Galatasaray 1-0 Manchester United | Şampiyonlar Ligi H Grubu 5. Maç

way_be

Dekan
Reaksiyon puanı
12
şaşın pozisyon çok iyidi ya videosu olsa :) foto da iyimiş

topalsolucan

Rektör
Reaksiyon puanı
555
Galatasaray Nasıl Tur Atlar?

Galatasaray'ın Türk Telekom Arena'da Manchester United'ı yenmesiyle birlikte sarı-kırmızılı temsilcimiz Şampiyonlar Ligi'nde iddiasını sürdürdü. Ancak Cluj de aynı gece Braga'yı yenince; son hafta öncesinde hesaplar yapılmaya başlandı.

Son hafta Braga ile karşılaşacak olan Galatasaray, bir yandan da Old Trafford'da Manchester United ile Cluj arasında oynanacak maçı takip edecek.

Peki temsilcimiz Galatasaray gruptan nasıl çıkar? İşte olasılıklar...

- Galatasaray, Braga'ya, Cluj ise Manchester United'a yenilirse, ikili averajla gruptan çıkacak ikinci takım temsilcimiz Galatasaray olacak.
- Temsilcimiz Galatasaray deplasmanda Braga ile Cluj de Manchestr United ile berabere kalırsa; 8'er puanla Galatasaray ikili averajı iyi olduğu için yine bir üst tura yükselecek.
- Galatasaray, Braga'yı deplasmanda mağlup ederse, Cluj, Manchester United'ı yense bile sarı-kırmızılı temsilcimiz adını bir üst tura yazdıracak. Aynı şekilde Cluj'ün berabere kalması halinde de sarı-kırmızılı temsilcimiz tur atlayacak.

İSTEMEDİĞİMİZ SONUÇLAR

- Sarı-kırmızılı temsilcimiz Braga ile berabere kalır, Cluj, Manchester United'ı yenerse tur atalayan taraf Rumen ekibi olacak.
- Öte yandan Galatasaray'ın Braga'ya mağlup olması halinde Cluj'un İngiltere'de alacağı beraberlik ya da galibiyet sarı-kırmızılı temsilcimizin Şampiyonlar Ligi'nde tur atlamasına engel olacak.

IGvOi.jpg

:D

rashoaga

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Tebrikler Aslanlarım, darısı Braga maçına...

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Maçın adamı Riera'ydı. Adam sol bek için doğmuş ama bu güne kadar yanlış yerde oynatmışlar. :D

Ay Parçası

Profesör
Reaksiyon puanı
27
abdurrahim albayrakda son dakikalarda hop oturup hop kalktı be seviyorum bu halini resmen amigoluk yaptı ya

PetyrBaelish

Profesör
Reaksiyon puanı
3
başarılar g.sarayıma Allah yolunu açık etsin inşallah son maçıda alıp yolumuza devam edecez bence maç sonucu g.saray-1 hakem-0 olmalı hep taraf tuttu ama yinede başaramadı oh olsun

Burak yine yaptı yapacağını ama bu sefer kandıramadı işte.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Maçın sonucu:

20121120.230217_IST184_1958081.jpg

arsenik

Rektör
Reaksiyon puanı
242
İnşallah bragayı da halledeceğiz.

cengaver51

Dekan
Reaksiyon puanı
169
tebrikler galatasaray son maçı da alır inşallah

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Rıdvan efendi 2 ay önce Galatasaray 0 çekebilir diyordu. :D

Bu arada Amrabat'a çok uyuz oldum bu akşam. Deli ediyor beni.

EnverYigit

Profesör
Reaksiyon puanı
11
Bu galibiyeti Erman Toroğlu'na armağan ediyorum.. :D

oslun

Dekan
Reaksiyon puanı
33
Tam aksine amrabat'ı beğendim ben, amrabat çıkıpta emre girince eksikliği çok belli oldu. Bugünün en etkisiz ismi ise elmanderdi bana göre.

Güzel maç oldu, gurur duydum takımla. İnşallah son maçta işimizi cluj maçına bırakmadan gruptan çıkarız.

AliA

Ordinaryüs
Emektar
Reaksiyon puanı
530
Mehmet Demirkol: Yok efendim Burak kendini atıyormuş. İsterse mayo giyer, sahada yüzer. İnsan olarak takip edilmesi lazım. Fener'de olmadı, Beşiktaş'ta olmadı, Trabzon'da oldu, Galatasaray'da oldu, yarın Real Madrid'de de olur.

burak-yilmaz-bizde-oyle.jpg

intricate

Profesör
Reaksiyon puanı
12
Galatasaraya tebrikler. Özellikle savunmada ve top çalma ve çevirmede gayet başarılılardı. Ayrıca hakem de bana göre gayet başarılı idi zira Manchester united takımı oyuncularının "zırt pırt kendilerini bırıp oyunu soğutma" çabalarına pabuç bırakmadı. Bir GS taraftarı olarak başarılarının devamını dilerim.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
maçın galatasaray adına en güzel yanı, öne geçtikten sonra top çevirebilmemizdi bence... türk takımları olarak bu konuda pek başarılı değiliz. genelde top yapmak ile kapanmayı birbirine karıştırıp, saçma sapan goller yeriz. bu akşam çok iyi top çevirdik. manuya kaleyi göstermedik. :yes:

Ozgurky

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Fotoğraftaki stat Estadio da Luz, Benfica'nın stadı.

Açıkçası Galatasaray'dan galibiyet konusunda pek umutlu değildim; ama helal olsun.