Galatasaray 3 - Liverpool 0 maçı hangi kanalda? - 28 Temmuz Perşembe - Hazırlık Maçı

micoli27

Doçent
Reaksiyon puanı
1
ya arkadaşlar onu bunu bırakında harbiden bu oyndığımız takım liverpool mu? pek benzemiyor :D:D:D

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
maçın ikinci yarısına yetişdim daha bişi göremedim :p

by efsane

Rektör
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Az önce 500 kullanıcıydı [MENTION=92286]senar1st[/MENTION] :D

sonmodel06

Profesör
Reaksiyon puanı
4
Liverpool isteksiz oynuyor. İstekli oynasa ne olur :)

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
sabri bombalıyor taraftarları :D seviyorum bu adamı yav :D

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
Liverpool isteksiz oynuyor. İstekli oynasa ne olur :)

Bu defa bizde istekli oynar gene iki gol atarız
smiles17.gif
pis.png

desperado64

Rektör
Reaksiyon puanı
104
goooolllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll
pis.png
fool.gif

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
emre çolak giriyor , gıcık kapıyorum bu çocuğa ya .

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
suarez , gerrard , reina , johnson , Raul Meireles , Jamie Carragher , Stewart Downing , Daniel Agger , Maxi Rodriguez olmadan gelmiş liverpool , pek ciddi bir karşılaşma olmasada , zevkli maçtı . galatasaray çok süper oynadı . ama karşılarında güçsüz bir liverpool vardı o doğru .

malatya

Profesör
Reaksiyon puanı
6
onu beşi bilmem uzun epey uzun bi aradan sonra böyle güzel bir takım izledim.devamı gelir İnşallah yeter bıktık geçen seneki takımdan.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
maç baştan aşağıya galatasarayın kontrolünde geçti. net bir galibiyetti.
iverpool isteksizdi, fazla kasmadı diyen arkadaşlar; sonuçta rakip liverpool idi. :dirol:

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
suarez , gerrard , reina , johnson , Raul Meireles , Jamie Carragher , Stewart Downing , Daniel Agger , Maxi Rodriguez olmadan gelmiş liverpool , pek ciddi bir karşılaşma olmasada , zevkli maçtı . galatasaray çok süper oynadı . ama karşılarında güçsüz bir liverpool vardı o doğru .

suarez , gerrard , reina , johnson , Raul Meireles , Jamie Carragher , Stewart Downing , Daniel Agger , Maxi Rodriguez , Jordan Henderson , Lucas Leiva , Milan Jovanovic , Fabio Aurelio , Charlie Adam , olmadan gelmiş liverpool , pek ciddi bir karşılaşma olmasada , zevkli maçtı . galatasaray çok süper oynadı . ama karşılarında güçsüz bir liverpool vardı o doğru .

5 oyuncu daha eksikmiş hatta yukarıdakine ek olarak .

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
çok güzel oynayıp yendik şimdi o oynamamış bu oynamamış hesabı yapmayın sonuçta rakip liverpool.

acabuco4

Profesör
Reaksiyon puanı
23
çok güzel oynayıp yendik şimdi o oynamamış bu oynamamış hesabı yapmayın sonuçta rakip liverpool.

Ya bende sonuna kadar kulübümüzü destekliyorum ama biraz realist olmak lazım , 14 oyuncu eksik olarak gelmişler , dediğin gibi rakip liverpool ama yedek takımla maç yaptık yani . ama yinede takım çok süperdi , uyumlu oynuyorlar hakikaten

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Takımın adı var sonuçta, onu demek istiyorlar.Tebrikler yabancı takımları yenmek gayet önemli. :)

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
Ya bende sonuna kadar kulübümüzü destekliyorum ama biraz realist olmak lazım , 14 oyuncu eksik olarak gelmişler , dediğin gibi rakip liverpool ama yedek takımla maç yaptık yani . ama yinede takım çok süperdi , uyumlu oynuyorlar hakikaten

evet haklısın ama iyidik sonuçta :)

BrknEs

Dekan
Reaksiyon puanı
166
beğendim ben takımı umarım daha iyi olurlar.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Gsli arkadaşlar sizi biraz daha gerçekçi olmaya davet ediyorum, malesef bu sene hazırlık maçları hariç hiç bir Avrupa kulübüyle maç yapamayacaksınız.
Hazırlık maçında galibiyet arka planda bildiğiniz gibi, önemli olan eksikleri görmek.Takımın ligi bu sene geçen senekinden daha iyi yerde tamamlayacağı aşikar
ama koskoca Galatasarayın Avrupada mücadele edemeyecek olması gerçekten üzücü.Bu takım 10 sene önce uefa ve süper kupa şampiyonuydu.Dost acı söylermiş..

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
liverpool gibi dünyaca ünlü bir takımla oynadık. maç kaç tane ülkeden canlı yayınlandı. özetleri de yarın pek çok medya kuruluşunda yer alacaktır. tüm dünya yeni takımımızı ve stadımızı gördü, tanıdı. esas önemli olan bu bence.

erenberk

Rektör
Reaksiyon puanı
101
Sonuçta dört büyüklerde adı şikeye karışmamış tek takımız. Geçtiğimiz sezon herkes hakkıyla oynasaydı belki Avrupa maçlarına biz de katılırdık.

adrasa

Dekan
Reaksiyon puanı
37
Goals arena'nı facebook sayfasında sanırım yabancı birisi videonun altına, takımın adını looserpool diye değiştirmeye davet ediyorum yazmış. :lol: :4:

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
antep filan zorlanıyor keşke onlarda kazansaydı. ülkemize puan gelirdi.

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Galatasaray tanınmayan bi kulüp değil.Tamam her zaman gündeme gelmek iyidir ama tüm sezona bakacak olursak bu sene Avrupada olmayacağı gerçeği çıkıyor karşımıza.Neyse cezalar verilsin düşen çıkan kalan belli olsun o zaman netleşir herşey.Benim asıl merak ettiğim Terim ne yapacak bu sene, bunuda izleyip göreceğiz

speedy

Doçent
Reaksiyon puanı
2
bu maç hazırlık maçı tabi kazanmak 5-6. planda olmalı zaten öylede liverpool en kötü sezonlarından birini geçirmiş biz onlardan dahada kötü bir sezon geçirdik vs ben oyuna bakarım güzel oyun güzel goller yeni transferlerin oyunu ve golleri az çok takım hakkında fikir verdi zaten dostluk maçı bundan yapılır amaç bu. Liverpool yedekleriyle çıktı demiş bazı arkadaşlar doğrudur aksini söyleyende yok ama biz bu takımı en iyi haliylede yendik dostlar:D ne 8 yedik ne de yenilirken ezildik.. kavga çıkartmak için söylemiyorum sakın yanlış anlamayın tek amacım konuştuğunuz takım Galatasaray bunun farkında olup konusalım, elin kendini beğenmiş Avrupalısına bize saygı göstermesini böyle gazozuna maçlarla öğretmediysek sizde rezalet sezonda o saygıyı alamazsınız, saygılar.

Sözünüzün altına imzamı atarım..Önce Gerçekçi olalım dost acı söylermiş...