Yardım Galaxy Tab A9+ Dokunmatik sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Beyefendi59

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Merhaba, bu gün vatan mağazasından bir sevgilime bir adet te kendime Samsung Galaxy Tab A9+ 8/128gb tabletten aldım. Tabletin hiç bir sorunu yok gibi duruyor ama ne zaman Wild Rift, Pubg Mobile, Gta Vice City gibi sol analogtan ilerlemeli, tabletin sağ tarafından ise bakmalı oyunlara girsem koşarken başka bir tuşa basarsam koşma eylemim iptal ediliyor parmağımı asla çekmeme rağmen ve bunu kafasına göre yapıyor belki 3 hamle yapınca belki 1 hamle yapınca. Örnek veriyorum Wild Rift'te koşarken ateş edeceğim diyelim ard arda ateş etme tuşuna basıyorum ama bir bakmışım olduğum yerde kalmışım. Bu sorunu iki tablette de yaşıyorum birebir aynı olarak. Hiç bir ek ayar yapmadık tablette ki az önce tabletin bütün ayalarına sıfırlamama rağmen hiçbir şey değişmedi yine aynı sorun. Tabletin bu yüzünden servise vermek istemiyorum çünkü almak için 2 haftadır uğraşıyorum bir 2 hafta daha bekleyemem. Samsung ta kayıt açtırdım konuyla alakalı ama daha geri dönüş olmadı. Bu hatayı İnternet'e sorduğumda hiç bir yanıt alamadım. Bu tarz bir sorunla karşılaşıp sorununu çözen biri varsa yardımcı olabilir mi acaba.

Son düzenleyen moderatör:

Son mesajlar