm kadarıyla oyunda pek işlevsel olmaz. G300'ü incele önce.
Maus pad hakkında o fiyat aralıgında pek yardımcı olamam ama G300maus ve G230 kulaklık senin tam aradığın şey.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ben bloody v7 kullanıyorum vatandan aldım 86 tl + 14 $ da ultra core 3 (macro tuşlarını açman için gereklidir ve almak zorundasın yoksa hiç bir işe yaramaz eger macro yapmayacaksan hiç almana gerek yok v7 için di bu tabiki ) aktif etmen gerekiyor sonrasında ultra core 3 de headshot ayarlarını ve sekmeme macro ayarları gibi konuları youtube dan v7 macro ayarlarından yapabilirsin cs baz alınarak macro yu yapabilirsin yada ne oynuyosan en iyilerden biridir v7 tabiki daha yüksek bütcen var ise razer tavsiyedir. Başarılar.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
CS de makro tuş ne yapacaksınız gerekli değil :S Önemli olan ele oturması, ergonomi ve işlevsellik.

Neyse (2015) önerceğim mouse steelseries yada razer.. adamlar sadece oyun sektörü için üretim yapıyorlar,

ve mouse da önemli olan 2 nokta tepkime süresi ile MHz. çözünürlük kaçta oynuyorsan ona göre mouse al. 4k ya yakın (DSR 2700x1500) çözünürlükte oynuyorsan (2700+1500=5000mhz) olan mouse alabilirsin.
Fiyatı da 150 TL civarı ve ne yazık ki pahalı ama gerçekten değer :)

klavye ve kulaklık da önemli CS için. steelseriesin yine 150 TL civarı bir klavyesi var tepkime süresi düşük razerın 70-100 TL arası.

para biriktiriyorum ben de umarım işinize yarar bilgiler.

mayycryy

Doçent
Reaksiyon puanı
3
Oyun kulaklığı önerebileceğiniz varmi şöyle çok pahalı olmayan en fazla 200 TL sınırında olabilir

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler 100 TL lik Bir Mouse Almam lazım Önerirseniz İyi Olur

Bloody v7 dışında 5-10 ayarlanabilir tuşu olsun yeter

phoenix_

Doçent
Reaksiyon puanı
0
konuyu okumadım ama alacaklara öneri olsun, a4tech x7 kullanıyorum 3 yıldır, daha önce de başka bir x7 kullandım 4 yıl kadar, bunlar gerçekten çok dayanıklılar. masaya dik bir şekilde vuruyorum yine bana mısın demiyor :D oyun performansını bilmiyorum ama sağlamlar maşallah.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Valla ben laptop için Gamer mouse arıyom minecraft gibi oyunlar için max fiyat 225 tl

S

SDN Okuru

SDN Okuru
COMBAT ARMS oynuyorum FPS oyun bılen vardır belkı bu oyun ıcın macro maus almayı dusunuyorum sekmeme tepmeme mermılerı dagıtmama gıbı ozellıklerı ekleyebılcegım macro programı olan bı game maus arıyorum hangısınıu tavsıye edersınız alabılcegım ucret en fazla 100 tl

felixasas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyun ekipmanları pahalı genelde bende paraya kıyıp razer deathadder v2 almıştım yıllar önce alıcaksan razer alıcan arkadaş heleki fps için ama ben sadece evde oynarım bi iddaa m filan da.yok dersen mouse filan alma yada en fazla 50 liraya a4tech al çokta güzel olur

A

ahmet beştepe

SDN Okuru
Sa beyler.ben ucuz ve güzel gamer mouse ariyom 50tl civarinda bisey olsun.ama everest hariç.önerileriniz varmi?

Hamza Önüm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
FPS Oyuncusuyum, yeni bir laptop sipariş ettim, şimdide gaming mouse ve gaming kulaklık(iyi ses kasabileceğim, oyun için yani) lazım.,
NOT : Ayrıca çok pahalı olmayacak şekilde Mouse Padde önerebilirsiniz
Kulaklık olarak bi fikrim yok..
Mouse olarak 2 tane mouse buldum, linklerini paylaşıcam.. genelde bu mouselar hakkında yorumlar iyi...
A4 Tech XL-750BH 3600dpi Anti-Vibrate Laser Gaming Mouse Bronz
A4 TECH BLOODY V7 MULTI-CORE GUN3 GAMING MOUSE
1.Sıradakinde 1msn tepkime süresi diyor, sanırım daha iyi,, benim pek bi bilgim yok..
2.Sıradakinde 3msn tepkime süresi diyor..

Bu mouselardan kullananlar varsa yorumlarını bekliyorum.. illa linkteki ürünler degil komple gaming mouse ve gaming kulaklık önerilerinizi bekliyorum
Toplam 100 TL olacak şekilde olabilir, çok iyi ekipmanlar var derseniz Max Limit 150 TL.
Bu gece sipariş vermeyi düşünüyorum, lütfen konuya girerseniz yardımcı olun..
Gearbest TR: X3 USB Kablolu Optik Oyun Faresi bu fare he m ucuz hemde fiyatına göre en iyisi herkes tarafından beğenilmiş bak istersen.

Son mesajlar