Gaming Mause Öneri

Bu konuyu okuyanlar

yakuzaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
arkadaşlar şimdi kafamda 2 mause var yanlız sormak istediklerim var sizlere yardımcı olursanız çok sevinirim
şimdi kafamdaki ilk mause logitech g700s kafama yatıyor tuşları güzel gibi ve yeter gibime geliyor
bir de razer naga 2014 ergonomic mmo
ko lol ve fps oyunları oynuyorum razer tuşları ve tipi pek hoşuma gitmedi ve fps oyunlarda zorlanırım gibi duruyor.
ve son olarak bu macro olaında mause hareketi kaydeden macro mause varmı fps oyunlar için
yok ise böyle bi mause logitech g700s mi yoksa razer naga 2014 ergonomic mmo kararsız kaldım
teşekkürler kolay gelsin...

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Reis sen uçmuşsun normal gaming mouse önerirdim de o fiyatlar hakkında bilgim yok

yakuzaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ya bütçede sıkıntı yok olmuşken iyisi olsun tuş fazla olsa idi g900 alacaktım ama tuş sayısı yetersiz geldi bana ve mause hareketi kaydeden macro mause varmı onu bilmiyorum böyle bi mause vermı acaba bloddy sanki öyle ama oda belli oyunlarda galiba

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
everest x 10 mukemmel bı goruntuye sahıp fıyatıda 35 tl

=SOH=GarezZz

Asistan
Reaksiyon puanı
70
benım dedıgım mause hem senın dedıklerındne guzel hemde hesaplı

yakuzaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
everest bilmiyorum kalitesi tartışılır razer ve logitec varken bu markalara bakmam hocam ama mause takip olayı varsa tabi alırım ama yok ise böyle bişi mauseler de razer ve logitech gibi iyi markalara bakarım ve en az 300 tl civarında olursa sevinirim kaliteli bişi bakıyorum sıkıntı yaşamak istemiyorum

yakuzaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
tabi güzel ola bilir hocam ama 8 tuş var ve bunların hepsini macro atayamam tuş sayısı az hocam yani yetse zaten g900 alıcam

Bepob

Profesör
Reaksiyon puanı
302
Rival 300 al keyfine bak

yakuzaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
beki bu mause hareket kaydetme olayı ne oluyor ? bazı mouse de bu özellikler mevcutmuş ama hangi mouseler

yakuzaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
tuş sayısı az bundada hocam arada mmo da oynadığım için

yakuzaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
ama mmo için tuş sayısı fazla olan buldum aynı marka ne zamandan beri kullanıyorsun

okinkurt

Profesör
Reaksiyon puanı
1,233
ama mmo için tuş sayısı fazla olan buldum aynı marka ne zamandan beri kullanıyorsun

5-6 ay oldu sanırım fps de çok iyi olduğunu söliyebilirim özellikle cs go da muazzam bir kontrol imkanı sunuyor ayrıca sniper tuşu mevcut hassas nişan yapılacağı sırada bu tuşa basarak hız düşürüyorsunuz bu sayede hassasiyet artışı oluyor ben şahsen memnunum :)

yakuzaaa

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
:D anladım ama büyük bir eksiği sanırsam kendi içinde hafızası yok okudum ama kendi hafızası var yazısı göremedim :S

stinghardyzz

Profesör
Reaksiyon puanı
747
arkadaşlar şimdi kafamda 2 mause var yanlız sormak istediklerim var sizlere yardımcı olursanız çok sevinirim
şimdi kafamdaki ilk mause logitech g700s kafama yatıyor tuşları güzel gibi ve yeter gibime geliyor
bir de razer naga 2014 ergonomic mmo
ko lol ve fps oyunları oynuyorum razer tuşları ve tipi pek hoşuma gitmedi ve fps oyunlarda zorlanırım gibi duruyor.
ve son olarak bu macro olaında mause hareketi kaydeden macro mause varmı fps oyunlar için
yok ise böyle bi mause logitech g700s mi yoksa razer naga 2014 ergonomic mmo kararsız kaldım
teşekkürler kolay gelsin...
Razer mamba alll

yucesezar

Profesör
Cezalı
Reaksiyon puanı
557
en az kaç tuş lazım ki?

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Logitech,Razer gibi farelere göz at derim ben Counter'ı hep Logitech ile oynardım mesela,ama ıstersen benim ilk yayınladığım mesajlara bakarsan orada kendine uygun bir şeyler bulabilirsin.;)

Reaksiyon puanı
25
Rival 300 yada Rival 500 bakabilirsin. Çok tuş gerektiren bir şampiyon oynuyorsan Razer Naga Hex bakabilirsin bence gayet güzel duruyorlar. Sana kalmış.
Ben bunu
kullanıyorum fps oyunlarında çok memnunum alternatif öneri olarak bir bakın isterseniz Corsair M65 Fps Laser Gaming Mouse Ch-9000113-eu - n11.com
Aynı şekilde M65 alabilirsin şu sıralar piyasadaki en iyi farelerden.
Razer Deathadder tek geçer...
MMO oyunu için mi ? Anlıyorum.

Reaksiyon puanı
227
Gigabyte Mauseleri incele bi ara kıllanmıştım çok rahat ve iyi idi.

Dota 2'de kullanmıştım. Kontrolü çok iyi idi.

Son mesajlar