Soru Forum'da hiç paylaştığı gönderiden dolayı, hukusal anlamda başı ağrıyan oldu mu?

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
706
Uzun süredir merak ediyorum, acaba Shiftdelete forumunda siyaset veya herhangi bir konuda, ani sinirle kötü yorum yapıp, hakkında dava açılan oldu mu?

EFI Shell

shellx64.efi
Süper Moderatör
Reaksiyon puanı
18,994
Uzun süredir merak ediyorum, acaba Shiftdelete forumunda siyaset veya herhangi bir konuda, ani sinirle kötü yorum yapıp, hakkında dava açılan oldu mu?
Telifli müzikten dolayı sıkıntı yaşadı Hakkı Abi.

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,378
Öncesinde birkaç sorun yaşandı ancak bunlar tamamen telifler hakkında oldu.

Sizin tarzınızda konu olarak sanırım bir tane konu vardı yanlış hatırlamıyorsam, o konuda mahkeme kararı ile görünümden kaldırıldı.

Evet bu tarz konular forum üzerinde yaşanabilir. Nasıl ki sosyal medya üzerinde yaşanabiliyor tabii ki burada da yaşanabilir.

Hakaret etmek zaten biliyorsunuz kurallara aykırı bir durum. O kişi ekran görüntüsü alıp mahkemeye taşırsa mesajı yazan kişi soruşturulacaktır.

Kaldı ki sosyal medya üzerinde ve forumlarda yazdıklarınıza her zaman dikkat edin. Sonrasında başınız ağrımasın.

galaxyfan

Doçent
Reaksiyon puanı
706
Öncesinde birkaç sorun yaşandı ancak bunlar tamamen telifler hakkında oldu.

Sizin tarzınızda konu olarak sanırım bir tane konu vardı yanlış hatırlamıyorsam, o konuda mahkeme kararı ile görünümden kaldırıldı.

Evet bu tarz konular forum üzerinde yaşanabilir. Nasıl ki sosyal medya üzerinde yaşanabiliyor tabii ki burada da yaşanabilir.

Hakaret etmek zaten biliyorsunuz kurallara aykırı bir durum. O kişi ekran görüntüsü alıp mahkemeye taşırsa mesajı yazan kişi soruşturulacaktır.

Kaldı ki sosyal medya üzerinde ve forumlarda yazdıklarınıza her zaman dikkat edin. Sonrasında başınız ağrımasın.
Hocam ben sırf bu yüzden, eleştiri bile yapmıyorum kimseye, uğraşmamak için.

Death Mark

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
15,421
Telifli müzikten dolayı sıkıntı yaşadı Hakkı Abi.
Bu kanalı kapatmamasına şaşırdım. En azından güzel günlerdi.