Galaxy J7 Prime Alınır Mı?

TheNickName

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Arkadaşlar j7 Prime almayı düşünüyorum diğer sitelerde yeterli bilgi bulamadım sizce alınır mı fiyat 1250 lira civarı alıp kulanan arkadaşlar yorumlarsa sevinirim.

AkçakocaLı

Profesör
Reaksiyon puanı
95
tartışmasız Mi5 fakat zevk meseli. J7 Prime görünüş olarak Mi5 ten iyi.

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
J7 benim arkadaş da kullanıyor ve memnun tabi kısa bir süre sonra her ne kadar hoparlörü ağladıysa da.Ama alınır şahsen ben Samsung sevmem ama idareten olsa alırdım.;)

emre3485

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Güzel bir konu açmışsın arkadaşım bende de lg g2 var j7 prime almayı düşünüyorum ama kararsız kaldım...

Yunus Emre MARŞ

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Hoparlörü çok küçük ve ekranı diğer samsung telefonlar gibi amoled değil sana sayabileceğim tek eksi yönleri bunlar. Telefon harkülade.

emre3485

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bugün Türkcelle uğradım j7 prime satışlarının olmadığını söylediler vodofone ye sordum telefona zam geldi dediler 1300 iken 1400 olmuş....

emre3485

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
hiç sorma aynen öyle oldu türkcelle hiç gelmiyecekmiş heveste etmiştim ama peşin paraya alamam :) sanırım j7 prime den vaz geçecem...

emre3485

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
J7 prime yerine j7 2016 yı tafsiye edersin normalde ama grand prime plus ı tafsiye ettiler onun bazında diye teşekkür ettim boynumu eğip çıktım ya zaten bilgileri yok :) bana anlatıyorda kendimi zor tuttum ben ona anlata caktım 5.5 inc dedi ya grand prime plus a :)

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
J7 prime yerine j7 2016 yı tafsiye edersin normalde ama grand prime plus ı tafsiye ettiler onun bazında diye teşekkür ettim boynumu eğip çıktım ya zaten bilgileri yok :) bana anlatıyorda kendimi zor tuttum ben ona anlata caktım 5.5 inc dedi ya grand prime plus a :)
Fiyatı ne kadardı ben normalde Samsung sevmem her platformda dile getiririm,lakin Edge serisinden hariç.;)

emre3485

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Bu arada tafsiyen var mı j7 prime yerine j7 2016 uygun olur mu en azından süper amoled ekrana sahip 2 gb ram var bende de şuan da LG G2 var ne tafsiye edersin?
--- Gönderi Güncellendi ---
Grand prime plus 800 tl civarı diye hatırlıyorum çok ağım şahım bişey değil 5inc ekran...

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Bu arada tafsiyen var mı j7 prime yerine j7 2016 uygun olur mu en azından süper amoled ekrana sahip 2 gb ram var bende de şuan da LG G2 var ne tafsiye edersin?
--- Gönderi Güncellendi ---
Grand prime plus 800 tl civarı diye hatırlıyorum çok ağım şahım bişey değil 5inc ekran...
Yapabiliyorsan Gm 5+'a göz at ben beğendim tam f/p.;)

emre3485

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aslına bakarsan çok telefon inceledim şuan bir telefoncuda işe başlasam sorun yaşamam:) gm serisi çevremde kimler aldıysa hepsi sorun yaşadı yani aldım mı 3 5 ya dan sonra başıma sorun açacak tel istemiyorum açıkçası ve servise gitsede parça bekliyoruz muhabbetine aylarca bekletenler var lenova dedim bakayım çevremdeki herkez saçmalama dedi ve bir çoğunada güncelleme gelmiyor mesela cesper via a1 güncelleme desteği gelmiyeceği söylentisi var ama gelir ama gelmez tereddütte kalmak istemem en azından sorun çıkarsada bilinen bir marka olmasını tercih edecem...

emre3485

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Aslına bakarsan çok telefon inceledim şuan bir telefoncuda işe başlasam sorun yaşamam:) gm serisi çevremde kimler aldıysa hepsi sorun yaşadı yani aldım mı 3 5 ya dan sonra başıma sorun açacak tel istemiyorum açıkçası ve servise gitsede parça bekliyoruz muhabbetine aylarca bekletenler var lenova dedim bakayım çevremdeki herkez saçmalama dedi ve bir çoğunada güncelleme gelmiyor mesela cesper via a1 güncelleme desteği gelmiyeceği söylentisi var ama gelir ama gelmez tereddütte kalmak istemem en azından sorun çıkarsada bilinen bir marka olmasını tercih edecem...

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Belki öldü diyebilirsin ama bir tane Lumia al ve Play Store Apk'si yükle tavsiye ederim.;)

emre3485

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Meraktan sordum ama şimdi inceleme videolarını açacam :) kimbilir fikir değiştiririm belki :)

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Meraktan sordum ama şimdi inceleme videolarını açacam :) kimbilir fikir değiştiririm belki :)
Tavsiye etmem Htc günbegün kötüye gidiyor ama bir seyret belki bir gelişme olur her şey senin yararına olsun.:)Ama ben de bir Root falan atacağım bazen 30-40 sn donuyor.:(

emre3485

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
En azından fikir olur böyle böyle opörötörlerin bizimle çalışmak istermisiniz diye kapılarına astıkları ilanlarla ilgilene bilirim belk görüntü ona gidiyor çünki :)

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
En azından fikir olur böyle böyle opörötörlerin bizimle çalışmak istermisiniz diye kapılarına astıkları ilanlarla ilgilene bilirim belk görüntü ona gidiyor çünki :)
Sevinirim senin adına çünkü ben de tercih verecem 21'inde hayırlısı ile memur olmak istiyorum.:)

emre3485

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Hayırlısı inşallah istediğin bir konuma geçiş yaparsın bende belediyede çalışıyorum aslında :) şöför olarak...

emre3485

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ben 2 yıl önce gm elit modelini alacaktım hatta okadar çok araştırdım ki telefondan sıkıla bilirdim türkcelle gittim gm elit yoktu zaten faturayada yansıtılmıyor o dediler o an bu ne dedim LG G2 dediler gm elitten daha iyidir dediler ve hiç bir şeyini bilmezken aldım g2 yi ve çok memnun kaldım şimdi ne olacak merak ediyorum :)

_FAUST_

Dekan
Reaksiyon puanı
1,612
Ben 2 yıl önce gm elit modelini alacaktım hatta okadar çok araştırdım ki telefondan sıkıla bilirdim türkcelle gittim gm elit yoktu zaten faturayada yansıtılmıyor o dediler o an bu ne dedim LG G2 dediler gm elitten daha iyidir dediler ve hiç bir şeyini bilmezken aldım g2 yi ve çok memnun kaldım şimdi ne olacak merak ediyorum :)
Emin ol çok yaşadım o durumları,her gittiğim yerde genelde hemen teknoloji bölümüne girerim ben de bağımlılık oldu ama fazla çene yormayı sevmem alacağım teli bolca araştırır ondan sonra alırım:)