Galaxy S2 için Android Jelly Bean güncellemesi?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar telefonumu kies ile 4.1 güncelledim ama telefonda konuşurken karşıdan gelen ses az duyuyorum, sesi falan açık telefonun

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Valla abi ben hala anlamadım neden gelmedi yok şu gün yok bu gün derken s4 çıktı olmadı bu s2yi satım s4 alıcam kafaya kayarsam böle saçmalık olmaz ya yapabilen varmı ki?

Reaksiyon puanı
2,146
Telefon yurtdışı falansa onun CSC'si TUR değildir o yüzden Türkiye'ye göre güncelleme almayacaktır.

Hala güncelleme görmeyen arkadaşlar Odin ile en güncel 4.1.2 TUR sürümünü yüklesinler hem romları Türkiye romu olur hem de güncellemiş olursunuz.

Garantiyi bozmaz root gerekmez bu işlem için, [MENTION=130683]android3[/MENTION] konusunu açmış buyrun faydalanın.

http://forum.shiftdelete.net/samsung/317198-galaxy-s2'-ye-android-4-1-2-jelly-bean-yukleme.html

S

SDN Okuru

SDN Okuru
dün akşam benim tel kiessiz (wi-fi dan) kendiliğinden güncellendi. sanırım herkesinde güncellenmiştir.
bu konuda kapanır

umarım s2 anroid 5.0 güncellemesi de alır :)

Dorleon

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
telefon dehşet oldu dehşet batarya süresi arttı telefon hızlandı.. kameraya yeni özellikler geldi internet tarayıcı hızlandı sonuç olarak 4.1.2 geç geldi tam geldi !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar hala güncelleme gelmedi 4.0.4 ü kullanıyorum bunu telefon otomatik olarak indirmişti ama acaba cihazımda mı bi sorun var yutrdışı kayıtlı mı acaba diye düşündüm ve imei den sorgulama yaptım ithalat yoluyla kaydedilen imei yazdı bu durum normal mi beklemem mi lazım yoksa odin le güncellemeli miyim telefonu sizce

Reaksiyon puanı
2,146
arkadaşlar hala güncelleme gelmedi 4.0.4 ü kullanıyorum bunu telefon otomatik olarak indirmişti ama acaba cihazımda mı bi sorun var yutrdışı kayıtlı mı acaba diye düşündüm ve imei den sorgulama yaptım ithalat yoluyla kaydedilen imei yazdı bu durum normal mi beklemem mi lazım yoksa odin le güncellemeli miyim telefonu sizce

Ben olsam beklemem anında yüklerim Odin ile. Adımları dikkatle yaptıktan sonra bir sıkıntı çıkmıyor.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
4.0.3 de kilit ekranında saatin üstte mi altta mı duracağını ayarlama imkanı vardı 4.1.2 de bu ayarlamayı koymamışlar sanırım, bilgisi olan var mı ?

Ayrıca müzik dinlerken ekran kilidi ekranında üstte mp3 dinlediğimiz gözüküyordu ve küçük bir menüyü aşağı indiriyorduk, bu özellikte gitmiş, getirmeyi başarabilen var mı ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arka plan resmini neden ayarlıyamıyoruz istediğim resmi full olarak bile yapamıyorum

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
galaxy s2 jelly bean yasal güncellemesi geldimi geliyormu bilgisi olan varmı arkadaşlar

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
arkadaşlar galaxy s2 4.1.2 kies normal güncellemesi türkiyeyye geldi herkezin haberi olsun ve hayılı olsun

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
Galaxy s2 güncellemesi sonucu şarj mükkemmel arttı, ve kullanımı gayet kolaylaştı ama sorun olarak bazen kitleniyor bazen arama yapmıyor yada seni arayan ulaşamıyor açık oludğu halde telefonu kapatıp açman gerekiyor.
ama genelde güzel olmuş...

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Oyunlarda kasma hiç normal değil. Özellikle gameloft oyunlarında :mad:

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5

merts

Asistan
Reaksiyon puanı
2
oyunlarda kasmamı yooo ben hiç öle bişey yaşamadım gayette güzel oynanıyor

- - - Mesaj Güncellendi - - -

oyunlarda kasmamı yooo ben hiç öle bişey yaşamadım gayette güzel oynanıyor
O zaman neden blitz bradge de kasıyor yada minion rushda acaba oyunu yapan firmada mi sorun yoksa telefon ispanya romlu ondan mı:helpsmilie:

djvahset

Profesör
Reaksiyon puanı
5
ya bu kasama olayı bende yoktu ama olmaya başladı helede go lanchure yükleyince anlamadım