Gaming Klavye tavsiyesi

S. Aleyna B.Tunay

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Merhaba arkadaşlar gaming klavye almak istiyorum notebook a takicam gaming mouse m var bilgisayarın kendi klavyesini aldigimdan beri 2 keremi ne kullandım kullanmıyorum kablosuz Logitech k270 Klavye kullanıyorum standart bir klavye bilen bilir en fazla 200- 250 TL bandinda çok ses çıkarmayan red switch olabilir . Oynadığım oyunlar örn; CoD , pubg ,fortnite, rust gibi oyunlar. Gamepower warlock düşündüm ama fikirleriniz önemli

yolgezer74

Doçent
Reaksiyon puanı
159
o paraya red switch biraz zor bulunur. mavi düşünün bence.

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Merhaba arkadaşlar gaming klavye almak istiyorum notebook a takicam gaming mouse m var bilgisayarın kendi klavyesini aldigimdan beri 2 keremi ne kullandım kullanmıyorum kablosuz Logitech k270 Klavye kullanıyorum standart bir klavye bilen bilir en fazla 200- 250 TL bandinda çok ses çıkarmayan red switch olabilir . Oynadığım oyunlar örn; CoD , pubg ,fortnite, rust gibi oyunlar. Gamepower warlock düşündüm ama fikirleriniz önemli
Gamepower, James Donkey gibi markaları baştan eleyin zaten. Size G213 öneririm. Saatlerde kullanmama rağmen hiç rahatsız etmiyor, ışıkları, hissiyatı çok iyi.

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,183
Canyon markasını öneririm Sanırım Rusların yada Ukrayna. Kulaklığını ve Mouse'unu kullanıyorum. Sanıyordum dandik bir firma ama Dehşet bir marka çıktı.

Ürünleride Ünlü bir dükkandan baya ucuza almıştım dedim 3-4 ay götürür ama tık yok hala. :D

Sitesine bir bak hele belki ucuza getirte bilirsin.

Google aramada ( Canyon ru ) yada ( Canyon eu ) ararsan siteleri çıkar.

En son çıkardıkları bir kulaklık ve iki mouse'a hasta oldum.
Adamlar yardıra yardıra gidiyor kaliteli ve ucuz aksesuarlarla.

Froseth

Profesör
Reaksiyon puanı
836
Canyon markasını öneririm Sanırım Rusların yada Ukrayna. Kulaklığını ve Mouse'unu kullanıyorum. Sanıyordum dandik bir firma ama Dehşet bir marka çıktı.

Ürünleride Ünlü bir dükkandan baya ucuza almıştım dedim 3-4 ay götürür ama tık yok hala. :D

Sitesine bir bak hele belki ucuza getirte bilirsin.

Google aramada ( Canyon ru ) yada ( Canyon eu ) ararsan siteleri çıkar.

En son çıkardıkları bir kulaklık ve iki mouse'a hasta oldum.
Adamlar yardıra yardıra gidiyor kaliteli ve ucuz aksesuarlarla.
Hangi sitede?

_Zaur_

Rektör
Reaksiyon puanı
23,183
site linki versem reklamçı gibi olurum.

Googleda arat işte. Canyon eu
yadaki Canyon ru

tuccaryigit

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gamepower'ı neden önermedikleri hakkında hiçbir fikrim yok. Gamepower Warlock Red Switch kullanıcısıyım, üstüne 5 - 6 kere su - kahve - şekerli çay gibi sıvılar döktüm. Hala cillop gibi çalışıyor. Öneririm kısaca ?