SDN Forumu Aktifleştirme Kampanyası!

Nixc0r

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
15,844
Arkadaşlar, geri geldim. @Elvin. Bize ulaşına yazıyorum Trollügüne kapattım şaka olsun diye, aktive edelim geri diye, kimse geri dönmuyor :D

Ben de yeni açtım. Yardımcı olur musunuz üyeliğimi geri aktive etmeye :D
Tekrardan hoş geldiniz ?

steamevrenos2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
21
Bir arkadaşımız deney uğruna kendini feda etti. SDN seni unutmayacak. Geri gelsen de gelmesen de.
Ben şok, olur da adminler üyeliğimi açarlarsa mail atarsınız bana artık.

Kodoman üye gardaşlarımın birlik olup modlar ve adminleri inletmelerini beklerdim. desteklerini beklerdim. Çok büyük hayal kırıklığı oldu.

Neyse, hayat da böyle birşey sonuçta. Bu üyeliği de kapatıyorum.

Son dileğinim orijinal üyeliğim olan @steamevrenos un geri aktive edilmesi.

Talha_

Asistan
Reaksiyon puanı
131
Ben de ilk başlığa bakınca artık SDN de para toplamaya başladı zannettim. Forumun aktifliğinin artması için para toplanıyor... Komik olurdu.

Birkaç birini buraya çağırayım diye Whatsapp'a girdim kimsenin numarası bende kayıtlı değilmiş. ? ? ?

Aslında var olup da aktif olmayan üyeleri yeniden buraya çekmek için bir yöntem düşünülebilir.
Ben aktif değildim de artık aktifim, noktalama işaretleriyle ünlü bir forumun israf üyelerinden usanıp kürkçü dükkanıma geri döndüm.

Leon Dayı

Profesör
Reaksiyon puanı
1,606

Kodoman üye gardaşlarımın birlik olup modlar ve adminleri inletmelerini beklerdim. desteklerini beklerdim. Çok büyük hayal kırıklığı oldu.

@Developer.

Blue Screen of Death

CRITICAL_PROCESS_DIED
Reaksiyon puanı
353
Ben aktif değildim de artık aktifim, noktalama işaretleriyle ünlü bir forumun israf üyelerinden usanıp kürkçü dükkanıma geri döndüm.
Helal olsun! Benim orada 2026'ya kadar mesaj yetkim kısıtlandı. Üst üste yazım hatalı mesajlar attım bir de sonra sinirlenip üst üste multi üyelik açınca koptu orası. SDN güzel bir forum!☺

Developer

admin
Admin
Reaksiyon puanı
1,577

Halledildi. Forum kurallarına uyalım lütfen.

Teşekkürler.

Talha_

Asistan
Reaksiyon puanı
131
Helal olsun! Benim orada 2026'ya kadar mesaj yetkim kısıtlandı. Üst üste yazım hatalı mesajlar attım bir de sonra sinirlenip üst üste multi üyelik açınca koptu orası. SDN güzel bir forum!☺
Sdn güzel ya. Toxicliği en az olan forum sdn. Diğer forumlarda oksijen israfı dolu
Mesaj otomatik birleştirildi:

@steamevrenos vatana millete hayırlı olsun 8:45 hesabı

Talha_

Asistan
Reaksiyon puanı
131
Herkese merhaba tekrardan. Bu küçük sosyal deneyimiz başarılı bir şekilde sonlandı.

Çıkarımlar,

1) aktif üyelerin hesaplarını banlayın, dayanamayıp yenisini açacaklardır.Sonra daeski üyelikleri aktive edelim gene, böylece üye sayısını 2 ye katlamış oluruz. (Denendi ve kanıtlandı)
2) O deaktive butonu bu kadar hızlı çalışmamalı. En azından "Emin Misiniz?" diye sormalı.
"O deaktivite butonu bu kadar hızlı çalışmamalı." Bu cümlenin arkasında trajik bir tecrübe yatıyor ljkashddfkjads

Herobrine

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,045
Foruma üye çağırırım sıkıntı değil 700 üye çağırırım ama buranın gelişmesi lazım. Emojiler, yeni XenForo güncellemeleri, moderasyon denetimi...

beyzanurbaysan

SDN
SDN
Reaksiyon puanı
208
Üye bulmaya çalışacağım da forumları çoğu kişi bilmiyor, en azından benim arkadaş çevremde bilen az.
anlat knk

Bende başlığı görünce kişi getirince para verecekler sandım. Hayaller yine darma duman ?
her şey para mı be abi rıoeldkjsfxcmosl

Referansı olduğu kişi 100 mesajı geçerse, onu foruma getiren kişiye 250TL Steam çeki yapılabilir. Böylece foruma getirilen kullanıcıların forumda sürekliliğini sağlayabiliriz.

Yani aslında steam parası değil sadece olay, bir kaç seçenek sunabiliriz. Google Play / apple Arcade / Steam Code / Starbuck gift card gibi gibi.
arkadaşlar para ağaçta su vererek ortaya çıkmıyor uıesdjfcweısjhdxn

Dakikalar geçti ve hala ses yok adminlerden... Çok kaliteli bir üye kaybetmek yolunda emin adımlarla ilerliyor forum şu anda...
hemen ilgileniyoreee. kaçma

Talha_

Asistan
Reaksiyon puanı
131
Üye gelsin gelmesine ama şu ortam kaybolmasın yeter. Hayatını forumlara inşa eden köle forumcu tayfa gelmesin düzgün insanlar gelsin şu anki gibi inşallah.