G4 ün fazla ısındığını düşünüyorum

Bu konuyu okuyanlar

G4Fatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2 hafta önce G4 aldım ve bir çok sorunu beraberinde getirdi. Benim asıl sorunlarım şarj ve ısı değerleri. Ben kendi telefonumun fazla ısındığını düşünüyorum. Çevremde başka G4 kullanıcısı olmadığı için karşılaştırma fırsatı da bulamadım. Bu yüzden sizden yardım istiyorum. Oyunlardan veya yaptığınız işlemlerden sonra CPU-Z programı ile ısı değerlerini atabilirmisiniz? ( Lütfen oynadığınız oyunun veya yaptığınız işlemin adını ve süresinide yazın )

Mesela ben 1 el Asphalt 8 oynayınca telefonum 46 47 dereceleri görüyor. Sizce bu normal mi ?

Teşekkür ederim :D

kadirirdem

Dekan
Reaksiyon puanı
708
Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 2 hafta önce G4 aldım ve bir çok sorunu beraberinde getirdi. Benim asıl sorunlarım şarj ve ısı değerleri. Ben kendi telefonumun fazla ısındığını düşünüyorum. Çevremde başka G4 kullanıcısı olmadığı için karşılaştırma fırsatı da bulamadım. Bu yüzden sizden yardım istiyorum. Oyunlardan veya yaptığınız işlemlerden sonra CPU-Z programı ile ısı değerlerini atabilirmisiniz? ( Lütfen oynadığınız oyunun veya yaptığınız işlemin adını ve süresinide yazın )

Mesela ben 1 el Asphalt 8 oynayınca telefonum 46 47 dereceleri görüyor. Sizce bu normal mi ?

Teşekkür ederim :D
valla maximum 46 47 ise normal gibi fakat dahada artıyorsa kullananlara sor...

pinterest

Profesör
Reaksiyon puanı
157
Oldukça normal.

CPU-Z göstediği değer oldukça normal. 5,5 inch 2K ekran tabiki ısınacak ki seninki olması gereken sıcaklıkta.

Ama hissedilen değer konusu ise yaz ayından kaynaklı bir kusur.

Bu sorun tüm 2K'lı cihazlarda ve G2+Z1/Z2 (z3'de minimuma indi soğutmalı borular sayesinde) 'de baş gösteriyor.

G4Fatih

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Teşekkür ederim ilginiz için :D

simuzer01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ikinci 5 dk.lık hd video çekerken uyarı verdi. Akabinde 5-10sn sonra telefon kapandı.. :(
0a8b1575c9d2ff50fe9a44dbd8979981.jpg

Waddler

Profesör
Reaksiyon puanı
612
yahu kışın böyle şeyler pek olmuyor, yazın normal karşılayın :D napsın telefon uçsun mu.

simuzer01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
P725 vardı.. o da çok ısınıyordu ama çalışması iyiydi..