Galaxy s3 şarj olmuyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar samsung s3 e batarya şikayeti ile telefonumu vermiştim bataryayı değiştirip verdiler ancak telefon şarj olmuyor hala. nedir bu samsungun naleti:angry:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
benimkide öyleydi hatta *#0228# yazdım telefona altındaki yazıya tıkladım şarj olmaya başladı yatarken çektim fişini %66 dı şarjı sabah uyandıgımda %1 olmuştu işte telefon kapandı her kaployu denedim şarj olmuyo diye sonra ince bi bıçakla şarj takılan yeri ittirdim belki temas etmiyodur diye yine şarja taktım bu sefer şarj işareti vardı ama 1 saatte hiç şarj olmamıştı işte bizde gittik yeni batarya aldık adam dedi bana batarya şişmiş olabilir diye belki seninde şişmiştir yeni batarya al bence

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar benzer sorunda bende de var. Biraz farkli bazi noktalari şöyleki;
telefon çok hizli şekilde şarji yiyordu bi anda başladi. Sonra şarj etmeye çalişiyorum, takiyorum telefonu şarj almiyodu. Bataryayi çikarip takdiğimda şarj yapmaya başladi. Ara ara yine böyle problemi var. Bazende şarj ederken ful yapmadan şarji çikarma zorunda kaliyorum bakiyorum ki şarj ediliyo uyarisi var ve hep bitene kadar devam
ayrica dolduktan sonra şarj edildi uyarisi gitmiyor. şarj soketi dediler değiştirdim, batarya dediler değiştirdim. Amasyanin suluova ilçesindeki iki esnaf bundandir dedi biraksam bütün parçalari değiştirecekler. Ama sorun hala devam ediyor, yanimiza yediğimiz kazik kaldi. Ne yapmaliyim. Nettende çok program indirdim birçok tavsiyeye uydum ama yok.

cihaz.servisim

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
merhaba,cihazınızı prof,olmayan servislerden uzak tutmanızı öneririz, detaylı yardım ve bilgi almak isterseniz özelden ulaşabilirsiniz,cihazınızın onarımı sağlıklı çalışması mümkündür.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar hepinizden allah yardımcı olsun di fırcasıyla akşam temiledin oldu suan gayet hızlı ve doluyoru bende iphone adopteri var cok hızlı ediyor yada sorun bataryada sıktıntı varsa buzdolabında 30 dk bekletin telefon kapalı iken sar dolsun cabuk dolacaktır temizlerken dikkali yapınnız

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar benim telefonum s3 mini şarja takıyorum doluyo gözüküyo ama şarj yiyo bu arada kullanalı bir sene geçti biliyorsanız yardım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
samsung galaksi serilerinden herhangi birine sahip olup da şikayetçi olmayanı görmedim ben...
şarj etmiyor belki 1 ay belki 1 sene sonra herkes bu sorunu yaşıyor. ben de bilgisayardan şarj ediyorum
bunca insan şikayetçiyken bu firmanın batmış olması gerekirdi oysa
keşke toplaşıp dava açabileccek bilince sahip olsak 2000 tl çöpe gitti herşeyin başı adalet
adalet de güçlüden yana

S

SDN Okuru

SDN Okuru
diş fırçasıyla telefonun neresini temizlememiz lazım arkadaşlar bende bir deniyim :helpsmilie:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar KESİN ÇÖZÜM

Bende de aynı sorun vardı hem pc den hemde adaptörler taktığımda şarj ediyor görünüyor ama etmiyor düşüyordu. Girişi temizleyin diyenler çıksın gitsin. Soketi bile değiştirttim çare olmadı. Bende telefonu fabrika ayarlarına geri aldım çatır çatır şarj ediyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonunuz şarj aletine takılı oldugu halde usb modunda şarj oluyorsa. bir bilgisayara bir kaç kez takıp çıkartın ve yeniden şarj adaptörünüze baglayın telefonu. sorun çözülecek arkadaşlar

S

SDN Okuru

SDN Okuru
sizin gene iyi ben şarj edemiyorum anneannemin telini şarj edio ama benimkini etmiyo sinir oldum patlatıcam telefonu yere :mad:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Benimde Aynı Sorun Vardı Format Attım ve Düzeldi Çözüm Olabilir ....

S

SDN Okuru

SDN Okuru
1- soket temizledim
2- geliştirici seçenekler ayarını yaptım
3- batarya değiştirdim
4 -soket degiştirdim
5-formatladım
6- her çeşit güçte adaptör ve kablo denedim.

ALLAH BIN BELASINI VERSIN ÇÖZÜM YOK...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler benim sorunum telefonum orjinal sarjdan baska sarjla sarj edemiyorum ayni durumda olan cözümunu bilrn varmi

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Beyler açıkken şarj olmuyosa güç tasarrufu düğmesine basın düzelir yukarıdaki arkadaş yazmıştı yaptım oldu